forBet promocja

News - III liga - Transfery

Lisiecki w Concordii Elbląg

2019-07-08 15:36:24 Rafał Lisiecki, Concordia Elblag, Sokół Ostróda

Rafał Lisiecki. Fot. concordia.elblag.pl

Rafał Lisiecki. Fot. concordia.elblag.pl

26-letni pomocnik Rafał Lisiecki został nowym zawodnikiem III-ligowej Concordii Elbląg. Ostatnio występował w Sokole Ostróda.

Rafał Lisiecki urodził się 16 lutego 1993 roku w Elblągu. Jest wychowankiem elbląskiej Olimpii. W sezonie 2011/2012, w wieku 19 lat rozegrał w jej barwach 5 meczów w I lidze. Gdy żółto-biało-niebiescy spadli do II ligi, Rafał występował w Olimpii łącznie przez cztery sezony. 26-latek ma za sobą także występy w drugoligowych Stali Rzeszów oraz Wiśle Puławy. Łącznie na poziomie II ligi Rafał Lisiecki zagrał w 157 meczach, w których zdobył 9 bramek. Miniony sezon „Lisu” spędził w trzecioligowym Sokole Ostróda, w którym w 26 spotkaniach strzelił 3 gole.

- Mieliśmy już kontakt z trenerem i prezesem Concordii w grudniu zeszłego roku, ale wówczas nie doszedł do skutku mój transfer - mówi Rafał Lisiecki. - Cieszę się, że udało się go dopiąć teraz i mogę skupić się już tylko na treningach. Mnie jako zawodnika ofensywnego rozlicza się z liczb, wartością dodaną z mojej strony będą więc asysty i gole. Chciałbym swoją dobrą postawą i nabytym doświadczeniem pomóc kolegom na boisku. Naszym celem w pierwszym sezonie jako beniaminka, będzie utrzymanie się, a jeżeli uda się zrobić coś więcej, to będzie tylko dla nas na plus. Myślę, że w tej drużynie jest spory potencjał. Jestem pozytywnie nastawiony i nie mogę się już doczekać pierwszych meczów w lidze.

rys

źródło: concordia.elblag.pl

Komentarze

 1. Daro 2019-07-16 11:03:54 (***.***.***.***) #70379 0:0 zgłoś

  Do niczego się nie nadaje do 70min gra jako tako,póżniej do zmiany dobrze kiwa się,reszta już nic

Dodaj swój komentarz

          
 #### #  # #  # 
#    # # #  # 
 ####  #  ###### 
   #  #  #  # 
#  #  #  #  # 
 ####  #  #  #