forBet promocja

News - III liga - Transfery

Olimpia kończy zimowe transfery

2016-01-14 00:42:02 Olimpia Elbląg, Michał Pietroń, Adam Boros, Paweł Kowalczyk

Fot. Artur Szczepański

Fot. Artur Szczepański

Dwa transfery i dość. 30-letni Michał Pietroń i 20-letni Paweł Kowalczyk to najprawdopodobniej komplet zimowych wzmocnień elbląskiej Olimpii. Trener III-ligowca Adam Boros oficjalnie zapowiedział, że kadra zespołu jest już zamknięta.

— Nie mamy na dzisiaj żadnej potrzeby, żeby szukać kolejnych nowych zawodników. Mamy kadrę zamkniętą. Przed nami tylko ciężka praca — stwierdził na łamach „Dziennika Elbląskiego” trener Boros.

Skromną, ale przemyślaną ofensywę transferową w niedawnej rozmowie z redakcją dwadozera.pl zapowiadał też prezes ksiądz Paweł Guminiak.

- Nie chcemy iść w ilość, ale w jakość. Przy takich zmianach trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć – mówił prezes lidera III ligi.

Jak zapowiadał, tak się też stało. Najpierw Olimpię wzmocnił Michał Pietroń, który jesienią był czołową postacią MKS Ełk, a zaraz później pojawiła się wiadomość o powrocie do Elbląga Pawła Kowalczyka z I-ligowej Olimpii Grudziądz. Mowa o „powrocie”, ponieważ zarówno Pietroń, jak i Kowalczyk już byli zawodnikami Olimpii i zapisali w jej historii całkiem pozytywne karty. Teraz pierwszy ma zwiększyć rywalizację w środku pola, a drugi wśród klubowych młodzieżowców.

W pierwszych zajęciach Olimpii uczestniczyło aż 31 piłkarzy. Z pewnością jednak kadra zostanie jeszcze uszczuplona przed startem wiosennej części rozgrywek. Pierwsza weryfikacja czeka zawodników już w weekend, w Sosnowcu, kiedy klub z Elbląga zagra w towarzyskim turnieju halowym.

PG

Komentarze

 1. kibic 2016-01-18 14:56:48 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #55859 0:0 zgłoś

  A ty doktora.

 2. spec 2016-01-18 10:56:35 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #55857 0:0 zgłoś

  jak mówicie o jakości zmiencie trenera, to wasz najsłabszy punkt

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # ##### 
#  # #  #  #  
#  # #  #  #  
#  # #  #  #  
 # # #  #  #  
 ##  ####  #