News - IV liga - V liga - Puchar Polski - A klasa - B klasa

Rozlosowano pary nowej edycji Wojewódzkiego Pucharu Polski

2020-06-29 15:27:31 Wojewódzki Puchar Polski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. wmzpn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. wmzpn.pl

W siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary rundy wstępnej nowej edycji Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Przed losowaniem drużyny zostały podzielone pod względem terytorialnym na 6 koszyków. W celu zminimalizowania kosztów transportu losowanie zostało przeprowadzone w ramach ustalonych koszyków.

Wojewódzki Puchar Polski w sezonie 2020/21 zostanie rozegrany według następującego harmonogramu:

  • Runda wstępna (18 lipca) – zestawiona jest z 36 par (72 drużyny) – 42 drużyny niezrzeszone, B Klasy i A Klasy oraz 30 drużyn Klasy Okręgowej według stanu na sezon 2020/21 poza: Śniardwami Orzysz – uczestnik trwającej edycji Pucharu z sezonu 2019/2020 i uczestnikami  meczu o uzupełnienie forBET IV Ligi – Olimpia Olsztynek/Rominta Gołdap.
  • Runda pierwsza (25 lipca) – zestawiona z 26 par (52 drużyny) – 36 drużyn zwycięzców rundy wstępnej i przegrany meczu o uzupełnienie forBET IV Ligi – Olimpia Olsztynek/Rominta Gołdap oraz 15 drużyn forBET IV Ligi (wszystkie według stanu na sezon 2020/21  bez zespołów  Jezioraka Iława, Stomilu II Olsztyn i Polonii Lidzbark Warmiński uczestniczących w dokańczanych rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski z sezonu 2019/20).
  • Runda druga (9 września) – zestawiona z 15 par (30 drużyn) – 26 drużyn zwycięzców rundy pierwszej i 4 drużyny uczestników dokańczanych rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu Polski z sezonu 2019/20 (Śniardwy Orzysz, Jeziorak Iława, Stomil II Olsztyn i Polonia Lidzbark Warmiński).
  • Runda trzecia (11 listopada) – weźmie w niej udział 15 zwycięskich drużyn rundy drugiej – jedna z nich z wolnym losem.
  • Runda czwarta (wiosna 2021) – weźmie w niej udział 8 zwycięskich drużyn rundy trzeciej.
  • Ćwierćfinał (wiosna 2021) – wezmą w nim udział 4 zwycięskie drużyny rundy czwartej oraz 4 drużyny III Ligi (wszystkie według stanu na sezon 2020/21).
  • Półfinał (wiosna 2021) – wezmą w nim udział 4 zwycięskie drużyny rundy ćwierćfinałowej.
  • Finał (wiosna 2021) – wezmą w nim udział 2 zwycięskie drużyny rundy półfinałowej.

Runda wstępna:

Koszyk 1:

  • Start Kruklanki - Czarni Olecko
  • Pogoń Banie Mazurskie - Vęgoria Węgorzewo
  • MKS Ruciane Nida - Kłobuk Mikołajki
  • Pojezierze Prostki - Jurand Barciany
  • Rona 03 Ełk - Żagiel Piecki

Koszyk 2:

  • Juksty Muntowo - Wilczek Wilkowo
  • Warmianka Bęsia - Orlęta Rema Reszel
  • SAS Szansa Reszel - Łyna Sępopol
  • Tempo Ramsowo-Wipsowo - Victoria Bartoszyce
  • Reduta Bisztynek – MKS Jeziorany

Koszyk 3:

  • Wałsza Pieniężno - Barkas Tolkmicko
  • Warmia Elbląg - Polonia Pasłęk
  • Polonia Markusy – DKS Dobre Miasto
  • MKS Miłakowo – Cresovia Górowo Iławeckie
  • GLKS Jonkowo - Ewingi Zalewo
  • Pama Powodowo - Syrena Młynary
  • Agat Jegłownik - Zatoka II Braniewo
  • Zagłada Lisów – wolny los

Koszyk 4:

