forBet promocja

Liga gra! - I liga

Stomil opatentował zwycięstwa z liderami. FOTORELACJA!

2017-10-14 20:10:53 Stomil Olsztyn, Artur Siemaszko, Odra Opole

Stomil opatentował zwycięstwa z liderami. FOTORELACJA!

Piłkarze Stomilu Olsztyn pokonali drugi raz w tym sezonie lidera I ligi. Tym razem w Olsztynie poległ zespół Odry Opole. Dwie bramki strzelił Artur Siemaszko.

- Niełatwo jest się podnosić po dwóch porażkach z rzędu, ale nam się udało - powiedział po meczu trener Stomilu Tomasz Asensky. - Piłkarze przystępowali do tego spotkania z obawami i lekkim balastem, choć próbowałem zdjąć z nich tę presję. Zawsze jest tak, że i trener, i zawodnicy zastanawiają się, co się stanie, gdy przegra się trzeci kolejny mecz. Nie jest to komfortowa sytuacja, aczkolwiek muszę powiedzieć, że od początku tego sezonu mam zaufanie do tych piłkarzy, wiem, że mogę na nich polegać, szczególnie w tak trudnych momentach. Dlatego tym większe dla nich gratulacje, bo zagrali naprawdę bardzo dobry mecz.

Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:0 Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:0 Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:0 Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:0 Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:0

http://dwadozera.pl/Stomil-Olsztyn-Odra-Opole-20,g1054.html

 • Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:0 (1:0)

1:0, 2:0 - Siemaszko (30, 76)

Stomil: Skiba - Bucholc, Sołowiej, Gamakow, Ziemann - Piotr Głowacki, Biedrzycki, Lech, Ramirez, Zając (75 Dziemidowicz) - Siemaszko (80 Zahorski)

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
#  # # ##### 
#  # #  #  
####  #  #  
# #  #  #  
#  # #  #  
#  # #  #