Pisa i Błękitni w forBET IV liga

2019-06-29 19:46:28 Pisa Barczewo, Błękitni Orneta

Pisa Barczewo awansowała do IV ligi. Fot. Paweł Piekutowski

Po pierwszych spotkaniach wydawało się, że czwartoligowcy są bliżej pozostania rozgrywkach, ale zalicza z pierwszych spotkań została roztrwoniona. W barażach ostatecznie lepsze były dwa zespołu z ligi okręgowej.

Pisa Barczewo na własnym boisku nie miała litości i wygrała 6:0 (!) w meczu z Romintą Gołdap. W pierwszym spotkaniu Pisa przegrała na wyjeździe 1:2.

Błękitni Orneta w pierwszym meczu przegrali 2:3, ale przed własną publicznością pokonali 3:1 Unię Susz.

O to skład IV ligi na kolejny sezon: Błękitni Orneta, GKS Wikielec, Granica Kętrzyn, Jeziorak Iława, Pisa Barczewo, Polonia Lidzbark Warmiński, Mamry Giżycko, Mazur Ełk, MKS Korsze, Motor Lubawa, Mrągowia Mrągowo, Olimpia II Elbląg, Stomil II Olsztyn, Tęcza Biskupiec, Warmia Olsztyn, Zatoka Braniewo.

rys

1. Op 2019-07-01 19:09:23 (***.***.***.***) #70245 0:0 zgłoś

Widać że prawie wszystkie drużyny grające w 4 lidze grały w 3 lidze ,Jeziorak i Warmia w 2 lidze odpowiedniku,dzisiejszej 1 ligi.Jeziorak był nawet 4 w swojej historii na zapleczu ekstraklasy.

2. Op 2019-07-01 19:04:43 (***.***.***.***) #70244 0:0 zgłoś

Nareszcie Ełk ,Elblag ,Olsztyn maja reprezentantów w 4 lidze .Miasta te oprócz Ełku wiadomo mają wyżej ,ale atrakcyjne wyjazdy drużyn do największych miast w regionie ,będą dla młodych kibiców atrakcją .

3. Ko 2019-07-01 18:58:00 (***.***.***.***) #70243 0:0 zgłoś

Moimi faworytami były Barczewo i Orneta dlatego że zagrali kapitalnie wyjazd ,strzelając gole.Uważałem ich za,faworytów !

4. OLO 2019-07-01 15:35:53 (***.***.***.***) #70242 0:0 zgłoś

I znowu Pisa w IV lidze, i znowu zacznie się kręcenie wałków tak jak w sezonie 2017/18. Zatrucie przed meczem z Granicą Kętrzyn, zalane boisko przed meczem z Tęczą Biskupiec

5. GONZO 2019-07-01 04:11:37 (***.***.***.***) #70240 0:0 zgłoś

przepraszam to WOJTEK63 ma rację i jest bardzo dociekliwy, dzięki WOJTEK

6. gonzo 2019-07-01 03:50:31 (***.***.***.***) #70239 0:0 zgłoś

KIBIC ma rację, ten portal to kabaret, pajac w swoim artykule awansował już po pierwszym meczu Romintę i Błękitnych

7. kibic 2019-06-30 20:33:22 (***.***.***.***) #70237 0:0 zgłoś

8. Wojtek63 2019-06-30 20:05:59 (***.***.***.***) #70236 0:0 zgłoś

Szanowny Kibicu. Ten link nie wyjaśnia w których minutach padły branki nr 1 i 2. Zresztą...tam już byłem. Dawno temu.

9. kibic 2019-06-30 19:22:15 (***.***.***.***) #70235 0:0 zgłoś

10. Wojtek63 2019-06-30 13:31:48 (***.***.***.***) #70234 0:0 zgłoś

Szkoda, że ta informacja jest taka ogólnikowa- żadnych szczegółów. Mam na myśli dane konkretnych meczów. Według mnie zakończenie takiej informacji powinno wyglądać tak: Unia Susz (IV liga) - Błękitni Orneta (LO) 3:2 (1:2) Bramki: Unia- 2, 62, 90. Błękitni- 10 (k) i 42 min Błękitni Orneta- Unia Susz 3:1 (1:1) Bramki: Błękitni- 19, 73 i 90. Unia- 41 min. Awans Błękitnych Rominta Gołdap (IV) - Pisa Barczewo (LO) 2:1 (0:0) Bramki: Rominta- 71, 89 (k). Pisa- 57 min W 29 min gry Pisa nie wykorzystała rzutu karnego (strzał w słupek) Czerwona kartka- Pisa- 89 min. Pisa- Barczewo- Rominta Gołdap 6:0 (...) Bramki: 1:0 i 2:0 minuty nieznane, oraz 50, 56, 59 75 min. Awans Pisy. Szukam, szukam i nie mogę nigdzie znaleźć minut w których padły bramki nr 1 i nr 2. Ja, czyli Wojtek63- jestem kibicem, wielbicielem czwartoligowych statystyk oraz tego co się dzieje wokół IV ligi w całej Polsce. Pozdrawiam z Warszawy

11. ha,ha 2019-06-30 06:48:45 (***.***.***.***) #70233 0:0 zgłoś

To prawda ,ze Unia Susz wypadla za burte? straszne...Boli !

12. zibi K 2019-06-30 06:34:14 (***.***.***.***) #70232 0:0 zgłoś

Pisa będzie groźna.Grają szybko i pomysłowo.To dobrze poukładany zespół.

13. Lokalny 2019-06-29 23:27:36 (***.***.***.***) #70231 0:0 zgłoś