forBet promocja

News - Transfery

Elbląskie kluby wystartowały, Pietroń przy Krakusa

2017-01-09 21:34:26 Olimpia Elbląg, Concordia Elbląg, Michał Pietroń

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

Trwa okres pomiędzy rundami w II i III lidze. Elbląskie zespoły przygotowują się w dobrych nastrojach. Najciekawiej jest jednak w Concordii gdzie testowanych jest mnóstwo zawodników.

Olimpia zaczęła treningi w podstawowym składzie. Trudno tutaj doszukać się znaczących wzmocnień kadry, która jest od lat oparta na zgranej ze sobą grupie. Mimo kłopotów z zaśnieżonym boiskiem drugoligowiec korzysta z komfortowych warunków. W zajęciach wzięło udział kilku młodzieżowców, którzy wyróżniali się w rozgrywkach ligowych, czyli Maciej Rozumowski, Michał Balewski, Bartosz Szymanowski, bramkarz Mikołaj Jóźwiak. Filip Burkhardt jest jeszcze kontuzjowany jednak przed rundą powinien zacząć zajęcia z zespołem. Trener Adam Boros może cieszyć się komfortem pracy z zawodnikami.

W Concordii Elbląg dzieje się natomiast bardzo dużo w kwestii ruchów transferowych. Trener Łukasz Nadolny tworzy ciekawy skład, w którym jednym z głównych postaci będzie Michał Pietroń z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Brat występującego na szczeblu centralnym Łukasza rozwiązał kontrakt z niedawnym zespołem. Concordia była nim zainteresowana wówczas gdy grał dla ligowego rywala. Oprócz niego z klubem trenuje bramkarz Mateusz Imianowski, dawny zawodnik Olimpii Elbląg. Elbląska drużyna testuje piłkarzy z niższych lig, bramkarza z Koszalina oraz młodzieżowców. W barwach miejscowych nie będą rywalizować bramkarz Przemysław Matłoka, Rafał Bujnowski czy Jean Cloud Essomba. Klub chciałby jeszcze pozyskać jednego z bramkostrzelnych napastników w trzeciej lidze. 

Michał Libuda

Komentarze

 1. www 2017-01-10 21:24:48 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #61952 0:0 zgłoś

  Ciebie i innych elbląskich moherów !!!

 2. itp. 2017-01-10 19:52:11 (eoi***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #61950 0:0 zgłoś

  ,,WWW",a kogo to obchodzi?

 3. www 2017-01-09 22:54:56 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #61932 0:0 zgłoś

  Imianowski wrócił do Elbląga, bo do Kaczkana wraca z Lubawy Dzikowski.

Dodaj swój komentarz

           
#####  ####    # 
#  # #  #   # 
#  # #  #   # 
##### #  #   # 
#  # #  # #  # 
#  # ####  ####