forBet promocja

Liga gra! - I liga

Stomil z największą ilością porażek w I lidze

2018-10-07 09:47:29 Stomil Olsztyn, GKS Katowice, Kamil Kiereś

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Porażka z GKS-em Katowice była dziewiątą w tym sezonie w I lidze. Nikt nie ma tylu porażek, co Stomil. Pocieszające jest tylko to, że olsztyński zespół nie spadł jeszcze na ostatnie miejsce w tabeli...

- Zakończył się dla nas maraton siedmiu spotkań w przeciągu trzech tygodni - powiedział po meczu trener Stomilu Kamil Kiereś. - Rozegraliśmy sześć meczy ligowych i jeden pucharowy. Na pewno było widać, że w tych dwóch ostatnich meczach czyli z Wartą Poznań i w tym dzisiaj z GKS-em Katowice brakowało nam już świeżości. Co nie znaczy, że zawodnicy dzisiaj odpuścili, bo do samego końca starali się odwrócić wynik spotkania. Można powiedzieć, że biednemu wiatr w oczy wieje, bo czego zabrakło aby dzisiaj zapunktować? Myślę że tego co nastąpiło w GKS-ie Katowice - w pewnym momencie jeden z zawodników przyjął piłkę na przedpolu i zdecydowanie uderzył i padła bramka. W tych sytuacjach, które mieliśmy, należy oczekiwać od zawodników ofensywnych, że należy przyjąć piłkę na siebie i zdecydowanie uderzyć.

I dodaje: - Tego zabrakło, aby ugrać przynajmniej jeden punkt w tym meczu Czeka nas teraz dwutygodniowa przerwa. I nie jest to moment, w którym nasza drużyna wywiesza białą flagę. Trzeba ten okres sumiennie przepracować. Czeka nas potem maraton pięciu spotkań co trzy dni ze względu na przekładane mecze i Puchar Polski. Drużyna nie wywiesza białej flagi i ci, którzy są ze Stomilem powinni wspierać drużynę, bo to nie jest koniec rozgrywek. Cel na ten sezon jest utrzymać się w I lidze, a walka nadal twa i musimy wszystko zrobić aby tą złą kartę odwrócić.

W następny weekend Stomil ma wolne, bo mecz z Bruk-Betem Termalica Nieciecza został przełożony ze względu na powołania piłkarzy do młodzieżowych reprezentacji. Kolejne spotkanie ligowe Stomil rozegra dopiero 20 października, również na własnym stadionie. Przeciwnikiem będzie Puszcza Niepołomice.

 • Stomil Olsztyn - GKS Katowice 0:1 (0:1)

0:1 - Łyszczarz (32)

Stomil: Skiba - Kubań, Sołowiej, Wełnicki, Mosakowski - Piotr Głowacki, Paweł Głowacki, Jegliński (46 Stromecki), Lech, Tanczyk (73 Zając) - Góral (57 Kun)

rys

Komentarze

 1. Tak takiej 2018-10-09 22:08:53 (***.***.***.***) #69197 0:0 zgłoś

  Tylko ze Stomil,grał tylko 3 mecze u siebie ! ,inni tak nie gali ,to ważne.zMĘCzone

 2. Endrju 2018-10-07 16:54:59 (***.***.***.***) #69181 0:0 zgłoś

  Augusto z Huraganu do Stomilu!!

Dodaj swój komentarz

           
######  ##  #  # 
  #  # # #  # 
  #  #  # ####  
 #  ###### # #  
 #   #  # #  # 
###### #  # #  #