forBet promocja

News - II liga - Sparingi - I liga

"Sparingowa środa": Zwycięstwo Stomilu oraz Olimpii. ZOBACZ WIDEO!

2017-02-01 21:37:39 Stomil Olsztyn, Polonia Warszawa, Olimpia Elbląg, Bytovia Bytów

Stomil Olsztyn wygrał z Polonią Warszawa. Fot. Emil Marecki

Stomil Olsztyn wygrał z Polonią Warszawa. Fot. Emil Marecki

To była udana środa dla zespołów z naszego regionu. Stomil Olsztyn wygrał sparing z Polonią Warszawa, a Olimpia Elbląg z Bytovią Bytów.

 • Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn 0:1 (0:1)

0:1 - Ratajczak (22)

Stomil: Skiba (46 Leszczyński) - Ziemann (46 Żwir), Czarnecki (46 I. Biedrzycki), Klepczarek (46 Wełnicki), Ratajczak (46 Dziemidowicz) , Szewczyk (35 Karbowiak), Głowacki (46 Lech), W. Biedrzycki (46 Gawron), Jegliński (46 Nishi), Kun (46 Suchocki, 75 Szypulski), Zahorski (46 Śledź)

- Dzisiaj boisko było zdecydowanie lepsze niż w ostatnim sparingu i myślę, że nasza gra przynajmniej w pierwszej połowie wyglądała bardzo dobrze. W drugiej początek był niezły, trzeba było strzelić bramkę. Uważam, że wtedy ta część gry wyglądałaby dużo lepiej. Był taki moment, gdzie było 25 minut niepotrzebnej nerwowości. Pamiętajmy, że grał Marcin Gawron, który raz trenował, raz nie i nie do końca "łapie" jeszcze o co chodzi, a grał na newralgicznej pozycji defensywnego pomocnika i było widać, że parę razy "zamknął się" w graniu, gdzie mógł wybrać lepsze rozwiązania. Widzę progres, widzę też poprawę w organizacji gry ofensywnej. Można byłoby poprawić fazy przejścia z ataku do obrony, ale jest na to trochę czasu i wierzę, że poprawimy to. Na pewno chciałbym wykonać jeszcze ruchy transferowe, ale na razie wygląda to tak, że ciężko jest w tej chwili o tym powiedzieć. Prowadzimy rozmowy z zawodnikami.

Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn 0:1 Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn 0:1 Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn 0:1 Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn 0:1 Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn 0:1

http://dwadozera.pl/Polonia-Warszawa-Stomil-Olsztyn-01,g1016.html

 • Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg 2:4 (2:3)

1:0 - Wolski (1), 2:0 - Surdykowski, 2:1 - Lisiecki (30), 2:2 - Kubowicz (31), 2:3 - Sokołowski, 2:4 - Ressel (49)

Olimpia: (I połowa) Tułowiecki - Iwanowski, Kubowicz, Bukacki, Sokołowski, Gulczyński, Pietroń, Danowski, Bojas, Lisiecki, Kołosow. (II połowa) Daniel - Pietroń, Kubowicz, Wenger, Maciążek, Rozumowski, Niburski, Lisiecki, Szuprytowski, Ressel, Bartkowski

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ####  #### 
#  # #  # #  # 
#  # #  # #   
# # # #  # # ### 
#  # #  # #  # 
 ### # ####  ####