Olimpia prowadziła już 2:0, ale tylko zremisowała 2:2 w Legionowie

2016-09-18 08:25:32 Olimpia Elbląg, Legionovia Legionowo

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

Olimpia Elbląg dała sobie odebrać zwycięstwo w ostatniej minucie spotkania. Elbląski klub prowadził w Legionowie już nawet 2:0, żeby ostatecznie zremisować 2:2.

Olimpia Elblag prowadzenie objęła prowadzenie po golu zdobytym przez Sokołowskiego. Zawodnik Olimpii najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Stępnia i strzałem z głowy pokonał bramkarza gospodarzy. Chwilę później Olimpia prowadziła już 2:0, po tym jak Piceluk skutecznie wykończył kontrę elbląskiego klubu.

Gospodarze kontaktową bramkę zdobył jeszcze przed przerwą. Po przerwie Olimpia kontrolowała spotkanie, była bliska zwycięstwa, aż nadeszła feralna ostatnia minuta meczu. Ciach wykorzystał prezent elbląskiej obrony i doprpwadził do remisu.

• Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg 2:2 (0:2)
  • 0:1 - Sokołowski (25)0:2 - Piceluk (30)1:2 - Wodecki (39)2:2 - Ciach (90)

Olimpia: Tułowiecki - Lisiecki, Kubowicz, Wenger, Maciążek, Kołosow (69 Bojas, Bukacki), Wolak (75 Niburski), Sokołowski, Stępień, Pietroń (81 Szuprytowski) - Piceluk

Czerwone kartki: Kutarba (76. minuta, Legionovia, za drugą żółtą), Sokołowski (61. minuta, Olimpia, za drugą żółtą)