News - V liga - Puchar Polski - A klasa - B klasa

Pary nowej edycji Wojewódzkiego Pucharu Polski

2017-06-28 22:22:41 Wojewódzki Puchar Polski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej rozlosował pary nowej edycji Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Etepy rywalizacji:

Runda jesienna:

  • Runda przedwstępna – uczestniczą w niej drużyny B klasy i niezrzeszone (drużyny A klasy uzyskują wolny los); jej celem jest wyłonienie 5 zespołów, które awansują do rundy wstępnej.
  • Runda wstępna – uczestniczą w niej zwycięskie drużyny z rundy przedwstępnej (5), zgłoszone drużyny A klasy (19) i zespoły klasy okręgowej wg stanu na sezon rozgrywkowy 2017/2018 (32); ma ona wyłonić 28 zespołów, które zostaną zakwalifikowane do I rundy.
  • Runda I – uczestniczą w niej zwycięskie drużyny z rundy wstępnej (28) i zespoły IV ligi wg stanu na sezon rozgrywkowy 2017/2018 (16); ma ona wyłonić 22 zespoły, które zostaną zakwalifikowane do II rundy.
  • Runda II – uczestniczą w niej zwycięskie drużyny z I rundy (22); ma ona wyłonić 11 zespołów, które zostaną zakwalifikowane do 1/8 finału.
  • 1/8 finału – uczestniczą w niej zwycięskie drużyny z II rundy (11) i zespoły III ligi wg stanu na sezon rozgrywkowy 2017/2018 (5); ma ona wyłonić 8 zespołów, które zostaną zakwalifikowane do 1/4 finału.

Runda wiosenna:

  • 1/4 finału – uczestniczą w niej zwycięskie drużyny z 1/8 finału (8); ma ona wyłonić 4 zespoły, które zostaną zakwalifikowane do 1/2 finału.
  • 1/2 finału – uczestniczą w niej zwycięskie drużyny z 1/4 finału (4); ma ona wyłonić 2 zespoły, które zostaną zakwalifikowane finału
  • Finał. 

Pary:

Runda przedstępna (22 lipca, godz. 17):

  • KS Łęgajny - Warmianka Bęsia
  • Olimpia Miłki - Fortuna Wygryny
  • UKS Żak Jamielnik - Iskra Smykówko
  • KS 2010 Wrzesina – wolny los
  • Sokół II Ostróda – wolny los

Runda wstępna (29 lipca, godz. 17):

  • Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki – SKS Szczytno
  • Cresovia Górowo Iławeckie - Błękitni Orneta
  • Grunwald Gierzwałd – MKS Olimpia Olsztynek
  • Ossa Biskupiec - Czarni Rudzienice
  • GLKS Jonkowo - Warmia Olsztyn
  • Jurand Barciany - Vęgoria Węgorzewo
  • KS 2010 Wrzesina – DKS Dobre Miasto
  • Barkas Tolkmicko - Polonia Pasłęk
  • Jastrząb Ględy - Ewingi Zalewo
  • KS Łęgajny/BKS Warmianka Bęsia - LKS Różnowo
  • Olimpia Miłki/GZLZS Fortuna Wygryny - Śniardwy Orzysz
  • Pojezierze Prostki - Mazur Pisz
  • KS Syrena Młynary - Dąb Kadyny
  • KS Wojciechy - Victoria Bartoszyce
  • Orzeł Janowiec Kościelny - Omulew Wielbark
  • Płomień Turznica - Szeląg Kormoran Zwierzewo
  • Reduta Bisztynek- Granica Bezledy
  • Avista Łążyn - Radomniak Radomno
  • Lider Złotowo -Delfin Rybno
  • MKS Jeziorany - Wilczek Wilkowo
  • Polonia Lidzbark Warmiński - Łyna Sępopol
  • MKS Ruciane-Nida - Żagiel Piecki
  • Start Nidzica - Polonia Iłowo
  • Sokół II Ostróda - Jeziorak Iława
  • Fortuna Gągławki - GKS Stawiguda
  • SISIPZ Victoria Rychliki - Kaczkan Huragan II Morąg
  • Start Kruklanki - Czarni Olecko
  • UKS Żak Jamielnik/GKS Iskra Smykówko - LZS Osa Ząbrowo

Runda I (5 sierpnia, godz. 17):

