News - IV liga - V liga - Puchar Polski - A klasa

Losowanie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Zobacz pary!

2016-09-05 20:42:56 Wojewódzki Puchar Polski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

W poniedziałek odbyło się losowanie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Spotkania I rundy odbędą się 14 września (środa) o godz. 16.

I runda:

  • Polonia Lidzbark Warmiński - MKS Korsze
  • Victoria Bartoszyce - Huragan Morąg
  • Granica Bezledy - Błękitni Orneta
  • Cresovia Górowo Iławeckie - DKS Dobre Miasto
  • Burza Słupy - SKS Szczytno
  • Tempo Ramsowo/Wipsowo - Omulew Wielbark
  • GKS Dźwierzuty - Tęcza Biskupiec
  • Błękitni Pasym - Mrągowia Mrągowo
  • Wel Lidzbark - GSZS Rybno
  • Polonia Iłowo - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Avista Łążyn - Orzeł Janowiec Kościelny
  • Start Nidzica - KS Mroczno-Grodziczno
  • Olimpia II Elbląg - Pomowiec Gronowo Elbląskie
  • Polonia Pasłęk - Zatoka Braniewo
  • Olimpia III Elbląg - Syrena Młynary
  • Dąb Kadyny - Concordia Elbląg
  • Vęgoria Węgorzewo - Wilczek Wilkowo
  • Reduta Bisztynek - Orlęta Reszel
  • Łyna Sępopol - Rominta Gołdap
  • Warmianka Bęsia - Granica Kętrzyn
  • Mazur Pisz - MKS Ełk
  • Start Kruklanki - Mamry Giżycko
  • Żagiel Piecki - Znicz Biała Piska
  • MKS Ruciane-Nida - Śniardwy Orzysz
  • Czarni Rudzienice - Radomniak Radomno
  • Jeziorak Iława - Unia Susz
  • Ossa Biskupiec Pomorski - GKS Wikielec
  • Kormoran Zwierzewo - Motor Lubawa
  • Pisa Barczewo - Sokół Ostróda
  • KS 2010 Wrzesina - Warmiak Łukta
  • GLKS Jonkowo - LKS Różnowo
  • GKS Stawiguda - Stomil II Olsztyn

1/16 finału:

  • Polonia Lidzbark Warmiński / MKS Korsze - Victoria Bartoszyce / Huragan Morąg
  • Granica Bezledy / Błękitni Orneta - Cresovia Górowo Iławeckie / DKS Dobre Miasto
  • Burza Słupy / SKS Szczytno - Tempo Ramsowo/Wipsowo / Omulew Wielbark
  • GKS Dźwierzuty / Tęcza Biskupiec - Błękitni Pasym / Mrągowia Mrągowo
  • Wel Lidzbark / GSZS Rybno - Polonia Iłowo / Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Avista Łążyn / Orzeł Janowiec Kościelny - Start Nidzica / KS Mroczno/Grodziczno
  • Olimpia II Elbląg / Pomowiec Gronowo Elbląskie - Polonia Pasłęk / Zatoka Braniewo
  • Olimpia III Elbląg / Syrena Młynary - Dąb Kadyny / Concordia Elbląg
  • Vęgoria Węgorzewo / Wilczek Wilkowo - Reduta Bisztynek / Orlęta Reszel
  • Łyna Sępopol / Rominta Gołdap - Warmianka Bęsia / Granica Kętrzyn
  • Mazur Pisz / MKS Ełk - Start Kruklanki / Mamry Giżycko
  • Żagiel Piecki / Znicz Biała Piska - MKS Ruciane/Nida / Śniardwy Orzysz
  • Czarni Rudzienice / Radomniak Radomno - Jeziorak Iława / Unia Susz
  • Ossa Biskupiec Pomorski / GKS Wikielec - Kormoran Zwierzewo / Motor Lubawa
  • Pisa Barczewo / Sokół Ostróda - KS 2010 Wrzesina / Warmiak Łukta
  • GLKS Jonkowo / LKS Różnowo - GKS Stawiguda / Stomil II Olsztyn

