forBet promocja

News - I liga

Stomil i Sokół mogli zagrać w piłkę wodną

2019-02-02 19:11:49 Stomil Olsztyn, Sokół Ostróda

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki / stomil.olsztyn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki / stomil.olsztyn.pl

W sobotę Stomil Olsztyn miał rozegrać sparingowe spotkanie z Sokołem Ostróda. Spotkanie się nie odbyło bo sztuczne boisko na Dajtkach zostało w nocy zalane. Obiekt jest w tak opłakanym stanie, że nawet gdy boisko jest suche, to ciężko jest tam rozgrywać spotkania.

Trener Piotr Zajączkowski chciał w tym spotkaniu sprawdzić przydatność testowanych piłkarzy. Niestety drugi raz w tym roku sparing Stomilu się nie odbył. W styczniu olsztyński zespół odwołał sparing z Kaczkanem Huragan Morąg.

Nie wiadomo jaką kadrą olsztyński zespół będzie dysponował wiosną w I lidze. Z klubu odeszło 12 zawodników! Ze Stomilem pożegnali się: Tomasz Wełnicki, Marcin Stromecki, Tomasz Zając, Rafał Śledź, Adrian Serowiec, Ernest Dzięcioł, Szymon Jarosz, Łukasz Sołowiej, Piotr Głowacki, Dominik Kun, Wołodymyr Tanczyk oraz Miłosz Trojak.

Sytuacją w Stomilu zaniepokojony jest Polski Związek Piłki Nożnej. - Przedstawione przez klub sprawozdania finansowe i informacje wskazują, iż bez niezwłocznego wsparcia finansowego od właściciela, sponsora lub nowego inwestora nie ma szans na poprawę kondycji finansowej klubu i istnieje poważne ryzyko, że klub nie będzie dysponował środkami na dokończenie udziału w rozgrywkach - czytamy w komunikacji PZPN-u.

Klub został poproszony o bezzwłoczne przedstawienie programu naprawczego.

Stomil nie zorganizował potrzebnych pieniędzy i nie spłacił przterminowanych zobowiązań. Tym samym Stomil Olsztyn do rundy wiosennej przystąpi z trzema punktami mniej w ligowej tabeli.

- Wobec wezwania ze strony PZPN zarząd klubu informuje, że zwrócił się z prośbą o niezwłoczne spotkanie z władzami miasta, żeby poznać ich stanowisko i plan jaki ma wlaściciel wobec spółki - czytamy na oficjalnej stronie Stomilu Olsztyn.

rys

Komentarze

 1. heniek karwowiak 2019-02-03 10:37:18 (***.***.***.***) #69578 0:0 zgłoś

  nie placzta…. wiecie co robić? zmienić nazwę np. na !999 Olsztyn , za stare długi nie odpowiadamy i nowe bierzem, trochę się nachapiem, ha haaaaaaaaaa

 2. Jerzy 2019-02-03 08:05:07 (***.***.***.***) #69577 0:0 zgłoś

  To już koniec

 3. Pprawdziwy 2019-02-02 23:06:19 (***.***.***.***) #69576 0:0 zgłoś

  Blagam panie ogarnij sie jestes jednym z grabarzy Stomilu.wszystko ujrzy swiatlo kto jak pomagal dla Stomilu!

 4. Olo smolo 2019-02-02 21:02:39 (***.***.***.***) #69575 0:0 zgłoś

  Wiśniewski padł......

Dodaj swój komentarz

           
 ####  #### ###### 
#  # #  #   # 
#   #  #  #  
# ### #  #  #  
#  # #  # #   
 ####  #### ######