News - III liga

Terminarz III ligi - z kim na początek zmierzą się Sokół, Concordia, Huragan, Finishparkiet, Motor i MKS?

2016-07-02 09:15:11 MKS Ełk, Concordia Elbląg, Motor Lubawa, Sokół Ostróda, Huragan Morąg, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie oraz Huragan Kaczkan Morąg w pierwszej kolejce udadzą się do stolicy. Finishparkiet zagra z rezerwami Legii, a Huragan Kaczkan Morąg z Ursusem. Fot. Paweł Piekutowski

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie oraz Huragan Kaczkan Morąg w pierwszej kolejce udadzą się do stolicy. Finishparkiet zagra z rezerwami Legii, a Huragan Kaczkan Morąg z Ursusem. Fot. Paweł Piekutowski

Znamy już terminarz rundy jesiennej pierwszej grupy "nowej" III ligi. Inaugurację zaplanowano na 6/7 sierpnia, runda jesienna potrwa do 19/20 listopada. Tylko dwie drużyny z naszego rejonu w nowych rozgrywkach zagrają przed własną w pierwszej kolejce zmagań. Są to Motor Lubawa i Concordia Elbląg.

  • 1 kolejka (6-7.08)

Motor Lubawa - Pelikan Łowicz
Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg - Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda
Legia II Warszawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ŁKS 1926 Łomża - MKS Ełk
Ursus Warszawa - Huragan Morąg
Huragan Wołomin - ŁKS Łódź
Ruch Wysokie Mazowieckie - Jagiellonia II Białystok

  • 2 kolejka (13-14.08)

Pelikan Łowicz - Jagiellonia II Białystok
ŁKS Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg - Huragan Wołomin
MKS Ełk - Ursus Warszawa
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS 1926 Łomża
Sokół Ostróda - Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg
Motor Lubawa - Widzew Łódź

  • 3 kolejka (20-21.08)

Widzew Łódź - Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg - Motor Lubawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda
Ursus Warszawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Huragan Wołomin - MKS Ełk
Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg
Jagiellonia II Białystok - ŁKS Łódź

  • 4 kolejka (24.08)

Pelikan Łowicz - ŁKS Łódź
Huragan Morąg - Jagiellonia II Białystok
MKS Ełk - Ruch Wysokie Mazowieckie
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Wołomin
Sokół Ostróda - Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - ŁKS 1926 Łomża
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa
Motor Lubawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Widzew Łódź - Concordia Elbląg

  • 5 kolejka (27-28.08)

Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz
Widzew Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa - Motor Lubawa
ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Wołomin - Sokół Ostróda
Ruch Wysokie Mazowieckie - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jagiellonia II Białystok - MKS Ełk
ŁKS Łódź - Huragan Morąg

  • 6 kolejka (3-4.09)

Pelikan Łowicz - Huragan Morąg
MKS Ełk - ŁKS Łódź
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Wołomin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa
Motor Lubawa - ŁKS 1926 Łomża
Legia II Warszawa - Widzew Łódź
Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Mazowiecki

  • 7 kolejka (10-11.09)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - Concordia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża - Widzew Łódź
Ursus Warszawa - Motor Lubawa
Huragan Wołomin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda
ŁKS Łódź - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Huragan Morąg - MKS Ełk

  • 8 kolejka (17-18.09)

Pelikan Łowicz - MKS Ełk
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Morąg
Sokół Ostróda - ŁKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki - Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Motor Lubawa - Huragan Wołomin
Widzew Łódź - Ursus Warszawa
Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa

  • 9 kolejka (24-25.09)

Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
ŁKS 1926 Łomża - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa - Concordia Elbląg
Huragan Wołomin - Widzew Łódź
Ruch Wysokie Mazowieckie - Motor Lubawa
Jagiellonia II Białystok - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
MKS Ełk - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

  • 10 kolejka (1-2.10)

Pelikan Łowicz - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sokół Ostróda - MKS Ełk
Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź
Motor Lubawa - Jagiellonia II Białystok
Widzew Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie
Concordia Elbląg - Huragan Wołomin
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa
Legia II Warszawa - ŁKS 1926 Łomża

  • 11 kolejka (8-9.10)

ŁKS 1926 Łomża - Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
Huragan Wołomin - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok - Widzew Łódź
ŁKS Łódź - Motor Lubawa
Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
MKS Ełk - Sokół Aleksandrów Łódzki
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Ostróda

