forBet promocja

News - I liga

Nice I liga - tytularny sponsor ligi, w której gra Stomil

2017-02-27 15:44:17 Stomil Olsztyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

W poniedziałek doszło do podpisania umowy sponsorskiej, dzięki której I liga pozyskała sponsora tytularnego. Przez półtora roku firma Nice będzie sponsorem rozgrywek, w której występuje Stomil Olsztyn.

- Podpisanie umowy sponsoringowej z firmą Nice jest kolejnym etapem budowy marki i prestiżu rozgrywek 1 ligi. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu kierownictwa PZPN i PLP dwa lata temu pozyskaliśmy godnego partnera telewizyjnego ligi - Telewizję Polsat. Naturalną konsekwencją tego kroku jest podpisanie teraz umowy ze sponsorem tytularnym. Wysoki poziom organizacyjny jak i nieustannie rosnący zasięg medialny rozgrywek 1 Ligi sprawił, że rozgrywki te stały się atrakcyjnym produktem dla sponsorów. Jako federacja cieszymy się z tych pozytywnych zmian i nadal będziemy mocno wspierać Zarząd Pierwszej Ligi Piłkarskiej w dalszej profesjonalizacji rozgrywek 1 Ligi. Gorąco wierzymy, że zaangażowanie nowego sponsora tytularnego ligi, firmy Nice, jeszcze bardziej wpłynie na promocję i atrakcyjność tych rozgrywek – powiedział sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki.

Podpisany kontrakt przewiduje, że począwszy od rundy wiosennej bieżącego sezonu zostanie wprowadzona nowa identyfikacja wizualna ligi. Nowy logotyp rozgrywek pojawi się na koszulkach meczowych wszystkich drużyn, centralnym miejscu band reklamowych oraz na ściankach do wywiadów. Logotyp będzie prezentowany również w trakcie transmisji meczów prowadzonych przez telewizję Polsat.

 

rys

Komentarze

 1. kolo 2017-02-27 20:59:30 (***-***-***-***.dynamic.chello.pl) #62478 0:0 zgłoś

  wszystko fajnie, tylko jaka kasa idzie za tym do klubów?

Dodaj swój komentarz

          
#####  #### ##### 
#  # #  #  #  
#  # #  #  #  
#  # #  #  #  
#  # #  #  #  
#####  ####  #