forBet promocja

Liga gra! - I liga

Stomil przywiózł z Katowic jeden punkt

2017-03-11 10:11:33 Stomil Olsztyn, GKS Katowice, Adam Łopatko

Stomil przywiózł z Katowic jeden punkt

Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali 2:2 z GKS-em Katowice. Podopieczni Adama Łopatko dwukrotnie przegrywali w tym spotkaniu, ale potrafili doprowadzić do remisu.

- Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu. Przestraszyliśmy się chyba tej atmosfery i przeciwnika, który był dobrze zorganizowany i będzie grał pod stały fragment i to robił z premedytacją. W przerwie bardzo dobre zmiany, które pozwoliły nam zacząć grać w piłkę. Nishi i Piotrowski dali dużo jakości i ta druga połowa wyglądała dużo inaczej. Potrafiliśmy wymienić kilka podać, stworzyć akcje. Wynik 2:2 i niby z remisów nie powinno cieszyć, bo to jest takie złudne, że dopisuje się jeden punkt, a nie przegrało się meczu. To nie jest do końca tak,bo mamy dużo remisów, a zwycięstw nie tyle, ile chcielibyśmy. Ciężko pracujemy, czas na przemyślenia i szykujemy się na mecz ze Zniczem Pruszków - powiedział po meczu trener olsztyńskiego zespołu Adam Łopatko.

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2 GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2 GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2 GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2 GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2

http://dwadozera.pl/GKS-Katowice-Stomil-Olsztyn-22,g1020.html

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
#  # # ##### 
#  # # #  # 
####  # #  # 
# #  # #  # 
#  # # #  # 
#  # # #####