Wyniki III ligi: Drwęca prowadziła do 90. minuty...

2017-11-05 22:18:23 Huragan Morąg, MKS Ełk, Sokół Ostróda, GKS Wikielec, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paweł Piekutowski

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie do 90 minuty prowadził 3:2 w Warszawie z Ursusem... ale ostatecznie zespół z naszego regionu przegrał 3:4. W czołówce tabeli nadal jest Kaczkan Huragan Morąg, który wygrał 2:0 u siebie z Turem Bielsk Podlaski.

• Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 2:1 (0:1)

0:1 - Wójcik (14), 1:1 - Kozłowski (57), 2:1 - Wiśniewski (82)

• MKS Ełk - Polonia Warszawa 0:1 (0:0)

0:1 - Wojdyga (90)

• Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski 2:0 (1:0)

1:0 - Kruczkowski (21), 2:0 - Lenart (80)

• Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki 3:3 (1:2)

1:0 - Czapa (28), 1:1 - Żylski (38 k), 2:1 - Pawlak (42), 2:2 - Wocial (52), 3:2 - Smuga (57), 3:3 - Marciniak (66)

• Olimpia Zambrów - GKS Wikielec 1:0 (0:0)

1:0 - Malinowski (49)

• Ursus Warszawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4:3 (0:0)

1:0, 2:0 - Wolski (53, 66), 2:1 - Domżalski (69), 2:2 - Koziara (73), 2:3 - Kuciński (82), 3:3, 4:3 - Wolski (90, 90)

• Warta Sieradz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:3 (0:2)

0:1 - Patora (20), 0:2 - Szymczak (30), 1:2 - Łabędzki (68), 1:3 - Golański (73)

• Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża 1:2 (0:2)

0:1 - Misiak (29), 0:2 - Świderski (40), 1:2 - Ostaszewski (90)

• Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz 2:0 (1:0)

1:0, 2:0 - Majewski (13, 80)

1. NML 2017-11-09 20:31:35 (***.***.***.***) #66180 0:0 zgłoś

Trener majak przyznal, ze mecz wyrównany, tylko ze w ostrodzie jest za dużo pseudoekspertów którzy widza swiat inaczej.

2. ... 2017-11-09 17:42:51 (***.***.***.***) #66179 0:0 zgłoś

No i właśnie o tym mowie, w sieci wrzucasz na Sokół, a przyjeżdżasz na jego mecze... Siedziales na trybunie gości? Wątpię...pokrzycz następnym razem na stadionie, a nie tutaj

3. byłem i widziałem 2017-11-09 12:14:41 (***.***.***.***) #66173 0:0 zgłoś

ja byłem na meczu, naprawde kibice sokoła stesknili się za wygraną skoro twierdza ze byli lepsi w tym meczu, typowy mecz na remis.

4. ... 2017-11-09 10:54:14 (***.***.***.***) #66172 0:0 zgłoś

I ty będziesz uczyl hipokryto? Byles na meczu skoro wiesz jaki byl przebieg meczu? Co wy zrobicie bez tego Sokoła?

5. filip 2017-11-09 09:04:23 (***.***.***.***) #66170 0:0 zgłoś

RYS był chyba na innym meczu. Aleksandrow był blizej zwyciestwa. Gdyby nie farciarskie punkty majaka na początku to byscie mieli niewiele wiecej punktów jak tur i wikielec. Do budy rudzi i siedziec cicho, kpiliscie z huraganu i innych więc teraz nauczycie sie pokory

6. kkkk 2017-11-08 23:36:01 (***.***.***.***) #66168 0:0 zgłoś

trójkę to wy macie ale w tabeli .3 od konca to jest najlepsze

7. do rysa 2017-11-08 20:44:48 (***.***.***.***) #66167 0:0 zgłoś

Jak przegrywaliście ostatnie 4 mecze to tez podobno lepsi. Tylko co z tego?

11. do kibica 2017-11-06 19:59:57 (***.***.***.***) #66135 0:0 zgłoś

Odpalicie chyba świeczki na stadionie ,po kolejnej porażce w ramach żałoby ps szłyszalem ze tarnowski od nowego sezonu ma byc na ratunek haha

12. kibic sokoła 2017-11-06 18:41:55 (***.***.***.***) #66134 0:0 zgłoś

W następnej kolejce odpalimy na 100%.W innym przypadku targnę się na swoje zasrane życie.

13. Do Pomruk 2017-11-06 07:43:59 (***.***.***.***) #66111 0:0 zgłoś

Dalej czekamy . !! Czy wstyd już odszedł ?

14. kkk 2017-11-05 23:17:59 (***.***.***.***) #66102 0:0 zgłoś

to musiał być mecz szacun

15. Rt 2017-11-05 23:09:39 (***.***.***.***) #66100 0:0 zgłoś

Dla Ursusa Wolski 4 gole,2 w ostatniej minucie,mocarz ,drugi Lewandowski.Wolski załatwił Drwęcę!

16. kkkk 2017-11-05 22:54:57 (***.***.***.***) #66098 0:0 zgłoś