forBet promocja

News - II liga

Olimpia Elbląg wróciła do treningów

2019-01-09 20:49:47 Olimpia Elbląg

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

II-ligowa Olimpia Elbląg wróciła do treningów. Zespół rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej podczas której będzie bronił się przed spadkiem do III ligi.

W poniedziałkowe popołudnie na boisku przy ul. Skrzydlatej, Olimpijczycy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej obecnego sezonu. Do treningów wrócili piłkarze kontuzjowani w rundzie jesiennej, na boisku pojawili się też zawodnicy testowani, którzy mają pomóc żółto-biało-niebieskim w utrzymaniu się w II lidze.

- Co do transferów, to jeszcze za wcześnie by o tym mówić. Przyjechali zawodnicy na testy, kolejni będą przyjeżdżać, ale jeszcze nie wiadomo kto zostanie. Nie ulega wątpliwości, że po nieudanej rundzie jakieś zmiany muszą być. Pierwszych decyzji dotyczących transferów można się spodziewać najwcześniej w przyszłym tygodniu– mówił Adam Nocoń, trener Olimpii Elbląg.

Ruchy transferowe przy Agrykoli dopiero się zaczną. Na razie klub zdecydował się pożegnać z Eduardo, który podczas rundy jesiennej nie zdołał wywalczyć miejsca w pierwszym składzie.

Olimpia do "wiosny” będzie się przygotowywała na własnych obiektach, dziś zostaną (8 stycznia) przeprowadzone badania wydolnościowe. Żółto-biało-niebiescy w trakcie przygotowań rozegrają osiem sparingów. Z wyjątkiem meczu z Bruk – Betem Termalica Niecieczą (26 stycznia) reszta sparingów odbędzie się w Elblągu. Piłkarze w rytm meczowy wejdą już 19 stycznia, kiedy to rywalem elbląskiej drużyny będzie trzecioligowy Znicz Biała Piska.

- Musimy być dobrze przygotowani do rundy wiosennej. Dla tego klubu i naszych kibiców sytuacja, kiedy Olimpia jest na ostatnim miejscu w tabeli nie jest komfortowa. Zdajemy sobie sprawę, że walka o utrzymanie będzie ciężka.  – mówił Adam Nocoń.

rys

źródło: olimpia.elblag.com.pl

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

          
 #### #  # ##### 
#  # # # #  # 
#    #  #  # 
#    #  ##### 
#  #  #  #  # 
 ####  #  #  #