News - Puchar Polski - A klasa - B klasa

Wyniki rundy przedwstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski

2018-07-21 23:58:36 Wojewódzki Puchar Polski

Stomil Olsztyn wygrał z Warmianką Bęsia. Fot. Emil Marecki

Stomil Olsztyn wygrał z Warmianką Bęsia. Fot. Emil Marecki

W sobotę (21 lipca) odbyły się spotkania rundy przedwstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Wyniki:

  • Olimpia Kisielice - GKS LZS Szymbark 4:0
  • LZS Frednowy - Czarni Rudzienice 3:2
  • Szansa Reszel - Granica Bezledy 2:1
  • Orły Kętrzyn - Jurand Barciany 1:4
  • Orzeł Czerwonka - Tempo Ramsowo Wipsowo 4:3
  • Stomil II Olsztyn - Warmianka Bęsia 7:2

Stomil II Olsztyn - Warmianka Bęsia 7:2 Stomil II Olsztyn - Warmianka Bęsia 7:2 Stomil II Olsztyn - Warmianka Bęsia 7:2 Stomil II Olsztyn - Warmianka Bęsia 7:2 Stomil II Olsztyn - Warmianka Bęsia 7:2

http://dwadozera.pl/Stomil-II-Olsztyn-Warmianka-Besia-72,g1079.html

  • Wałpusza 07 Jesionowiec - Błękitn Korona Klewki Stary Olsztyn 3:1
  • SKF Kunki - MKS Działdowo 1:5
  • Fortuna Wygryny - Żagiel Piecki 0:1
  • Kormoran Bynowo - Jastrząb Ględy 1:3

Runda wstępna:

  • Osa Ząbrowo - Olimpia Olsztynek
  • Iskra Smykówko - Radomniak Radomno
  • Olimpia Kisielice - Płomień Turznica
  • LZS Frednowy - Kormoran Zwierzewo
  • Jurand Barciany - Victoria Bartoszyce
  • KS Wojciechy - Orlęta Reszel
  • Reduta Bisztynek - Łyna Sępopol
  • Szansa Reszel - Wilczek Wilkowo
  • Stomil II Olsztyn - Pisa Barczewo
  • Orzeł Czerwonka - FC Dajtki Olsztyn
  • Burza Słupy - Warmia Olsztyn
  • Arbiter Olsztyn - LKS Różnowo
  • Wałpusza 07 Jesionowiec - Błękitni Pasym
  • Kormoran Purda - GKS Stawiguda
  • Fortuna Gągławki - SKS Szczytno
  • Leśnik Nowe Ramuki - Omulew Wielbark
  • Wel Lidzbark - Orzeł Janowiec Kościelny
  • MKS Działdowo - Gmina Kozłowo
  • Zamek Kurzętnik - Start Nidzica
  • Polonia Iłowo - GSZS Rybno
  • Start Kruklanki - Śniardwy Orzysz
  • MKS Ruciane-Nida - Pojezierze Prostki
  • Żagiel Piecki - Vęgoria Węgorzewo
  • Salęt Boże - Mazur Wydminy
  • KS 2010 Wrzesina - DKS Dobre Miasto
  • Jastrząb Ględy - Polonia Lidzbark Warmiński
  • GLKS Jonkowo - Huragan II Morąg
  • Sokół II Ostróda - Ewingi Zalewo
  • Pama Powodowo - Cresovia Górowo Iławeckie
  • Syrena Młynary - Polonia Markusy
  • Zatoka II Braniewo - Błękitni Orneta
  • Victoria Rychliki - Polonia Pasłęk

rys

Komentarze

  1. SAS 2018-07-24 13:10:58 (***.***.***.***) #68451 0:0 zgłoś

    SŁABY TO TY JESTES

  2. mietek 2018-07-22 10:37:25 (***.***.***.***) #68428 0:0 zgłoś

    Bezledy pewny spadek bo przegrała z najsłabszą drużyną B klasy .

  3. kenaj 2018-07-22 08:02:34 (***.***.***.***) #68426 0:0 zgłoś

    Brawo Szansa Reszel.

Dodaj swój komentarz

                    
###### #   # #####  
#       # #  #    # 
#####    #   #    # 
#        #   #####  
#        #   #      
#        #   #