  • 12 kolejka (15-16.10)

Pelikan Łowicz - Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów Łódzki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk
Motor Lubawa - Huragan Morąg
ŁKS Łódź - Widzew Łódź
Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Legia II Warszawa - Huragan Wołomin
ŁKS 1926 Łomża - Ursus Warszawa

  • 13 kolejka (22-23.10)

Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz
Huragan Wołomin - ŁKS 1926 Łomża
Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łódź - Concordia Elbląg
Huragan Morąg - Widzew Łódź
MKS Ełk - Motor Lubawa
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki

  • 14 kolejka (29-30.10)

Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda
Motor Lubawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Widzew Łódź - MKS Ełk
Concordia Elbląg - Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Łódź
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok
ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa - Huragan Wołomin

  • 15 kolejka (5-6.11)

Huragan Wołomin - Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa
Jagiellonia II Białystok - ŁKS 1926 Łomża
ŁKS Łódź - Legia II Warszawa
Huragan Morąg - Lechia Tomaszów Mazowiecki
MKS Ełk - Concordia Elbląg
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Widzew Łódź
Sokół Ostróda - Motor Lubawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

  • 16 kolejka (12-13.11)

Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Motor Lubawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Widzew Łódź - Sokół Ostróda
Concordia Elbląg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ełk
Legia II Warszawa - Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża - ŁKS Łódź
Ursus Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Huragan Wołomin - Ruch Wysokie Mazowieckie

  • 17 kolejka (19-20.11)

Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok - Huragan Wołomin
ŁKS Łódź - Ursus Warszawa
Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża
MKS Ełk - Legia II Warszawa
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda - Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lubawa

Komentarze

  1. Poziom 2016-07-04 21:09:58 (***ad***ee.bb.sky.com) #59215 0:0 zgłoś

    Tak wrocilem z tamtad wlasnie bo ktos po twoja matke musial pojsc w koncu bo kazdemu ogorka zaczynala ssac ale w sumie teraz wiadomo czemu ty przebieralaes sie na w-fie w damskiej sztani

  2. @poziom 2016-07-03 22:22:29 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #59200 0:0 zgłoś

    A co, stamtąd wrocileś?

  3. Poziom 2016-07-03 20:32:30 (***ad***ee.bb.sky.com) #59195 0:0 zgłoś

    A co wy o pilce wiecie ze zapytam pewnie z was tacy znawcy jak ci z pod sklepu z jabolem w lapie

  4. WwW 2016-07-02 18:25:03 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #59154 0:0 zgłoś

    Ty Fan a ty chyba z woszczeli jesteś liga nie ruszyła a ty już typujesz czas pokaże żebyś się nie zdziwił.

  5. @POZIOM 2016-07-02 17:45:24 (***.morag.vectranet.pl) #59153 0:0 zgłoś

    Po hu... biadolisz. Bęcki mieliśmy dostawać od Podkarpacia w barazach a tu za każdym razem lepsi , teraz też liga nie ruszyła i już złowieszczy eksperci się odzywają.

  6. Poziom 2016-07-02 17:40:36 (***ad***ee.bb.sky.com) #59152 0:0 zgłoś

    Z calym szacunkiem ale bencki nasze kluby wtym sezonie to beda dostawac takie ze im sie odechce grac w pilke ta nowa 3liga bedzie bardzo bardzo silna

  7. fan 2016-07-02 13:59:31 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #59147 0:0 zgłoś

    Sokòł i Motor dwa ostatnie miejsca pewne

  8. B 2016-07-02 11:46:14 (aja***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #59144 0:0 zgłoś

    Concordia raczej nie przystapi do rozgrywek w nowej 3 lidze.Skąd oni wezma 1,2 mln złotych.Zreszta kim oni beda grac ?Po co grac zeby spasc albo sie wycofac i kasę zmarnowac .To nie sztuka.

  9. asd 2016-07-02 11:12:59 (***.***.***.***) #59143 0:0 zgłoś

    Ostre zaskoczenie, że Lubawa przystąpiła do tej ligi.

Dodaj swój komentarz

                     
###### #    #  ####  
#      #    # #    # 
#####  #    # #    # 
#      #    # #  # # 
#      #    # #   #  
#       ####   ### #