Krótko - III liga

Mecz w Ełku dostępny w sieci

2017-05-28 15:04:33 MKS Ełk, Widzew Łódź

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

W niedzielę o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim w Ełku, zawodnicy z Warmii i Mazur zmierzą się z legendarnym Widzewem Łódź.

Szykuje się pasjonujące widowisko, które trzeba koniecznie zobaczyć. Obie ekipy mają swoje cele jedni walczą o utrzymanie a drudzy nadal mają na wysiągnięcie awans do II ligi. Tak więc stawka tego starcia jest bardzo wysoka dla obydwu drużyn. Osoby zainteresowane które nie będą mogły być tego dnia na stadionie w Ełku, będą mogły wykupić transmisję z tego spotkania w cenie 20 złotych.

Link do transmisji MKS Ełk-Widzew Łódź PPV

red

1. Rt 2017-06-04 17:04:43 (***.***.***.***) #63841 0:0 zgłoś

Haha klawiatura, bramka Świderski Daniel nie Butkiewicz.

2. Rt 2017-06-04 17:03:25 (***.***.***.***) #63840 0:0 zgłoś

Bramką Świderski Daniel nie Nitką.

3. Kibic 2017-05-28 21:25:51 (***.***.***.***) #63779 0:0 zgłoś

Pierwsza połowa z lekką przewagą Widzewa ale bez jakiejś sytuacji do zdobycia bramki. W pierwszej połowie jakby Widzewowi się bardziej chciało. W drugiej widzimy agresywniejszy bardziej walczący MKS. Gra bardzo wyrównana.Z jednej i drugiej strony brak klarownych sytuacji. 91 minuta. Bramkarz Widzewa łapie piłkę i przy próbie wykppu wypada mu z rąk. Łapię ją ponownie co jest nieprzepisowe. Sędzia gwiżdże pośredni który MKS szybko wykonuje wykorzystując kłótnie gości z sędzią. 1:0 i Widzew odjeżdża prawdę mówiąc nic nie pokazując

7. jolsky 2017-05-28 21:05:51 (***.***.***.***) #63775 0:0 zgłoś

Przyznam ze po raz pierwszy widze tu ciepłe słowa pod adresem MKSu Ełk. Zawsze było tylko-woszczelaki !!!

8. borymak 2017-05-28 20:10:57 (***.***.***.***) #63774 0:0 zgłoś

i ja się dołączam do gratulacji , a ja się martwiłem że Sokół nie zagra na nowym stadionie jak widać niepotrzebnie Pozdrawiam

9. do borymak a 2017-05-28 20:07:23 (***.***.***.***) #63773 0:0 zgłoś

spieszę donieść , że po dobrym meczu Mks Elk pokonał Widzewa 1-0 ... bramkę zdobył Butkiewicz po dość kontrowersyjnym ale prawidłowo wykonanym rzucie wolnym pośrednim....Widzew przeważał zwłaszcza w 1 polowie .... w 2 polowie gra się wyrownala i MKS tez miał swoje sytuacje ....w/g mnie wynik sprawiedliwy a Widzew rozczarowal .. nic wielkiego nie pokazal

10. Maras 2017-05-28 20:02:07 (***.***.***.***) #63772 0:0 zgłoś

Szczere graty z Ostródy dla zawodników Ełku pokonali pyszałków z Widzewa dla których to liga wioskowa, to mają sami sobie winni dla nas to piękne rozgrywki z emocjami niech szanują nas bo tu chlopacy w tej lidze z naszego regionu mają charaktery choc pewnie cieńsze portfele.

11. Boli... 2017-05-28 19:37:10 (***.***.***.***) #63771 0:0 zgłoś

Ale skopali Hujagan Mjongowo 4:0 !!! uuuuuuuuuuuuu.....uuuuuu?! Pieielnie Boli !!!