forBet promocja

News - IV liga

W Reszlu doceniono sukces Znicza

2018-06-01 20:41:36 Znicz Biała Piska, Orlęta Reszel

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Orlęta Reszel

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Orlęta Reszel

Przed środowym meczem Orlęta Reszel – Znicz Biała Piska odbyła się krótka uroczystość. Burmistrz Marek Janiszewski i zarząd Orląt uhonorowali zespół gości z okazji mistrzostwa IV ligi oraz awansu.

To gest, o którym warto mówić, zaczerpnięty z największych światowych aren sportowych i przeniesiony na nasze lokalne podwórko piłkarskie. W Reszlu przy okazji środowego meczu postanowiono uhonorować Znicza Biała Piska, który zapewnił sobie mistrzostwo IV ligi i awans.

- Od Marka Janiszewskiego, burmistrza Reszla, oraz zarządu klubu otrzymaliśmy okolicznościowy puchar oraz list gratulacyjny z okazji mistrzostwa ligi i awansu. Zostaliśmy miło zaskoczeni i pragniemy serdecznie podziękować Orlętom oraz władzom Reszla – mówi Zbigniew Żbikowski, członek zarządu Znicza.

Puchar i list odebrał na boisku Jacek Jankowski, prezes Znicza. Po pierwszym gwizdku sędziego sentymentów jednak nie było. Bardzo szybko prowadzenie Zniczowi dał Jacek Dzienis. Po przerwie dwa gole zdobył Paweł Kossyk, a wynik w doliczonym czasie gry wynik na 4:0 dla lidera ustalił Paweł Dymiński. Orlęta zanotowały piątą porażkę z rzędu i praktycznie straciły szanse na utrzymanie w IV lidze.

luk

Komentarze

 1. kenaj 2018-06-05 13:08:37 (***.***.***.***) #67712 0:0 zgłoś

  Jedyny pozytywny "epizot" klubu RKS Orleta Rema w rozgrywkach 4 ligi!

 2. kibic 2018-06-05 08:48:01 (***.***.***.***) #67711 0:0 zgłoś

  Wspaniały gest, a przede wszystkim gra do końca fair. Brawa dla obu klubów.

Dodaj swój komentarz

        
#  # #   # 
 # # #   # 
 ##  #   # 
 ##  #   # 
 # # # #  # 
#  # # ####