forBet promocja

Krótko - Juniorzy

Grupa Energa sponsorem strategicznym fundacji Akademia Sportu Stomil Olsztyn

2017-10-04 21:10:05 AS Stomil Olsztyn, Robert Knothe, Stomil Olsztyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Materiał prasowy organizatorów

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Materiał prasowy organizatorów

Energa została sponsorem strategicznym Akademii Sportu Stomil Olsztyn. Logo marki Energa pojawi się na koszulkach młodych piłkarzy Akademii Sportu oraz na banerach podczas spotkań I ligi w Olsztynie.

- Energa wspiera inicjatywy, które zaszczepiają w młodych Polakach pasję do sportu, a jednocześnie skupiają lokalną społeczność wokół aktywności dzieci i młodzieży. Przykładem takiego działania jest Akademia Sportu Stomil Olsztyn, w której trenuje niemalże 300 młodych zawodników - mówi Adam Kasprzyk, rzecznik prasowy Grupy Energa.

Logo marki Energa pojawi się na koszulkach młodych piłkarzy Akademii Sportu oraz na banerach podczas spotkań I ligi w Olsztynie.

- Jestem dumny, że doszło do podpisania tej umowy z tak uznaną marką jaką jest Grupa Energa - mówi prezes akademii Robert Knothe. - Udało się wszystko dopiąć i teraz mamy jeszcze większe pole manewru przy budowaniu prężnej i jedynej akademii przy pierwszoligowym Stomilu Olsztyn. Warto podkreślić, że wsparcie tak możnego sponsora, świadczy o zaufaniu do nas i o naszej dobrej współpracy ze społecznością lokalną.

rys

Komentarze

 1. OE 2017-10-04 22:32:33 (***.***.***.***) #65915 0:0 zgłoś

  no nieźle... gratki

Dodaj swój komentarz

        
##### # #### 
#  # # #   
##### # #### 
#  # #   # 
#  # # #  # 
##### # ####