forBet promocja

Krótko - V liga

DKS Dobre Miasto rozpoczął przygotowania

2020-06-18 15:33:16 -

Maciej Szostek, trener DKS-u Dobre Miasto. Fot. Laura Piotrowicz / DKS Dobre Miasto

Maciej Szostek, trener DKS-u Dobre Miasto. Fot. Laura Piotrowicz / DKS Dobre Miasto

W tym sezonie DKS Dobre Miasto chce awansować do IV ligi. Podopieczni Macieja Szostka rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.

Pierwsze zajęcia odbyły się w Knopinie, a trener miał do dyspozycji 17. zawodników. Kilku graczy mieli zgodę trenera na nieobecność na zajęciach.

- Będziemy pracować nad aspektami taktycznymi, nie zapominając jednocześnie o dobrym przygotowaniu motorycznym - mówi na FB DKS-u Maciej Szostek, trener. - Zależy mi na tym żeby zespół prezentował określony, wypracowany na treningach styl gry, który jednocześnie będzie skuteczny. Mamy w planach sześć gier kontrolnych, być może dodatkowo zagramy jeszcze jakiś sparing w środku tygodnia i chcemy ten czas poświęcić na znalezienie optymalnych rozwiązań i zgranie zespołu.

- Obecnie wspólnie z zarządem pracujemy nad ostatecznym kształtem kadry zespołu na przyszły sezon, która pozwoli na realizację podstawowego celu jakim jest awans do IV ligi - czytamy na FB. - Chcemy zwiększyć rywalizację w drużynie co pozwoli podnosić poziom naszej gry. Biorąc pod uwagę sytuację związaną z epidemią, zdajemy sobie sprawę, że już w rundzie jesiennej musimy dobrze się prezentować na wypadek gdyby kolejny raz o awansie zadecydowała połowa sezonu.

W sobotę DKS zagra sparing z Granicą Bezldy

rys

Komentarze

 1. Józek 2020-06-20 16:43:29 (accs***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #71352 0:0 zgłoś

  Chcieć to sobie można ,trzeba to jeszcze pokazać na boisku,na moje oko zespół który co roku był w środku tabeli to żeby włączyć się do walki o awans potrzebuje 6 -7 nowych dobrych ludzi.a i krzyczcie głośniej że walczycie o awans to w każdym meczu będzie mieli spine na siebie ale powodzenia.do odważnych świat należy

 2. Wydminy 2020-06-18 16:08:02 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #71348 0:0 zgłoś

  Co Wy tu pierdolita

Dodaj swój komentarz

        
##### # ##### 
 #  # #  # 
 #  # ##### 
 #  # #  # 
 #  # #  # 
 #  # #####