forBet promocja

Krótko - Inne

II Nocny turniej piłki nożnej o puchar animatora orlika

2016-09-09 23:15:36 -

Plakat promujący imprezę. Fot. Materiał prasowy organizatorów

Plakat promujący imprezę. Fot. Materiał prasowy organizatorów

Tak jak informowaliśmy wcześniej tak robimy to teraz. Zapraszamy na II Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Animatora Orlika

W poprzednim roku wystąpiło u nas 10 zespołów. Mamy nadzieję, że w tym roku nie będzie gorzej, a dołączą do nas kolejne drużyny.

Turniej odbędzie się w sobotę tj. 1 października o godz. 20:00 na Suskim Orliku przy CSiR Susz. Mamy w planach zrobić "małego grilla" i przygotwaną ciepłą herbatę. Zaś wszystkie drużyny otrzymają nagrody rzeczowe sponsorowane przez firmę Lesan, produkująca kosmetyki, które organizator turnieju Kamil Jędrzejewski zorganizował wspólnie z Centrum Sportu i Rekreacji i Sportu. Do tego będą dwie nagrody indywidualne: najlepszy zawodnik oraz najlepszy bramkarz którzy dodatkowo otrzymają 4 wejścia na siłownię Frick Gym w Iławie, która umiejscowiona jest na iławskim basenie.

System rozegrania turnieju jest zależny od ilości zgłoszeń. Nie zwlekajcie do ostatniej chwili i zgłaszajcie swoje drużyny pod numerem 728762239 bądź najlepiej na e-mail: [email protected] Możecie też donieść zgłoszenie do biura CSiR oraz do biura na Orliku.

Organizatorzy: Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu.

Sponsorzy: Siłownia Frick Gym Iława, Lesan.

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # #  # 
#  #  # # #  # 
####   #  #  # 
# #   #  # ## # 
#  #  #  ## ## 
#  #  #  #  #