  • KS Łęgajny/BKS Warmianka Bęsia/LKS Różnowo - Pisa Barczewo
  • Pojezierze Prostki/KS Mazur Pisz - Znicz Biała Piska
  • Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki/SKS Szczytno - Tęcza Biskupiec
  • Syrena Młynary/Dąb Kadyny - Zatoka Braniewo
  • Barkas Tolkmicko/Polonia Pasłęk - Concordia Elbląg
  • Olimpia Miłki/Fortuna Wygryny/KS Śniardwy Orzysz - Mamry Giżycko
  • Start Kruklanki/Czarni Olecko - Rominta Gołdap
  • Victoria Rychliki/Kaczkan Huragan II Morąg - Pomowiec Gronowo Elbląskie
  • Jurand Barciany/Vęgoria Węgorzewo - Granica Kętrzyn
  • Polonia Lidzbark Warmiński/LKS Łyna Sępopol – MKS Korsze
  • Lider Złotowo/Delfin Rybno - Motor Lubawa
  • Jastrząb Ględy/Ewingi Zalewo - Tęcza Miłomłyn
  • Ruciane-Nida/Żagiel Piecki - Mrągowia Mrągowo
  • Fortuna Gągławki/GKS Stawiguda - Błękitni Pasym
  • MKS Jeziorany/Wilczek Wilkowo - Orlęta-Rema Reszel
  • Ossa Biskupiec/Czarni Rudzienice - Unia Susz
  • Orzeł Janowiec Kościelny/Omulew Wielbark - Start Nidzica/GKS Polonia Iłowo *
  • Sokół II Ostróda/Jeziorak Iława - UKS Żak Jamielnik/GKS Iskra Smykówko/LZS Osa Ząbrowo *
  • Grunwald Gierzwałd/Olimpia Olsztynek - LZS Avista Łążyn/KS Radomniak Radomno *
  • KS 2010 Wrzesina/DKS Dobre Miasto - Cresovia Górowo Iławeckie/MKS Błękitni Orneta *
  • KS Wojciechy/Victoria Bartoszyce - Reduta Bisztynek/GKS Granica Bezledy *
  • GLKS Jonkowo/Warmia Olsztyn - Płomień Turznica/GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo *

* Gospodarzem meczu będzie drużyna, która w sezonie 2017/18 występuje w niższej klasie rozgrywkowej. Natomiast w przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej, gospodarzem zawodów zostaje automatycznie ta drużyna, która w zakończonym sezonie 2016/17 była sklasyfikowana na niższym miejscu w tabeli danej klasy rozgrywkowej niż drużyna przeciwna.

rys

źródło: wmzpn.pl

Komentarze

  1. sypiący się WMZPN 2017-06-29 18:38:31 (***.***.***.***) #64413 0:0 zgłoś

    Nie ma Lidzbarka bo się nie zgłosił,miejcie pretensje do swoich działaczy.Drużyny od a-klasy w dół same się zgłaszają ale większość puchar olewa.Jaki WMZPN takie i kluby.

  2. vlog 2017-06-29 17:54:28 (***.***.***.***) #64409 0:0 zgłoś

    W Sokole nowi Hubert Otręba i Adrian Bieńkowski, Sokół bierze zawodników, którzy coś tam kiedyś zagrali wyżej, ale szybko spadli kilka poziomów niżej i grali na boiskach III Ligi , lub IV Ligi, więc raczej kolejny sezon w środku tabeli, nic wyżej nie planują w Sokole, by awansować, bo to nie możliwe z takimi Asami

  3. ZBR 2017-06-29 13:42:13 (***.***.***.***) #64398 0:0 zgłoś

    Czy autor tego artykułu czyta komentarza i potrafi się do nich odnieść??? Dlaczego nie ma tym zestawieniu klubu WEL LIDZBARK???

  4. wel 2017-06-28 23:21:28 (***.***.***.***) #64384 0:0 zgłoś

    właśnie nie ma ma welu ;/

  5. Wel 2017-06-28 22:48:54 (***.***.***.***) #64373 0:0 zgłoś

    Wel *

  6. Wel 2017-06-28 22:47:24 (***.***.***.***) #64371 0:0 zgłoś

    A gdzie jest żel Lidzbark?

Dodaj swój komentarz

                     
###### #    #  ####  
    #  #    # #      
   #   #    #  ####  
  #    #    #      # 
 #     #    # #    # 
######  ####   ####