forBet promocja

News - Inne

Wiśniewski szlifował formę w Turcji

2019-02-07 15:41:09 Dawid Wiśniewski

Dawid Wiśniewski. Fot. wmzpn.pl

Dawid Wiśniewski. Fot. wmzpn.pl

Dawid Wiśniewski - sędzia roku 2018 w plebiscycie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej - przebywał w Turcji na zgrupowaniu. Sędzia z naszego regionu przebywał w Antalyi na przełomie stycznia i lutego.

- Powołanie na zgrupowanie sędziów piłki nożnej do Turcji przyjąłem z małym zaskoczeniem - powiedział sędzia dla wmzpn.pl - Było to dla mnie duże wyróżnienie i kolejna motywacja do ciężkiej pracy. Znalazłem się przecież w gronie 60 sędziów z Polski. Podczas zgrupowania zadbano o przygotowanie fizyczne i szkolenie merytoryczne. Naszym celem było jak najlepsze przygotowanie się do nadchodzącego sezonu.

- Na zgrupowaniu zostałem wyznaczony jako sędzia na dwa mecze - doaje. - W pierwszym meczu sędziowałem drużyny z pierwszej ligi rosyjskiej oraz bułgarskiej. Podczas tego meczu obserwował mnie Przewodniczący Kolegium Sedziów PZPN Zbigniew Przesmycki. W drugim spotkaniu na środku prowadziłem zawody pomiędzy Arsenalem Kijów z ukraińskiej Premier League z Dynamem Vranje z Serbskiej Super Lig. Na tym meczu moje wyczyny z gwizdkiem obserwował wcześniej wymieniony instruktor FIFA Valentin Iwanow. Wskazówki udzielone przez tak znakomitych obserwatorów będę chciał wykorzystać na Polskich boiskach. Podczas zgrupowania zostałem również poddany sprawdzianowi z przepisów gry oraz sprawności fizycznej.

rys

źródło: wmzpn.pl

Komentarze

 1. obserwator 2019-02-07 20:32:26 (***.***.***.***) #69589 0:0 zgłoś

  jeden z najlepszych sędziów w Polsce , kariera międzynarodowa w jego zasięgu, powodzenia Dawid

Dodaj swój komentarz

        
   # # #### 
   # # #  # 
   # # #  # 
   # # # # # 
#  # # #  # 
 #### # ### #