1/8 finału:

  • Polonia Lidzbark Warmiński / MKS Korsze / Victoria Bartoszyce / Huragan Morąg - Granica Bezledy / Błękitni Orneta / Cresovia Górowo Iławeckie / DKS Dobre Miasto
  • Burza Słupy / SKS Szczytno / Tempo Ramsowo/Wipsowo / Omulew Wielbark - GKS Dźwierzuty / Tęcza Biskupiec / Błękitni Pasym / Mrągowia Mrągowo
  • Wel Lidzbark / GSZS Rybno / Polonia Iłowo / Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Avista Łążyn / Orzeł Janowiec Kościelny / Start Nidzica / KS Mroczno/Grodziczno
  • Olimpia II Elbląg / Pomowiec Gronowo Elbląskie / Polonia Pasłęk / Zatoka Braniewo - Olimpia III Elbląg / Syrena Młynary / Dąb Kadyny / Concordia Elbląg
  • Vęgoria Węgorzewo / Wilczek Wilkowo / Reduta Bisztynek / Orlęta Reszel - Łyna Sępopol / Rominta Gołdap / Warmianka Bęsia / Granica Kętrzyn
  • Mazur Pisz / MKS Ełk / Start Kruklanki / Mamry Giżycko - Żagiel Piecki / Znicz Biała Piska / MKS Ruciane/Nida / Śniardwy Orzysz
  • Czarni Rudzienice / Radomniak Radomno / Jeziorak Iława / Unia Susz - Ossa Biskupiec Pomorski / GKS Wikielec / Kormoran Zwierzewo / Motor Lubawa
  • Pisa Barczewo / Sokół Ostróda / KS 2010 Wrzesina / Warmiak Łukta - GLKS Jonkowo / LKS Różnowo / GKS Stawiguda / Stomil II Olsztyn

rys

Pozyczkaportal.pl - porównywarka pożyczek i kredytów online

Komentarze

  1. nbvm 2016-09-07 12:00:53 (acba***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #60319 0:0 zgłoś

    My tam jedziemy we wtorek dla pewności,najwyżej poczekamy na miejscu do środy.

  2. Dobry Gracz 2016-09-06 22:17:59 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #60311 0:0 zgłoś

    Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz !!! http://bet350.blogspot.com/

  3. Kalendarz 2016-09-06 15:48:11 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #60309 0:0 zgłoś

    Myślalem źe 14 wrzesnia jest w środe a jednak we wtorek...

  4. wielka lipa 2016-09-06 11:37:07 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #60304 0:0 zgłoś

    brak pomysłu pierwsze powinno sie ustawic druzyne z wyzszej ligi lub byłej w nizszym szczebelku drugie w pucharze troche atrakcji i jak oszczednosc to wszedzie np po co janowiec do łezyn a finisz parket do iłow a biedne mroczno az do nidzicy kiedy wczesniej graja ze soba mecz mistrzowski kogo takie mecze interesuja brak pomysłu czy tymi rozgrywkami moze sie kto inny zajac nie sopyła.

  5. wielka lipa 2016-09-06 11:35:19 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #60303 0:0 zgłoś

    brak pomysłu pierwsze powinno sie ustawic druzyne z nizszej ligi lub byłej w nizszym szczebelku drugie w pucharze troche atrakcji i jak oszczednosc to wszedzie np po co janowiec do łezyn a finisz parket do iłow a biedne mroczno az do nidzicy kiedy wczesniej graja ze soba mecz mistrzowski kogo takie mecze interesuja brak pomysłu czy tymi rozgrywkami moze sie kto inny zajac nie sopyła.

Dodaj swój komentarz

                     
#    # #    # #####  
 #  #  #    # #    # 
  ##   #    # #####  
  ##   #    # #    # 
 #  #  #    # #    # 
#    #  ####  #####