News - IV liga - V liga - A klasa - B klasa

WMZPN dokonał podziału na ligi i grupy w nowym sezonie

2020-06-30 20:25:00 WMZPN

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził podział na ligi i grupy w rozgrywkach sezonu 2020/2021.

  • IV liga (start 1 sierpnia)

Pisa Barczewo, Tęcza Biskupiec, Zatoka Braniewo, Olimpia II Elbląg, Mazur Ełk, Mamry Giżycko, Jeziorak Iława, Granica Kętrzyn, MKS Korsze, Polonia Lidzbark Warmiński, Motor Lubawa, Mrągowia Mrągowo, Warmia Olsztyn, Stomil II Olsztyn, Błękitni Orneta, Błękitni Pasym, Delfin Rybnp Rominta Gołdap / Olimpia Olsztynek (zwycięzca barażu).

  • Liga okręgowa z Romintą Gołdap (start 1 sierpnia)

Grupa 1: Jurand Barciany, Victoria Bartoszyce, DKS Dobre Miasto, Rominta Gołdap, Cresovia Górowo Iławeckie, MKS Jeziorany, Kłobuk Mikołajki, Czarni Olecko, Śniardwy Orzysz, Żagiel Piecki, Orlęta-Rema Reszel, Łyna Sępopol, SKS Szczytno, Vęgoria Węgorzewo, Omulew Wielbark, Wilczek Wilkowo.

Grupa 2: Fortuna Gągławki, Grunwald Gierzwałd, Polonia Iłowo, Orzeł Janowiec Kościelny, Tęcza Miłomłyn, Start Nidzica, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Polonia Pasłęk, Radomniak Radomno, LKS Różnowo, GKS Stawiguda, Unia Susz, Barkas Tolkmicko, Płomień Turznica, Ewingi Zalewo, GKS zeląg Kormoran Zwierzewo.

  • Liga okręgowa z Olimpią Olsztynek (start 1 sierpnia)

Grupa 1: Jurand Barciany, Victoria Bartoszyce, DKS Dobre Miasto, Cresovia Górowo Iławeckie, MKS Jeziorany, Kłobuk Mikołajki, Czarni Olecko, Śniardwy Orzysz, Żagiel Piecki, Orlęta-Rema Reszel, LKS Różnowo, Łyna Sępopol, SKS Szczytno, Vęgoria Węgorzewo, Omulew Wielbark, Wilczek Wilkowo.

Grupa 2: Fortuna Gągławki, Grunwald Gierzwałd, Polonia Iłowo, Orzeł Janowiec Kościelny, Tęcza Miłomłyn, Start Nidzica, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Polonia Pasłęk, Radomniak Radomno, Olimpia Olsztynek, GKS Stawiguda, Unia Susz, Barkas Tolkmicko, Płomień Turznica, Ewingi Zalewo, GKS zeląg Kormoran Zwierzewo.

  • A-klasa

Grupa 1 (start 15 sierpnia): Pogoń Banie Mazurskie, Wałpusza 07 Jesionowiec, GKS Dźwierzuty, Rona 03 Ełk, Start Kruklanki, Olimpia Miłki, Mazur Pisz, Pojezierze Prostki, MKS Ruciane-Nida, GKS Szczytno, Fala Warpuny, Mazur Wydminy.

Grupa 2 (start 1 sierpnia): Zatoka II Braniewo, Zalew Frombork, MKS Miłakowo, Pomowiec Gronowo Elbląskie, Agat Jegłownik, Zagłada Lisów, Polonia Markusy, Piast Wilczęta, Syrena Młynary, Wałsza Pieniężno, Pama Powodowo, Iskra Smykówko, LKS Tyrowo.

Grupa 3 (start 1 sierpnia): Granica Bezledy, GKS Gietrzwałd-Unieszewo, Reduta Bisztynek, Orzeł Czerwonka, GLKS Jonkowo, Jastrząb Ględy, Leśnik Nowe Ramuki, Naki Olsztyn, FC Dajtki Olsztyn, Burza SRWSIO Słupy, Tempo Ramsowo Wipsowo, KS Wojciechy, KS 2010 Wrzesina

Grupa 4 (start 1 sierpnia): Ossa Biskupiec, MKS Działdowo, OHI Frednowy, Wicher Gwiździny, Jordan Kazanice, Gmina Kozłowo, Zamek Kurzętnik, Wel Lidzbark Welski, Avista Łążyn, Iskra Narzym, Czarni Rudzienice, Orzeł Ulnowo, Lider Złotowo.

  • B-klasa (start 15 sierpnia)

Grupa 1: Warmianka Bęsia, Salęt Boże, CWKS 2020 Lamkowo, KS Łęgajny, UKS Mini Soccer Academy Mrągowo, Juksty Muntowo, Szansa Reszel, Pogoń Ryn, Błękitni Stary Olsztyn, GKS II Szczytno,  Tempo II Ramsowo Wipsowo, Fortuna Wygryny.

Grupa 2: Kormoran Bynowo, Warmia Elbląg,  Młody Piłkarz Jonkowo, Dąb Kadyny, Sparta Kwietniewo, Warmiak Łukta, Czarni Małdyty, Granica Zagaje, Pogrom Aniołowo, Grom Zwierzno, Mewa Smykowo, Torpeda Rożental.

Grupa 3: Wel Bratian, Huragan Byszwałd, VEL Dąbrówno, LZS Fijewo, Żak Jamielnik, Orzyc Janowo, Zryw Jedwabno, Olimpia Kisielice, KS Mroczno, Zamek Szymbark, Osa Ząbrowo, Drewneks Sampława.

rys

źródło: wmzpn.pl

Komentarze

  1. Pasymiak BUZ 2020-07-01 13:37:18 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #71396 0:0 zgłoś

    A Zryw Jedwabno to za jakąś karę do takiej grupy dali?

  2. Hem 2020-07-01 07:23:10 (***.***.***.***.ipv***.supernova.orange.pl) #71392 0:0 zgłoś

    Pomowiec zrezygnował z awansu?

Dodaj swój komentarz

                    
#    #   ##   ##### 
#   #   #  #    #   
####   #    #   #   
#  #   ######   #   
#   #  #    #   #   
#    # #    #   #