Temat dwadozera.pl - Inne

O bilety i kwestie smaku. Co dalej z prezesem W-MZPN?

2015-12-30 01:07:51 Tomasz Miętkiewicz, Olgierd Dąbrowski, Paweł Guminiak, Marek Łukiewski, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, WMZPN

Tomasz Miętkiewicz. Fot. Paju

Tomasz Miętkiewicz. Fot. Paju

„Nastroje mocno się spolaryzowały”. To wyjątkowy eufemizm, ale obrazuje sytuację w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej. Wygląda na to, że żadna ze stron nie zamierza już odstawiać nogi i dzień przed Walentynkami delegaci Związku będą głosować nad przyszłością prezesa Tomasza Miętkiewicza. Jego odwołanie wydaje się przesądzone.

- Komentując sytuację, wolałbym jej nie oceniać – mówi Marek Łukiewski, dyrektor biura Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Nie naciskamy. Jego sytuacja jest wyjątkowo niezręczna.

- Fakty są takie, że 14 z 17 członków zarządu zagłosowało za zwołaniem Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów. Walne odbędzie się w połowie lutego i to właśnie podczas niego zapadnie decyzja co do tego, czy obecny prezes nadal będzie kierować Związkiem – dodaje Łukiewski.

W kwestii uzasadnienia takiej, a nie innej decyzji odsyła do oficjalnej strony W-MZPN. No to zaglądamy:

„(…)Przyczynami złożenia wniosku o Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów W-MZPN były w szczególności następujące wydarzenia:

– negatywna ocena Komisji Rewizyjnej W-MZPN dotycząca głównie rażącego przekroczenia przez Tomasza Miętkiewicza zaplanowanego budżetu Gali 70-lecia W-MZPN (badanie nastąpiło na wniosek Prezydium Zarządu z 23 listopada 2015 roku na posiedzeniu Komisji w dniu 2 grudnia 2015 roku),

– negatywna ocena pracy Tomasz Miętkiewicza jako Prezesa W-MZPN dokonana przez Zarząd W-MZPN w dniu 7 grudnia 2015 roku,

– negatywna ocena Komisji Rewizyjnej W-MZPN dotycząca działań Tomasza Miętkiewicza jako Prezesa W-MZPN, a w szczególności w zakresie rozliczania delegacji służbowych i dysponowania pulą bezpłatnych biletów na mecze Reprezentacji Polski, Pucharu Polski i Finału Ligi Europejskiej (badanie nastąpiło na posiedzeniu Komisji w dniu 14 grudnia 2015 roku)”.

Nieoficjalnie od członków zarządu i delegatów można usłyszeć znacznie więcej. Przede wszystkim o rozrzutności, braku transparentności i „gwiazdorskim sposobie bycia” urzędującego prezesa W-MZPN. Kroplą, i to dużą, przez którą przelała się czara goryczy, miała być ponoć wielka gala z okazji 70-lecia Związku. Niektórzy przedstawiciele W-MZPN twierdzą, że jej budżet przekroczył planowane ramy o ponad… 100 tysięcy złotych! Jeszcze więcej żalu część działaczy ma do Miętkiewicza o niejawną i niejasną – ich zdaniem – dystrybucję ekskluzywnych zaproszeń na mecze reprezentacji.

- Sprawy, które wyszły na jaw to dla nas, mimo wszystko, zaskoczenie. I to spore – nie ukrywa ksiądz Paweł Guminiak, wiceprezes Związku ds. organizacyjno-finansowych. – Za nami jest przecież trzy i pół roku bardzo fajnej współpracy, a kwestia przygotowań do gali i informacje na temat dystrybucji biletów były naprawdę bardzo mocne. Trudno, by zarząd w takiej sytuacji nie reagował.

Mniej powściągliwy od wiceprezesa Guminiaka jest Olgierd Dąbrowski, były burmistrz Ostródy, a obecnie Delegat W-MZPN na Zjazd Polskiego Związku Piłki Nożnej. To właśnie jego kreuje się w kuluarach na lidera opozycji.

- Myślę, że na tego „lidera opozycji” kreuje mnie sam prezes Miętkiewicz – ucina spekulacje Dąbrowski. – Ja o żadnym odbijaniu stanowiska nie myślałem. Owszem, jestem z piłką związany i jestem blisko niej od lat, ale o prezesurze dotychczas ani z nikim nie rozmawiałem, ani nawet na ten temat nie rozmyślałem.

Mimo to Dąbrowski nie ukrywa, że styl pracy Miętkiewicza jest jego zdaniem nie do zaakceptowania.

- Obecnie zajmuje się on bardziej lansowaniem i promowaniem własnej osoby, a nie dbałością o dobro Związku – mówi bez ogródek były burmistrz Ostródy. I dodaje: - To, że od dłuższego czasu Związek funkcjonuje bardzo sprawnie, to w ogromnej mierze zasługa dyrektora i pracowników biura. Sposób pracy samego prezesa jest natomiast skandaliczny.

