forBet promocja

Krótko - Inne

Zagraj w turnieju o Puchar Tysiąca Jezior

2011-04-14 10:49:30 Emil Marecki, Puchar Tysiąca Jezior, OKS 1945 Olsztyn, OKS Stomil Olsztyn

Zagraj w turnieju o Puchar Tysiąca Jezior

Cały czas trwają zapisy do Pucharu Tysiąca Jezior. Do tej pory zgłoszenia przysłało około trzydziestu zespołów. - Cały czas mamy mało zespołów z okolic Lubawy - mówi Emil Marecki - odpowiedzialny za zapisy do turnieju.

Dlaczego mowa o Lubawie? Miejscowy OSiR został tegorocznym partnerem PTJ 2011 i będzie jednym z organizatorów turnieju eliminacyjnego. Drugi turniej eliminacyjny odbędzie się w Olsztynie w Hali Urania. Kto jeszcze nie zapisał się do turnieju może to zrobić wysyłając zgłoszenie na [email protected] Wiadomość musi zawierać nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana oraz telefon kontaktowy.

Jest o co walczyć. Zwycięska drużyna otrzyma dwa tysiące złotych do podziału, przegrani w finale otrzymają "tysiaka", a drużyna z trzeciego miejsca otrzyma 500 złotych. Do tego dojdą nagrody rzeczowe oraz nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników. We wtorek sponsorem nagród indywidualnych została firma DBK, znana wszystkim jako strategiczny sponsor OKS 1945 Olsztyn.

Nowością w tym roku będzie turniej dla młodych adeptów piłki nożnej. Zagrają w nim chłopcy z 2000 rocznika i młodsi oraz dziewczęta z rocznika 1997 i młodsze. Organizatorzy są w trakcie zapraszania drużyn indywidualnie. Turniej odbędzie się 2 maja w Hali Urania oraz w hali przy Mariańskiej.

rys

źródło: stomil.olsztyn.pl

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 #### #  # #### 
#  # #  # #  # 
#  # #  # #   
# # # #  # #   
#  # #  # #  # 
 ### # ####  ####