forBet promocja

News

Sobolewski ma poprowadzić Mazura Ełk

2020-05-27 10:42:02 Mazur Ełk, Paweł Sobolewski

Paweł Sobolewski. Fot. wmzpn.pl

Paweł Sobolewski. Fot. wmzpn.pl

W nadchodzącym sezonie Mazura Ełk ma poprowadzić Paweł Sobolewski. Piłkarz w rundzie wiosennej miał grać w tym klubie, ale z powodu pandemii koronawirusa nie wystąpił w żadnym meczu, bo rozgrywki zostały przerwane.

W zakończonym niedawno sezonie zespół prowadził Przemysław Kołłątaj. Umowa ze szkoleniowcem została rozwiązana za porozumieniem stron.

- Panu trenerowi jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wysiłek i zaangażowanie włożone w pracę z drużyną Mazura przez ostatnie lata - czytamy w komunikacie prasowym Mazura Ełk. - Życzymy powodzenia w życiu prywatnym oraz w dalszej karierze szkoleniowej.

Trener Kołłątaj wydał specjalne oświadczenie po tym jak odszedł z Mazura:

Kończąc pracę trenera MKS Mazur Ełk chciałbym serdecznie podziękować za cały okres wspólnych przeżyć, tych lepszych i gorszych. Dziękuję MOSIR-owi za bardzo dobrą współpracę, Zarządowi Mazura za możliwość pracy, rodzinie, przyjaciołom, znajomym za wiarę, dobre słowo i wsparcie, drużynie za chwile, które zostaną na zawsze w moim sercu (za pokorę, szacunek i poświęcenie) oraz Bogu, który zawsze nad nami i nade mną czuwał.

To był najtrudniejszy okres mojej pracy trenerskiej, zakończony sukcesem – gdy w czerwcu 2018 utrzymaliśmy się i porażką – gdyż zespół był w strefie spadkowej i spadł, a wiosna 2019 na długo zostanie mi w pamięci. Po spadku udało nam się odbudować i zacząć nowa drogę. Dziękuję.

Całkowita odpowiedzialność za porażkę jest trudna do zaakceptowania, a wzięcie winy na siebie, kiedy coś idzie źle, wymaga olbrzymiej pokory i odwagi. Jest to jednak niezbędne aby się rozwijać i uczyć jako lider. Dziękuję Wam kibice za doping na każdym meczu, byliście fantastyczni.

Mazur Ełk jeszcze nie poinformował oficjalnie kto będzie nowym trenerem ich klubu, ale poinformował na twitterze Paweł Dąbrowski nowym szkoleniowcem Mazura Ełk ma być Paweł Sobolewski, czyli wychowanek ełckiego klubu.

Sobolewski ma na swoim koncie 117 występów w Ekstraklasie w barwach Korony Kielce, do której trafił po solidnych występach w Jagiellonii Białystok.

rys

Komentarze

 1. ZGWALCILI KIDAWE 2020-05-27 12:21:57 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #71306 0:0 zgłoś

  ale jaja ale jaJa ale jaja

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### ##### 
#  # #   #  # 
#  # ##### #  # 
#  # #   ##### 
#  # #   #   
 #### ###### #