forBet promocja

News - Inne

Grali i zbierali pieniądze dla byłego piłkarza Błękitnych Pasym

2020-01-06 20:35:35 -

 El Caborno wygrali turniej w Pasymiu. Fot. Błękitni Pasym

El Caborno wygrali turniej w Pasymiu. Fot. Błękitni Pasym

W niedzielę (5 stycznia) w Pasymiu odbył się turniej charytatywny piłki nożnej halowej. Obsada była mocna, do boju stanęło osiem drużyn, a wśród zawodników byli piłkarze na codzień grający m.in. w Błękitnych Pasym, SKS-ie Szczytno czy GKS-ie Stawiguda.

Rozgrywki rozpoczęły się od zmagań w dwóch grupach. W tej fazie niepokonana była drużyna FM Bravo. Na drugim miejscu w grupie znalazła się drużyna Old Boys. Wśród zespołów rywalizujących w Grupie B najlepsze okazały się zespołu Giorgio Ulani i El Caborno. Trzeba jednak zaznaczyć, że trzeci FC Kwadrat zdobył tyle samo punktów, jednak miał gorszy bilans bramkowych.

Faza pucharowa rozpoczęła się od meczu o siódme miejsce gdzie Young Boys musieli uznać wyższość Ziomów. W spotkaniu o piąte miejsce od AC Garbacze lepsza okazała się drużyna FC Kwadrat. W pierwszym półfinale po zaciętym meczu FM Bravo musiało uznać wyższość Giorgio Ulani, a w drugim meczu El Caborno wygrali z Old Boys.

Mecz o trzecie miejsce był bardzo wyrównany. O zwycięstwie Old Boys zdecydowały dopiero rzuty karne. W finale naprzeciw siebie stanęły drużyny El Caborno i Giorgio Ulani, a mecz zakończył się wygraną 2:0 tych pierwszych!

Tego dnia nie chodziło jednak o samą rywalizację. Najważniejsza była pomoc rodzinie Brzezińskich. Na trybunach za symboliczną opłatą można było zjeść ciasta czy babeczki i napić się ciepłej herbaty lub kawy. Łącznie tego dnia zebraliśmy 2367.60 złotych!

rys

ZAPRASZAMY DO WPŁACANIA PIENIĘDZY

LICYTACJE NA FB

Charytatywny turniej w Pasymiu Charytatywny turniej w Pasymiu Charytatywny turniej w Pasymiu Charytatywny turniej w Pasymiu Charytatywny turniej w Pasymiu

Zobacz pełną galerię zdjęć: Charytatywny turniej w Pasymiu

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # #### ##### 
## ## #  # #  # 
# ## # #  # #  # 
#  # #  # #  # 
#  # #  # #  # 
#  # #### #####