News - Sparingi

"Sparingowy weekend" - zobacz wyniki oraz multimedia!

2020-07-04 21:26:07 Motor Lubawa, Pisa Barczewo, Granica Kętrzyn, Jeziorak Iława, Warmia Olsztyn, DKS Dobre Miasto, Mazur Ełk, Sokół Ostróda, Concordia Elbląg, GKS Wikielec, Znicz Biała Piska, Motor Lubawa

Warmia Olsztyn przegrała 0:5 z DKS-em Dobre Miasto. Fot. Emil Marecki

Warmia Olsztyn przegrała 0:5 z DKS-em Dobre Miasto. Fot. Emil Marecki

Zobacz wyniki sparingowych spotkań z udziałem drużyn z Warmii i Mazur.

  • Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto 0:5

Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto 0:5 Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto 0:5 Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto 0:5 Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto 0:5 Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto 0:5

http://dwadozera.pl/Warmia-Olsztyn-DKS-Dobre-Miasto-05,g1122.html

  • Mazur Ełk - Śniardwy Orzysz 4:1
  • Polonia Lidzbark Warmiński - Stomil II Olsztyn 10:1

https://www.youtube.com/watch?v=ZmHw3HBAIU4

  • Sokół Ostróda - Sportis Łochowo 2:1

  • Grom Nowy Staw - Kaczkan Huragan Morąg 3:3
  • GKS Wikielec - Concordia Elbląg 2:2
  • Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok 4:2
  • Zatoka Braniewo - Błękitni Orneta 3:0
  • KP Starogard Gdańsk - Jeziorak Iława 1:2
  • Granica Kętrzyn - Pisa Barczewo 5:2
  • Pisa Barczewo - Fortuna Gągławki 4:0
  • Motor Lubawa - PFT Sampława 13:3
  • Grunwald Gierzwałd - Iskra Narzym 1:2
  • Żagiel Piecki - Jurand Barciany 4:2
  • Zalew Frombork - Barkas Tolkmicko 1:2
  • Mazur Pisz - Olimpia Miłki 6:1
  • Powiśle Dzierzgoń – Motor Lubawa 2:0

Zebrał rys

Komentarze

  1. Zagłada 2020-07-06 09:07:38 (public-gprs***.centertel.pl) #71432 0:0 zgłoś

    Zagłada Lisów- Polonia Markusy 4:0

  2. kanzas 2020-07-05 21:08:59 (public-gprs***.centertel.pl) #71430 0:0 zgłoś

    Panie Rafale nie wiem co było lepsze ogarnięcie bardzo trudnej piłki i zrobienie z niej świetnego dośrodkowania, czy bramka? Oczywiście że robota tego chłopca z Łochowa co ogarnął tą piłkę wychodzocą już za boisko, niestety mało ludzi widzi tych bohaterów.

  3. Anonim 2020-07-05 14:21:22 (acdm***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #71428 0:0 zgłoś

    Pojezierze Prostki 4:1 Mazur Wydminy

  4. Miś 2020-07-05 00:03:51 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #71427 0:0 zgłoś

    Zatoka Braniewo - Barkas Tolkmicko 10-3

  5. Zalew 2020-07-04 23:10:18 (***.***.***.***.ipv***.supernova.orange.pl) #71426 0:0 zgłoś

    Granica Zagaje - Zalew Frombork 1-8 (1-5)

  6. Zalew 2020-07-04 23:08:24 (***.***.***.***.ipv***.supernova.orange.pl) #71425 0:0 zgłoś

    Zalew Frombork - Barkas Tolkmicko 1-2 (0-1)

  7. Herr Flick 2020-07-04 22:39:25 (staticline-***-***-***-***.toya.net.pl) #71424 0:0 zgłoś

    Mazur Pisz - Olimpia Miłki 6:1

  8. Olsztynek 2020-07-04 22:08:41 (accs***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #71423 0:0 zgłoś

    Olimpia Olsztynek - Jonkowia Jonkowo 6 : 2

  9. Fan 2020-07-04 21:55:18 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #71421 0:0 zgłoś

    Żagiel Piecki - Jurand Barciany 4:2

Dodaj swój komentarz

                
 ####  #  ####  
#      # #    # 
 ####  # #      
     # # #      
#    # # #    # 
 ####  #  ####