forBet promocja

Liga gra! - III liga

Krzysztof Piwiszkis zaprasza na III ligę!

2016-03-10 10:53:48 Sokół Ostróda, Granica Kętrzyn, Rominta Gołdap, Start Działdowo, Huragan Morąg, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Drużyna MKS Korsze sezon rozpocznie za tydzień meczem z MKS-em Ełk.

Drużyna MKS Korsze sezon rozpocznie za tydzień meczem z MKS-em Ełk.

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pierwsza wiosenna kolejka jak i cała runda rozgrywek III ligi. Jak wiadomo w tym roku czeka nas reorganizacja rozgrywek i status trzecioligowca zachowa zaledwie kilka drużyn, dlatego każdy punkt może być na wagę złota. Na 20 kolejkę zaprasza kapitan MKS-u Korsze Krzysztof Piwiszkis.

  • Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – GKS Wikielec (sobota, godz. 14)

- Będzie to spotkanie z małymi podtekstami. Trener Marek Witkowski wprowadził drużynę gości do III ligi po czym podziękowano mu, z kolei obecny trener Wikielca Wojciech Tarnowski stracił pracę w Sokole Ostróda po remisie z drużyną Witkowskiego, a jeżeli do tego dołożymy jeszcze, że to pojedynek derbowy to o emocje możemy być spokojni. Liczę na bramki Michała Millera :) Typ: 1.

  • Granica Kętrzyn – Kaczkan Huragan Morąg  (sobota godz. 15.30)

- Goście przyjadą jak po swoje i bez większych problemów powinni ograć gospodarzy tym bardziej ,że drużynie Granicy został odebrany mocny atut jakim są miejscowi kibice(spotkanie bez udziału publiczności). Typ: 2.

  • Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn (sobota, godz. 15)

- Wissa to drużyna złożona głównie z zawodników przyjezdnych na których miejscowych stać dzięki hojnym sponsorom. Wróble ćwierkają, że jest duża szansa na zatrudnienie wychowanka Reduty Bisztynek, obecnie występującego w Zagłębiu Sosnowiec Łukasza Tumicza co byłoby niewątpliwie hitem tej zimy na naszych boiskach. Cel przyjezdnych to utrzymanie w gronie III ligowców. Bez trzech punktów w Grajewie będzie ciężko. Pewna 2. Typ: 2.

  • Jagiellonia II Białystok - Olimpia Elbląg (niedziela, godz. 13)

- Murowany faworyt do wygrania ligi jedzie do Białegostoku aby zagrać zza pewne wzmocnioną m.in. Szymonowiczem Jagiellonią. Na dzień dobry mocy test, jednak jak chce się grać w II lidze to takie mecze trzeba wygrywać. Typ: 2.

  • Concordia Elbląg - Znicz Biała Piska  (sobota, godz. 15:30)

- Spotkanie za tak zwane 6 punktów, szczególnie ważne dla gospodarzy gdyż w przypadku porażki przyjezdni odjadą na 9 oczek i tym samym mocno oddali się perspektywa pozostania w III lidze. Typ: 1X.

  • Start Działdowo – Rominta Gołdap (sobota, godz. 15.:30)

- Troszkę „niebezpieczny” mecz dla gości, którym większość już dopisała punkty. Przed tygodniem graliśmy z Romintą i wydaje się że są dobrze przygotowani, jednak do Startu wrócił Diabeł(Ogrodowczyk-red.) a on sam może wygrać mecz. Minimalne zwycięstwo gości. Typ: 2.

  • MKS Ełk – KS Wasilków (sobota, godz. 13)

- Każdy inny wynik aniżeli wysokie zwycięstwo wicelidera będzie niespodzianką. Ełk co prawda stracił Pietronia ale udało mu się zatrzymać Gondka, a ten jeżeli będzie w takiej dyspozycji jak jesienią to będzie znowu nie do zatrzymania. Typ: 1.

  • ŁKS 1926 Łomża – Sokół Ostróda (niedziela, godz. 14)

-  Ciężki debiut w roli trenera Sokoła Ostróda czeka… Sokoła (Tomasza Sokołowskiego - red.). Jego drużyna zagra na wyjeździe z ŁKS 1926 Łomża i moim zdaniem jest to hicior tej kolejki. Trzymam kciuki za „naszych” ale o punkty może być ciężko. Typ: X1.

Boateng