forBet promocja

News - IV liga - V liga

Błękitni Pasym najlepsi na swoim podwórku

2020-06-29 15:14:03 Błękitni Pasym, Omulew Wielbark

Błękitni Pasym zdobyli Puchar Starosty powiatu szczycieńskiego. Fot. powiatszczycienski.pl

Błękitni Pasym zdobyli Puchar Starosty powiatu szczycieńskiego. Fot. powiatszczycienski.pl

Świeżo upieczony beniaminek forBET IV ligi Błękitni Pasym zdobyli historyczny Puchar Starosty powiatu szczycieńskiego. W finałowym spotkaniu pokonali po dogrywce drużynę z Wielbarka.

Czym jest Puchar Starosty powiatu szczycieńskiego? To nowe rozgrywki o charakterze towarzyskim rozgrywane w okresie letnim. Ciekawa piłkarska inicjatywa, w której wzięło udział sześć drużyn.

W ćwierćfinale spotkały się drużyny najniżej sklasyfikowane w ostatnim sezonie. SKS Szczytno wygrał 5:2 z Wałpuszą Jesionowiec. Natomiast GKS Dźwierzuty wygrał 5:3 z GKS-em Szczytno.

W półfinałach nie było niespodzianek. Omulew Wielbark rozgromił na wyjeździe 7:0 GKS Dźwierzuty, a Błękitni Pasym w Szczytnie roznieśli 8:1 SKS.

W upalne niedzielne popołudniu finaliście przyjechali do Szczytna żeby rozstrzygnąć kto jest najlepszy w powiecie. Lepszą drużyną okazał się czwartoligowiec, który jednak z kłopotami rozprawił się z Omulwią.

W regulaminowym czasie gry żadna z drużyn nie strzeliła gola. Początkowo informowaliśmy, że zwycięzców w takim przypadku wyłonią od razu rzuty karne, ale drużyny chciały grać i sędzia zarządził dogrywkę.

Błękitni Pasym wyszli na prowadzenie za sprawą Szymona Chrzanowskiego, który pokonał bramkarz strzałem z rzutu wolnego. Chwilę później Omulew Wielbark doprowadziła do remisu. Ostateczny cios zadała drużyna w Pasymia. Bramkę na wagę Pucharu Starosty strzelił Patryk Kowalewski.

Gratulacje dla zwycięzców oraz dla organizatorów tego Pucharu. Sparingi nie muszą być nudną rywalizacją.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
###### ###### #  # 
#   #   #  # 
##### ##### ####  
#   #   # #  
#   #   #  # 
#   ###### #  #