Olimpia Elbląg w ostatniej minucie straciła zwycięstwo na Polonii

2016-08-19 21:09:12 Olimpia Elbląg, Polonia Warszawa

Bramkę z rzutu karnego dla Olimpi zdobył Łukasz Pietroń. Fot. Krzysztof Piekarski

W czwartej kolejce II ligi Olimpia Elbląg zanotowała trzeci remis. Tym razem podopieczni Adama Borosa podzielili się punktami z Polonią Warszawa.

Olimpijczyków na prowadzenie w 63 minucie po wykorzystaniu rzutu karnego wyprowadził Pietroń. Gospodarze do wyrównania doprowadzili w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg 1:1 Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg 1:1 Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg 1:1 Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg 1:1 Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg 1:1

• Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg 1:1 (0:0)

0:1 - Pietroń (64 k), 1:1 - Worach (90+4)

Olimpia: Tułowiecki – Lisiecki, Niburski, Wenger, Maciążek (72 Bukacki) – Sokołowski, Stępień – Ressel (77 Danowski), Bojas, Piceluk (61 Kołosow) – Pietroń (74 Szuprytowski)