forBet promocja

News - III liga - Sparingi - I liga

Śnieg im niestraszny. Stomil wygrał sparing w Zambrowie

2018-01-17 23:13:57 Stomil Olsztyn, Olimpia Zambrów, Kamil Kiereś

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali drugi sparing w 2018 roku. Tym razem podopieczni Kamila Kieresia pokonali 3:1 Olimpię Zambrów (III liga).

 • Olimpia Zambrów - Stomil Olsztyn 1:3 (0:1)

0:1 - Zahorski (30), 0:2 - Piotr Głowacki (65), 0:3 - Dzięcioł (79), 1:3 - Jackiewicz (89)

Stomil: Miszczuk (46 Leszczyński) - Ziemann (46 Mosakowski), Dzięcioł, Baranowski (46 Sołowiej), Michalak, Zając (46 Piotr Głowacki), Wiktor Biedrzycki (46 Mikołajewski), Paweł Głowacki (46 Igor Biedrzycki), Ramírez (46 Lech), Mroczek (46 Tanczyk), Zahorski (46 Mętlicki, 70 Śledź).

- Na pewno warunki były trudne, szczególnie trudniejsze w drugiej połowie, bo przed meczem boisko było w miarę odśnieżone, a po przerwie śniegu było zdecydowanie więcej i trudniej było rozgrywać piłkę - powiedział po meczu trener Stomilu Olsztyn Kamil Kiereś. - Najważniejsze, że obyło się bez kontuzji, to jest bardzo istotne. Cały czas testujemy i cały czas sprawdzamy także zawodników w klubie. Są z nami zawodnicy z wypożyczeń i cały czas robię moje analizy w stosunku do zawodników. W każdym dniu, w każdej grze, bo mimo, że ciężko pracujemy, to pojawiają się także gry na treningach, są akcenty budowania formacji, budowania szkieletu, czy zarysu składu. To proces, który postępuje z dnia na dzień. Musimy być cierpliwi. Okres przygotowawczy jest długi i zapewne będziemy jeszcze szukać zawodników, ale jest to też już okres dwóch tygodni, gdy drużyna pracuje i szkielet zespołu się zgrywa. W ogóle nie rozmawiamy o odjętym punkcie i skupiamy się na pracy. Bardzo ważny jest system, w którym się nie narzeka. Nie można narzekać, trzeba być nastawionym optymistycznie i skoncentrowanym na pracy. Tu potrzebny jest charakter.

Następny sparing olsztynianie zagrają w sobotę z Sokołem Ostróda o godz. 12. Mecz odbędzie się na olsztyńskich Dajtkach.

Olimpia Zambrów - Stomil Olsztyn 1:3 Olimpia Zambrów - Stomil Olsztyn 1:3 Olimpia Zambrów - Stomil Olsztyn 1:3 Olimpia Zambrów - Stomil Olsztyn 1:3 Olimpia Zambrów - Stomil Olsztyn 1:3

http://dwadozera.pl/Olimpia-Zambrow-Stomil-Olsztyn-13,g1057.html

rys

Komentarze

 1. żółto-niebieski Morąg 2018-01-18 17:40:08 (***.***.***.***) #66463 0:0 zgłoś

  Śnieg im niestraszny ale dlugi ich dopadają na każdym kroku

Dodaj swój komentarz

           
#  # #### ###### 
 # # #  #   # 
 ##  #  #  #  
 ##  #  #  #  
 # # #  # #   
#  # #### ######