forBet promocja

News - I liga

Stomil trenuje w Warce

2017-07-11 09:58:09 Stomil Olsztyn, Tomasz Asensky

Nad sprawami organizacyjnymi czuwa kierownik Ryszard Świderski. Fot. Emil Marecki

Nad sprawami organizacyjnymi czuwa kierownik Ryszard Świderski. Fot. Emil Marecki

W poniedziałek piłkarze Stomilu Olsztyn wyjechali na obóz przygotowawczy do Warki. Z zespołem jeszcze nie trenuje Artur Siemaszko, który ma zostać wypożyczony z Zagłębia Lubin.

W poniedziałek piłkarze trenowali raz, a w pozostałe dni będą trenować po dwa razy dziennie. Codziennie odbywać się będą także zajęcia taktyczne. W czwartek wieczorem olsztynianie przeniosą się do Warty, gdzie w sobotę rozegrają spotkanie rundy wstępnej Pucharu Polski z Wartą Sieradz.

- Będziemy kontynuować aspekt motoryczny. Będzie to płynne i korygowane, bo pojawi się kilku nowych zawodników. Ważny jest też aspekt taktyczny, pomysł na grę tego zespołu się rodzi, ale do tego potrzeba wykonawców. Wtedy będę mógł się na sto procent zdecydować, a tak będziemy próbować różnych ustawień - tłumaczy trener olsztyńskiego zespołu Tomasz Asensky.

Kadra na obóz:

Bramkarze: Michał Leszczyński, Adrian Serowiec, Piotr Skiba.

Obrońcy: Igor Biedrzycki, Janusz Bucholc, Wojciech Dziemidowicz, Ernest Dzięcioł, Grzegorz Janiszewski, Jakub Mosakowski, Marcel Ziemann.

Pomocnicy: Wiktor Biedrzycki, Paweł Głowacki, Piotr Głowacki, Grzegorz Lech, Wojciech Mielcarek, Marcin Stromecki, Sebastian Szypulski, Aleksander Tomasz, Karol Żwir.

Napastnicy: Mateusz Mętlicki, Rafał Śledź, Tomasz Zahorski.

rys

Komentarze

 1. Organizator 2017-07-12 09:55:21 (***.***.***.***) #64588 0:0 zgłoś

  Zapraszamy do Fromborka w dniu 6 sierpnia na godz. 18 do udziału w Fromborskim Biegu Copernicusa! Regulamin oraz zapisy na stronie biegu na Facebooku.

 2. kibic 2017-07-11 12:51:44 (***.***.***.***) #64578 0:0 zgłoś

  no wreszcie , na to czekaliśmy, Stomil bez długów, z potężnymi sponsorami , walczymy o extraklasę

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  #  # 
#    # # ## ## 
 #### #  # # ## # 
   # ###### #  # 
#  # #  # #  # 
 #### #  # #  #