  • Iskra Narzym - SKS Szczytno
  • GKS Szczytno - Omulew Wielbark
  • MKS Działdowo - Start Nidzica
  • GKS Vel Dąbrówno - Orzeł Janowiec Kościelny
  • Wel Lidzbark Welski - Polonia Iłowo

Koszyk 5:

  • Warmiak Łukta – GKS Stawiguda
  • WSP Młody Piłkarz Jonkowo - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
  • Burza SRWSIO Słupy - Tęcza Miłomłyn
  • Naki Olsztyn - Fortuna Gągławki
  • KS Wrzesina - LKS Różnowo
  • Kormoran Bynowo- Leśnik Nowe Ramuki

Koszyk 6:

  • Drewneks Sampława - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Zamek Kurzętnik - Unia Susz
  • Zamek Szymbark - Radomniak Radomno
  • Olimpia Kisielice - Płomień Turznica
  • OSSA Biskupiec - Grunwald Gierzwałd
  • Motor II Lubawa - Jordan Kazanice
  • Avista Łążyn - LZS Frednowy

Pary I rundy:

  • Start Kruklanki/Czarni Olecko - Mazur Ełk
  • MKS Ruciane Nida/Kłobuk Mikołajki - Mamry Giżycko
  • Pojezierze Prostki/Jurand Barciany - Rominta Gołdap
  • Pogoń Banie Mazurskie/Vęgoria Węgorzewo - Rona 03 Ełk/Żagiel Piecki
  • Juksty Muntowo/Wilczek Wilkowo - Granica Kętrzyn
  • Tempo Ramsowo-Wipsowo/Victoria Bartoszyce - MKS Korsze
  • Szansa Reszel/Łyna Sępopol - Mrągowia Mrągowo
  • Warmianka Bęsia/Orlęta Rema Reszel - Reduta Bisztynek/MKS Jeziorany
  • Pama Powodowo/Syrena Młynary - Olimpia II Elbląg
  • Agat Jegłownik/Zatoka II Braniewo - Zatoka Braniewo
  • Zagłada Lisów - Miłakowo/Cresovia Górowo Iławeckie
  • Wałsza Pieniężno/Barkas Tolkmicko - GLKS Jonkowo/Ewingi Zalewo
  • Polonia Markusy/DKS Dobre Miasto - Warmia Elbląg/Polonia Pasłęk
  • MKS Działdowo/Start Nidzica - Błękitni Pasym
  • Wel Lidzbark Welski/Polonia Iłowo - Olimpia Olsztynek
  • GKS Szczytno/Omulew Wielbark - Delfin Rybno
  • Iskra Narzym/SKS Szczytno - GKS Vel Dąbrówno/Orzeł Janowiec Kościelny
  • Wrzesina/LKS Różnowo – Pisa Primavera Barczewo
  • GKS Kormoran Bynowo/Leśnik Nowe Ramuki - Warmia Olsztyn
  • UKS Naki Olsztyn/KS Fortuna Gągławki – MKS Błękitni Orneta
  • WSP Młody Piłkarz Jonkowo/GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - Tęcza Biskupiec
  • KS Burza Słupy/LKS Tęcza Miłomłyn - Warmiak Łukta/GKS Stawiguda
  • MLKS Motor II Lubawa/Jordan Kazanice - Motor Lubawa
  • MLKS Olimpia Kisielice/LKS Płomień Turznica - Zamek Kurzętnik/Unia Susz
  • GKS OSSA Biskupiec/GKS Grunwald Gierzwałd - Drewneks Sampława/Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • LZS Avista Łążyn/LZS Frednowy - Zamek Szymbark/KS Radomniak Radomno

rys

Pozyczkaportal.pl - porównywarka pożyczek i kredytów online

Komentarze

  1. fair play 2020-06-30 08:15:48 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #71387 0:0 zgłoś

    wy i wasze losowania ...ha haaa , gdzie w tym sezonie bankiet ? ustalone? wstyd

Dodaj swój komentarz

                     
 ####  #    #  ####  
#    # #    # #    # 
#      #    # #      
#  ### #    # #  ### 
#    # #    # #    # 
 ####   ####   ####