forBet promocja

News - III liga - Sparingi - Transfery

Concordia testuje dużą ilość piłkarzy

2020-02-03 11:25:22 Concordia Elbląg, Huragan Morąg, Adam Boros

Concordia Elbląg. Fot. Rafał Kadłubowski / MMKS Concordia

Concordia Elbląg. Fot. Rafał Kadłubowski / MMKS Concordia

W sobotę (1 lutego) Concordia Elbląg rozegrała sparing z Kaczkanem Huragan Morąg. Trener Adam Boros testował w tym meczu znaczną ilość zawodników.

W gronie testowanych piłkarzy znalazło się 8. zawodników, z czego 5 stanowili obcokrajowcy. Szansę pokazania się otrzymali: 24-letni białoruski obrońca Andriej Archipow (ostatnio BKS Bochnia), 24-letni słowacki pomocnik Adrián Leško (Partizan Bardejov) oraz trójka Brazylijczyków: pomocnicy Arthur i Guilherme oraz obrońca Pedro.

Szóstym testowanym był 24-letni lewy obrońca Wojciech Dziemidowicz (Stomil Olsztyn). Sztab szkoleniowy pomarańczowo-czarnych przyglądał się również grze dwójce zawodników trenujących z zespołem od ponad tygodnia: 24-letniemu pomocnikowi Łukaszowi Kopce (ostatnio Assyriska FF Södertälje, Szwecja) oraz 20-letniemu napastnikowi Adamowi Blumie (Halsen IF, Norwegia).

Concordia przegrała 1:4 z Kaczkanem Huragan Morąg.

- Sobotni sparing z Huraganem zagraliśmy w różnym układzie personalnym - mówi po meczu Adam Boros, trener Concordii. - Wiele nowych twarzy zawsze powoduje dużą niewiadomą. Tak też było i teraz. Kilku sprawdzanych zawodników zagrało na przyzwoitym poziomie, a kilku pokazało, że nie nadaje się do gry na takim poziomie. Musieliśmy jednak ich przetestować. W aspekcie gry było różnie. Bardzo dobrze wyglądało to w trzeciej kwarcie, gdzie zagraliśmy składem bliskim optymalnego. Na pewno musimy popracować nad otwarciem gry od bramkarza. I dodaoje: - Trzy gole padły po własnych, prostych błędach w okolicach pola karnego. Nie możemy sobie pozwolić na takie straty bramek. Lepiej jednak tracić je w sparingach, niż później w lidze. Co do graczy testowanych, to dobrze radzi sobie w środku Łukasz Kopka. Dużo jakości daje też Wojciech Dziemidowicz na lewej strony obrony i z nim rozmawiamy na temat przyszłości w naszym klubie. Wówczas mielibyśmy złożoną solidną defensywę na trzecią ligę. W dalszym ciągu szukamy jeszcze zawodników na pozycje 10, ewentualnie 9, którzy dodadzą nam tej wartości w grze.

rys

źródło: concordia.elblag.pl

Komentarze

 1. ... 2020-02-04 17:50:23 (***a***:f***:***aa:***c:a***:***:***:***a) #71060 0:0 zgłoś

  Załamany klub. Gdzie ta grupa młodych co mieli wprowadzać? Same kłamstwa Panie Prezesie i Panie Trenerze. Lubiłem teraz klub teraz tracę dużo w moich oczach!!!

 2. Do poniżej 2020-02-03 21:58:04 (cmm***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #71059 0:0 zgłoś

  A podobno mieli grać swoimi. Dobra ściema.

 3. Ak 2020-02-03 15:40:26 (static.kpn.net) #71057 0:0 zgłoś

  Ale nie tak jak ty Bolo geju

 4. bolo 2020-02-03 13:58:28 (***.elblag.vectranet.pl) #71056 0:0 zgłoś

  Boros jesteś beznadziejny i słaby

Dodaj swój komentarz

        
   # # #  # 
   # # #  # 
   # # #  # 
   # # #  # 
#  # # #  # 
 #### # ####