forBet promocja

News - II liga

Szersza współpraca Elbląga i Warszawy

2017-02-13 13:42:47 Olimpia, Legia, Elbląg

Fot. Legia Warszawa

Fot. Legia Warszawa

Olimpia Elbląg i Legia Warszawa zaczynają coraz ściślej ze sobą współpracować. W opisanym mieście, gdzie znajduje się drugoligowy klub, powstanie Przedszkole z logiem mistrza. A to dopiero początek.

Warszawski klub jest zainteresowany budową sieci partnerów, na terenie naszego kraju. Rzecz jasna najbardziej w tych miastach, które sprzyjają stołecznemu zespołowi. O tym jednak niedawno pisaliśmy. W tej sprawie zaczęto w międzyczasie podejmować konkretne decyzje.

Elbląg będzie w tym momencie jedynym miastem w tym regionie, w którym powstanie Przedszkole Legii Warszawa. To projekt szkółek piłkarskich dla dzieci od 3-7 lat. Na terenie Polski znajduje się ich kilkadziesiąt.

- Trenerzy z Elbląga przeszli odpowiednie szkolenie w Warszawie, więc oni będą zajmować się treningiem młodych adeptów futbolu - mówi Karol Przybyła, trener koordynator w Olimpii Elbląg. Można się zatem domyślać, że współpraca elbląskiej Olimpii oraz warszawskiej Legii w zakresie szkolenia, w niedalekiej przyszłości zyska oficjalny charakter. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 510-196-455 oraz na stronie internetowej www.elblag.legiasoccerschools.pl

Nadrzędnymi celami zajęć w „Piłkarskich Przedszkolach Legii” jest:
- nauka postawy fair play oraz wzajemnego szacunku;
- wzmacnianie potrzeby ruchu z wykorzystaniem gier i zabaw;
- kształtowanie koordynacji ruchowej oraz poczucia równowagi;
- danie poczucia dzieciom przynależności w rodziny Legii Warszawa;
- propagowanie zdrowego trybu życia i wzmacnianie relacji między opiekunami i dziećmi z wykorzystaniem zabaw i gier z elementami piłki nożnej.

ML

 

Komentarze

 1. cdn 2017-02-24 19:02:09 (a***.upc-a.chello.nl) #62420 0:0 zgłoś

  modna jest na calym swiecie...

 2. as 2017-02-18 12:28:10 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #62371 0:0 zgłoś

  :), a może szkółkę Barcelony? bo w Warszawie ta jest modna:)

 3. ADO DEN KORMORAN 2017-02-13 18:15:19 (a***.upc-a.chello.nl) #62332 0:0 zgłoś

  powoli gonimy inne kraje europejskie w zakresie szkolenia dzieci, i propagowaniu sportowego trybu zycia, jeszcze daleka droga do pelnego sukcesu,ale zaczelo sie juz cos dziac.. Elblag zrobil pierwszy krok, i oby to sie rozwijalo w dobrym kierunku, tego zycze i pozdrawiam.

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # #  # 
#  # # # #  # 
######  #  #  # 
#  #  #  #  # 
#  #  #  #  # 
#  #  #  ####