forBet promocja

Krótko - Inne

Piknik piłkarski Pisa Oldstars 2016 w Barczewie

2016-07-21 22:56:22 Pisa Barczewo

Plakat promujący imprezę. Fot. Materiał prasowy organizatorów

Plakat promujący imprezę. Fot. Materiał prasowy organizatorów

Już za 2 tygodnie (5-6 sierpnia) w Barczewie odbędzie się kolejny, VIII Piknik piłkarski Pisa Oldstars 2016. W tym roku organizatorzy idą krok dalej i w myśl hasła "Łączymy pokolenia" obok Oldbojów zagrają dzieci. Piknik zainauguruje Pisa Young Stars.

Młodzi zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi  rozpoczną zmagania w piątek  05.08. Grze orlików towarzyszyć będą liczne konkursy, zabawy oraz rodzinny piknik. Do zabawy juz zgłosiło się kilka drużyn: Tegoroczny Mistrz kategorii Żaka Stomil Olsztyn S.A. , MKS Korsze, BUKS Barczewo ,Tempo Ramsowo- Wipsowo, Pisa Barczewo.

Sobota 06.08 to turniej oldbojów- PISA OLDSTARS, który cieszy się ogromną popularnością i z roku na rok jest co raz mocniej obsadzony. W tym roku wystąpi rekordowa liczba 12 drużyn, a chęć miało wiele więcej. Już po raz drugi Barczewo będzie gościć drużyny z Mazowsza oraz Warmii i Mazur. Zespoły zawsze rywalizowały z największym zaangażowaniem, a wieczorem w pięknym barczewskim amfiteatrze odbierały nagrody i puchary. Tak będzie i tym razem, a turniej zakończy sie imprezą integracyjną. 

Zapraszamy wszystkich do kibicowania !

Boateng

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
##### # ##### 
#  # #  #  
#  # #  #  
#  # #  #  
#  # #  #  
##### #  #