Krótko - III liga

Dąbrowski na przełamanie

2011-05-02 21:48:25 Mazur Ełk, Tomasz Dąbrowski

Fatalną passę ponad 400 minut bez gola przerwali w drugiej połowie niedzielnego meczu z Vęgorią Węgorzewo piłkarze Mazura Ełk. Zwycięstwo 2:1 w meczu za „6 punktów” dały bramki Tomasza Dąbrowskiego.

Mazur Ełk przełamał fatalną passę czterech meczów bez bramki w III lidze. W drugiej części niedzielnego spotkania na listę strzelców wpisał się Tomasz Dąbrowski, a jego bramki zapewniły gospodarzom zwycięstwo w bardzo ważnym spotkaniu.

18-latek rozpoczął mecz w rezerwie. Na boisko wszedł w 62. minucie i dwukrotnie pokonał bramkarza Vęgorii. Dzięki zwycięstwu Mazur odskoczył zespołom grupie zespołów zagrożonych spadkiem.