forBet promocja

News - III liga

Sokół oficjalnie zaprezentował nowego dyrektora i konsultanta

2016-01-26 23:23:23 Sokół Ostróda, Łukasz Głębocki, Bogusław Kaczmarek

Konferencja prasowa w Sokole Ostróda. Fot. Rafał Dąbrowski

Konferencja prasowa w Sokole Ostróda. Fot. Rafał Dąbrowski

W poniedziałek Sokół Ostróda zorganizował konferencję prasową, podczas której zaprezentowano nowego dyrektora klubu oraz konsultanta ds. szkoleniowych.

Konsultantem i trenerem edukatorem w Sokole Ostróda został Bogusław Kaczmarek. - Nie jestem cudotwórcą, który zrobi tutaj w rok Ekstraklasę, chcę jednak Sokołowi przekazać swoje doświadczenie i umiejętności. Ten region jest mi bardzo bliski, wiem też, że w Ostródzie jest potencjał na to, by Sokół był drugą, a może nawet pierwszą siłą na Warmii i Mazurach, zwłaszcza w kontekście tego, co dzieje się ostatnio w Stomilu, aż serce się kraje, gdy się to ogląda – mówił Bobo Kaczmarek, który nie omieszkał wspomnieć o wielkich problemach finansowych, które ostatnio trapią najsilniejszy klub w regionie. - Przy dobrej pracy z młodzieżą, odpowiednim przygotowaniu pierwszego zespołu w przeciągu kilku lat Sokół może wspiąć się na wyżyny - mówił "Bobo".

Nowym dyrektorem klubu został Łukasz Głębocki, który zastąpił na stanowisku Marię Cichowską (rezygnacja). - Jestem już po kilku rozmowach z prezesem Sarneckim oraz trenerami Sokołowskim i Kaczmarkiem i cieszę się, że wspólnie patrzymy w tym samym kierunku. Z Sokołem związany jestem od wielu lat, najpierw jako zawodnik, później jako wierny kibic i wierzę, że podołam postawionemu przede mną zadaniu – powiedział na konferencji prasowej nowy dyrektor Sokoła Ostróa.

rys

Komentarze

 1. s 2016-02-01 03:17:09 (host***-***-***-***.in-addr.btopenworld.com) #56026 0:0 zgłoś

  Ile kasy wpompuja ??? A co ty sie interesujesz z twojej kieszeni nie idzie ani grosz. Druga sprawa, jezeli dziéki jego pracy, klub zyska jakosciowo, to jest wart swojej wyplaty

 2. ozpn 2016-01-31 12:51:15 (agii***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #56019 0:0 zgłoś

  Ile znów w "Boba" wpompują kasy?

 3. @kibic 2016-01-30 11:25:07 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #55972 0:0 zgłoś

  Chyba nie ten artykul komentujesz

 4. kibic 2016-01-30 10:08:28 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #55969 0:0 zgłoś

  Jaki najsilniejszy klub w regionie? Znowu chłopie bredzisz . Jest to jeden z najsłabszych klubów , bez stadionu , bez pieniędzy , bez bazy treningowej . Chyba że wyznacznikiem potęgi jest epizod w Extraklasie trzydzieści lat temu za pieniądze potentata węglowego z Elbląga , które zresztą i tak zostały zdefraudowane przez profesjonalistów od zarządzania Stomilem.

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  #  # 
##  # # # #  # 
# # # #  # #  # 
# # # ###### #  # 
#  ## #  # # # 
#  # #  #  ##