News - Transfery - I liga

Asensky trenerem Stomilu Olsztyn. Derbin jednak nie...

2017-06-30 21:41:05 Stomil Olsztyn, Tomasz Asensky, Artur Derbin

Tomasz Asensky trenerem Stomilu Olsztyn. Fot. Emil Marecki

Tomasz Asensky trenerem Stomilu Olsztyn. Fot. Emil Marecki

Tomasz Asensky związał się roczną umową ze Stomilem Olsztyn. Artur Derbin jednak nie zdecydował się na pracę w olsztyńskim klubie.

- Gdzie nie byłem, to nie było z górki. Każdy klub ma swoje problemy, w każdym klubie istnieją sprawy, które należy poprawić. Stomil nie jest zespołem, w którym nastąpiła katastrofa, czy niespodziewana eksplozja. Kadra jest uszczuplona, odeszli czołowi gracze, ale znajdą się piłkarze, którzy będą chcieli grać dla Stomilu. Bo jest to marka i są kibice, którzy go wiernie wspierają - powiedział Tomasz Asensky.

- Nie chciałbym cokolwiek mówić, żeby nie działać na niekorzyść wizerunku klubu. Wiadomo, że do piątku byliśmy umówieni na pewne zmiany w klubie. W dalszym ciągu wiadomo jakie są problemy, to prezes Stomilu zdecydował się na podpisanie umowy z nowym trenerem. Mi z tego miejsca pozostaje życzyć wytrwałości i tego, żeby Stomil naprawdę w przyszłości szedł do przodu. To piękne miejsce, może trudne warunki na tę chwilę, ale piękne miejsce i szkoda, żeby coś strasznego miało się tutaj stać. Ja sobie zdawałem sobie, że są ciężkie warunki. Pewne standardy powinny być zachowane. Trzeba liczyć, że Stomil na mapie piłkarskiej będzie cały czas - komentuje Artur Derbin.

W sobotę olsztyński Stomil rozegra sparing z Wigrami Suwałki.

rys

źródło: stomil.olsztyn.pl

Komentarze

 1. elcznin 2017-07-03 13:00:34 (***.***.***.***) #64467 0:0 zgłoś

  dorzynają piłkę w Elku, do władzy dorwali się ci sami którzy rządzili mazurem kiedy upadł, to będzie koniec MKS ELK , co dalej ??? jak ci ludzie się nie wstydzą ?

 2. marek 2017-07-01 05:41:42 (***.***.***.***) #64456 0:0 zgłoś

  Ukraince co wy spita jeszcze?

 3. Obserwator 2017-06-30 22:55:54 (***.***.***.***) #64455 0:0 zgłoś

  Nie chcę być złym prorokiem, ale czarno widzę I ligę w Olsztynie. Co by nie mówić załatwił Stomil na cacy Geniusz trenerski Łopatko.

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # ##### 
 # #  # # #  # 
 ##   #  #  # 
 ##   #  ##### 
 # #  #  #  # 
#  #  #  #  #