Krótko - B klasa

Wyniki rundy przedwstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski

2017-07-23 09:24:25 KS Łęgajny, Warmianka Bęsia, KS Łęgajny, Warmianka Bęsia, Olimpia Miłki, Fortuna Wygryny

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

W sobotę rozegrano trzy spotkania rundy przedwstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Runda przedstępna:

  • KS Łęgajny - Warmianka Bęsia 5:1
  • Olimpia Miłki - Fortuna Wygryny 3:0
  • UKS Żak Jamielnik - Iskra Smykówko 4:0
  • KS 2010 Wrzesina – wolny los
  • Sokół II Ostróda – wolny los

Runda wstępna (29 lipca, godz. 17):

  • Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki – SKS Szczytno
  • Cresovia Górowo Iławeckie - Błękitni Orneta
  • Grunwald Gierzwałd – MKS Olimpia Olsztynek
  • Ossa Biskupiec - Czarni Rudzienice
  • GLKS Jonkowo - Warmia Olsztyn
  • Jurand Barciany - Vęgoria Węgorzewo
  • KS 2010 Wrzesina – DKS Dobre Miasto
  • Barkas Tolkmicko - Polonia Pasłęk
  • Jastrząb Ględy - Ewingi Zalewo
  • KS Łęgajny - LKS Różnowo
  • Olimpia Miłki - Śniardwy Orzysz
  • Pojezierze Prostki - Mazur Pisz
  • KS Syrena Młynary - Dąb Kadyny
  • KS Wojciechy - Victoria Bartoszyce
  • Orzeł Janowiec Kościelny - Omulew Wielbark
  • Płomień Turznica - Szeląg Kormoran Zwierzewo
  • Reduta Bisztynek- Granica Bezledy
  • Avista Łążyn - Radomniak Radomno
  • Lider Złotowo -Delfin Rybno
  • MKS Jeziorany - Wilczek Wilkowo
  • Polonia Lidzbark Warmiński - Łyna Sępopol
  • MKS Ruciane-Nida - Żagiel Piecki
  • Start Nidzica - Polonia Iłowo
  • Sokół II Ostróda - Jeziorak Iława
  • Fortuna Gągławki - GKS Stawiguda
  • SISIPZ Victoria Rychliki - Kaczkan Huragan II Morąg
  • Start Kruklanki - Czarni Olecko
  • UKS Żak Jamielnik - LZS Osa Ząbrowo

Runda I (5 sierpnia, godz. 17):

  • KS Łęgajny/LKS Różnowo - Pisa Barczewo
  • Pojezierze Prostki/KS Mazur Pisz - Znicz Biała Piska
  • Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki/SKS Szczytno - Tęcza Biskupiec
  • Syrena Młynary/Dąb Kadyny - Zatoka Braniewo
  • Barkas Tolkmicko/Polonia Pasłęk - Concordia Elbląg
  • Olimpia Miłki/KS Śniardwy Orzysz - Mamry Giżycko
  • Start Kruklanki/Czarni Olecko - Rominta Gołdap
  • Victoria Rychliki/Kaczkan Huragan II Morąg - Pomowiec Gronowo Elbląskie
  • Jurand Barciany/Vęgoria Węgorzewo - Granica Kętrzyn
  • Polonia Lidzbark Warmiński/LKS Łyna Sępopol – MKS Korsze
  • Lider Złotowo/Delfin Rybno - Motor Lubawa
  • Jastrząb Ględy/Ewingi Zalewo - Tęcza Miłomłyn
  • Ruciane-Nida/Żagiel Piecki - Mrągowia Mrągowo
  • Fortuna Gągławki/GKS Stawiguda - Błękitni Pasym
  • MKS Jeziorany/Wilczek Wilkowo - Orlęta-Rema Reszel
  • Ossa Biskupiec/Czarni Rudzienice - Unia Susz
  • Orzeł Janowiec Kościelny/Omulew Wielbark - Start Nidzica/GKS Polonia Iłowo *
  • Sokół II Ostróda/Jeziorak Iława - UKS Żak Jamielnik/LZS Osa Ząbrowo *
  • Grunwald Gierzwałd/Olimpia Olsztynek - LZS Avista Łążyn/KS Radomniak Radomno *
  • KS 2010 Wrzesina/DKS Dobre Miasto - Cresovia Górowo Iławeckie/MKS Błękitni Orneta *
  • KS Wojciechy/Victoria Bartoszyce - Reduta Bisztynek/GKS Granica Bezledy *
  • GLKS Jonkowo/Warmia Olsztyn - Płomień Turznica/GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo *

* Gospodarzem meczu będzie drużyna, która w sezonie 2017/18 występuje w niższej klasie rozgrywkowej. Natomiast w przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej, gospodarzem zawodów zostaje automatycznie ta drużyna, która w zakończonym sezonie 2016/17 była sklasyfikowana na niższym miejscu w tabeli danej klasy rozgrywkowej niż drużyna przeciwna.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

                
#    # # #    # 
#    # # #    # 
#    # # #    # 
#    # # # ## # 
#    # # ##  ## 
 ####  # #    #