News - III liga - IV liga - V liga - A klasa - Sparingi - I liga

"Sparingowy weekend" - zobacz wyniki oraz multimedia!

2020-02-17 21:54:50 Stomil Olsztyn, Concordia Elbląg, Znicz Biała Piska

Start Nidzica wygrał 11:1 z MKS-em Jeziorany. Fot. Emil Marecki

Start Nidzica wygrał 11:1 z MKS-em Jeziorany. Fot. Emil Marecki

W miniony weekend (15-16 lutego) odbyło się sporo spotkań sparingowych z udziałem drużyn z Warmii i Mazur.

  • Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0 

Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0 Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0 Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0 Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0 Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0

http://dwadozera.pl/Znicz-Pruszkow-Stomil-Olsztyn-10,g1118.html

  • Concordia Elbląg – KP Starogard Gdański 0:2

  • Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn 4:0 
  • Jeziorak Iława - Pomezania Malbork 4:0
  • Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta 4:2
  • Pisa Barczewo - Tęcza Biskupiec 3:2
  • GKS Wikielec - Powiśle Dzierzgoń 5:0

  • Granica Kętrzyn - Orlęta Reszel 5:2
  • Olimpia II Elbląg - Polonia Pasłęk 6:0
  • Zatoka Braniewo - Płomień Turznica 2:0
  • MKS Korsze - Victoria Bartoszyce 5:1
  • Warmia Olsztyn - Olimpia Olsztynek 5:0

Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0 Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0 Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0 Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0 Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0

Zobacz pełną galerię zdjęć: Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0

  • Jeziorak Iława - Pomezania Malbork 4:0
  • Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta 4:2

Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta 4:2 Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta 4:2 Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta 4:2 Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta 4:2 Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta 4:2

Zobacz pełną galerię zdjęć: Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta 4:2

  • Motor Lubawa - Drwęca NML 6:2
  • MKS Jeziorany - Start Nidzica 1:11

MKS Jeziorany - Start Nidzica 1:11 MKS Jeziorany - Start Nidzica 1:11 MKS Jeziorany - Start Nidzica 1:11 MKS Jeziorany - Start Nidzica 1:11 MKS Jeziorany - Start Nidzica 1:11

Zobacz pełną galerię zdjęć: MKS Jeziorany - Start Nidzica 1:11

  • Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo 3:3
  • Polonia Lidzbark Warmiński - Łyna Sępopol 9:0
  • Mazur Ełk - Śniardwy Orzysz 1:0
  • Żagiel Piecki - DKS Dobre Miasto 0:2
  • Polonia Iłowo - GKS Strzegowo 3:0
  • Tęcza Biskupiec - Pisa Barczewo 2:3

Zebrał rys

Komentarze

  1. 5 2020-02-24 08:04:37 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #71096 0:0 zgłoś

    Sniardwy Orzysz 7:2 Mazur Pisz

  2. Niunio 2020-02-23 19:50:40 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #71095 0:0 zgłoś

    Fala warpuny - orzeł czerwonka 0:0

  3. Xxx 2020-02-20 18:47:40 (***.olsztyn.vectranet.pl) #71092 0:0 zgłoś

    Podobno Kowalczyk z Jezioran na trenera do Leśnika

  4. 5 2020-02-18 09:53:58 (***.klient.it-gemini.pl) #71082 0:0 zgłoś

    Mazur Pisz 4:1 KS Śniadowo

Dodaj swój komentarz

                     
######   ##    ####  
#       #  #  #    # 
#####  #    # #      
#      ###### #      
#      #    # #    # 
#      #    #  ####