forBet promocja

News - IV liga

Concordia Elbląg wróciła do zajęć

2018-01-16 17:35:03 Concordia Elbląg, Łukasz Nadolny

Concordia Elbląg. Fot. concordia.elblag.pl

Concordia Elbląg. Fot. concordia.elblag.pl

Zespół Concordii Elbląg wiosną nadal prowadzić będzie trener Łukasz Nadolny. Celem pomarańczowo-czarnych na drugą część sezonu jest zajęcie jak najwyższej pozycji w tabeli.

Łukaszowi Nadolnemu w prowadzeniu zespołu pomagać będzie Daniel Ciesielski, który pełnić będzie funkcję występującego na boisku asystenta. Dla popularnego „Pelego” jest to powrót na trenerską ławkę drużyny seniorów Concordii. W minionej rundzie Ciesielski był grającym asystentem trenera Błękitnych Orneta.

W porównaniu do jesieni, w kadrze Concordii nastąpiło kilka zmian. Z zespołem pożegnali się Kacper Łazaj, Przemysław Kuss i Kazuya Watanabe. Ich miejsce zajmą nowi zawodnicy, którzy będą testowani w sparingach. Drużynę uzupełnią również młodzieżowcy. Z jesiennych wypożyczeń do klubu wrócili juniorzy: Jakub Komuniewski, Patryk Juchniewicz, Kuba Kruk i Jakub Konieczki. Z drużyną seniorów trenować będą także wybrani piłkarze z zespołu juniorów młodszych m.in. Wojtek Łojeczko, Radosław Pasik i Karol Kruk.

- Obecnie polityka klubu skupia się na tym, by nie ściągać piłkarzy z daleka, a skupić się głównie na ogrywaniu naszej młodzieży oraz sprawdzaniu zawodników z Elbląga i okolic. Kandydatów do gry w naszym zespole testować będziemy w 11 zaplanowanych w przerwie zimowej meczach sparingowych – informuje trener Concordii Łukasz Nadolny.

Elbląski zespół do marca zmierzy się towarzysko z takimi drużynami jak: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Powiśle Dzierzgoń, Gedania Gdańsk, Dąb Kadyny, Polonia Pasłęk, Sokół Ostróda, Błękitni Stare Pole, Huragan Morąg, Jeziorak Iława, Grom Nowy Staw i Polonia Markusy.

rys

źródło: concordia.elblag.pl

Komentarze

 1. Tolemko 2018-01-22 13:34:43 (***.***.***.***) #66476 0:0 zgłoś

  Na razie to zatrudniają nie trenerów tylko tanich opiekunów drużyny.

 2. Garcia 2018-01-16 21:47:57 (***.***.***.***) #66457 0:0 zgłoś

  Tarnowski powiedział że za pięć stów nie będzie przyjeżdżał codziennie do Elbląga to wzięli Nadolnego za trzy .

 3. Zorro 2018-01-16 17:48:12 (***.***.***.***) #66456 0:0 zgłoś

  Pisaliscie wcześniej że trenerem jest Tarnowski A teraz Nadolny Dwadozera na psy schodzi

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  ##### 
##  # # # #  # 
# # # #  # #  # 
# # # ###### ##### 
#  ## #  # #   
#  # #  # #