forBet promocja

News - III liga

Concordia Elbląg wznowiła zajęcia

2019-07-02 11:31:42 Concordia Elbląg

Concordia Elbląg wróciła do treningów. Fot. concordia.elblag.pl

Concordia Elbląg wróciła do treningów. Fot. concordia.elblag.pl

Beniaminek III ligi Concordia Elbląg rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Pierwsze zajęcia odbyły się na boisku w Młynarach. Trener Łukasz Nadolny testuje czterech nowych piłkarzy.

W zajęciach wzięło udział 23 zawodników, w tym 16 graczy, którzy znajdowali się już w kadrze w poprzednim sezonie. Zabrakło jedynie Pawła Pelca i Dawida Załuckiego (przebywają na urlopach). W gronie trenujących znaleźli się także trzej gracze, którzy wrócili z wypożyczeń do innych klubów: Jakub Komuniewski (ostatnio Polonia Pasłęk), Jakub Kruk i Damian Kozak (obaj Polonia Markusy).

Na pierwszym treningu pojawili się także czterej gracze, którzy będą sprawdzani w Concordii. Są to trzej młodzieżowcy: 19-letni wychowanek Concordii Konrad Wira (ostatnio Górnik Zabrze), 19-letni Hubert Rzepkowski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) oraz 18-letni Rafał Giruć (Akademia Sportowa Pomorze), a także mający już doświadczenie z gry w trzecioligowym Sokole Ostróda 25-letni Michał Jankowski (ostatnio GKS Wikielec).

- Na testowanie nowych zawodników pod kątem ich przydatności do drużyny daję sobie czas do połowy lipca - mówi trener Concordii Łukasz Nadolny. - W połowie tego miesiąca chciałbym mieć już zamkniętą kadrę. Na razie zgłasza się do mnie wielu zawodników, którzy chcą do nas przyjść. Pod koniec tego tygodnia przyjedzie kolejnych pięciu piłkarzy, którzy mogliby stanowić konkretne wzmocnienia składu.

rys

źródło: concordia.elblag.pl

Komentarze

 1. SOKÓŁ OSTRÓDA 2019-07-02 13:41:21 (***.***.***.***) #70250 0:0 zgłoś

  No to jak Jankowski zostanie w Concordi to w meczu z Sokołem Ostróda bedzie jeżdził lewą stroną

Dodaj swój komentarz

           
#####  #### ###### 
#  # #  # #   
#  # #  # ##### 
#  # #  # #   
#  # #  # #   
#####  #### #