Dzień po radykalnej decyzji zarządu Tomasz Miętkiewicz wydawał się nieco podłamany zamieszaniem wokół siebie.

- Nastroje mocno się spolaryzowały – skonstatował prezes, gdy odezwaliśmy się do niego we wtorek wieczorem. – Opozycja, która nieoczekiwanie powstała, jest dosyć silna. Nie wszystkim chodzi chyba jednak o dobro Związku. Mimo to, w połowie lutego liczę na normalny osąd mojej działalności. Wierzę, że tak będzie.

We wtorek po południu Miętkiewicz rozesłał do wszystkich klubów w regionie maila z prezentacją wydatków i szczegółów dotyczących organizacji listopadowej Gali 70-lecia W-MZPN. Zapewnia również, że bilety na mecze kadry czy inne prestiżowe spotkania (jak np. mecze Pucharu Polski) „w większości szły do sponsorów (w tym potencjalnych), ale także na cele społeczne i konkursy”.

- Kondycja finansowa Związku jest natomiast co najmniej dobra. Nie ma żadnego zagrożenia utraty płynności finansowej, co w swoim raporcie uwzględniła zresztą Komisja Rewizyjna – podkreśla Miętkiewicz.

Jedno jest pewne – determinacja opozycji jest ogromna, a jej siła, już teraz, bardzo duża. Skoro zarząd rozważa odwołanie prezesa z funkcji na zaledwie cztery miesiące przed planowanymi wyborami, to znaczy, że gra jest naprawdę twarda, a los prezesa Miętkiewicza wydaje się przesądzony.

Dodajmy jeszcze, że z naszych informacji wynika, iż 11 stycznia, jeszcze przed zaplanowanym na 13 lutego walnym zebraniem, ma dojść do jeszcze jednego spotkania przedstawicieli zarządu W-MZPN. Władze Związku miałyby podczas niego doprecyzować program lutowego walnego i jeszcze szczegółowiej przedyskutować zarzuty stawiane urzędującemu prezesowi.

- No, chyba, że okaże się, że prezes poszedł po rozum do głowy i 11 stycznia sam zrezygnuje. Takie publiczne pranie brudów i szarpanie nie pomoże ani jemu jako przedsiębiorcy, ani Związkowi, który zajmuje się tak przyjemną dziedziną życia jak piłka – ocenia jeden z działaczy.

Piotr Gajewski

Jak oceniasz dotychczasowe rządy Tomasza Miętkiewicza?

 • Świetnie, zmienił wizerunek Związku i był jego pozytywną twarzą. 25.96%
 • Niby dobrze, ale coś tu nie gra. Może rzeczywiście coś kręcił i był za bardzo rozrzutny? 11.54%
 • Już dawno stracił kontakt z rzeczywistością. Lansik, lansik i interesy. Najwyższy czas go odwołać! 50%
 • Wolę oceniać mecz Leicester City z Manchesterem City... 12.5%

Głosowanie zakończyło się 02.01.2016 01:13

 

Komentarze

 1. tak jak w ciekawie i klawo 2016-01-20 10:48:09 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55878 0:0 zgłoś

  co do postu ciekawie i klawo wynika że informacja zdobyta z pisma skierowanego do Klubow Piłkarskich W-MZPN i Działaczy tam sa zawarte informacje o alkoholu o wynagrodzeniach , delegacjach i innych podjętych działaniach, pismo wysłane przez WMZPN podpisane przez 14 członków zarządu.ciekawie i klawo ,post zawiera takie same tresci

 2. ILE ZOSTAłO? 2016-01-17 12:50:54 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55848 0:0 zgłoś

  czy prawda ile wypili trzeba 1100- x które wypili na gali - ile na wigilii może 60 i ile zostało = stan magazynu . Trzeba zadzwonić do biura lub do prezesa.

 3. zero prawdy? 2016-01-17 11:54:00 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55847 0:0 zgłoś

  Prezesie jak by nie nazwał szef , szew , analfabeci ale pewnie że jak na prezesa w tak chamski sposób nie wypada krytykować innych tylko chcieć podjąć dyskusje .Koli w oczy że ktoś pisze o sprawach które prawdo podobnie mają miejsce w tym WMZPN .Organizacja sportowa żeby zakupiła tyle wódy a kluby się ze skóry obdziera zamiast wspomóc ,właśnie zamiast butelek zakupić piłki ,wizerunek szefa związku na butelce? co to znaczy? Garnitury zakup dlaczego ? i co jeszcze masz do powiedzenia podpisujący się" prezes " czego prezes ?

 4. działacze z terenu 2016-01-16 21:47:11 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55842 0:0 zgłoś

  Czy to prawda że Zarząd na Wigilii wypił 60 butelek wódki.

 5. prezes 2016-01-16 21:27:04 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #55840 0:0 zgłoś

  jaki szew ? ten co na dupie ????? ludzie z kim wy podejmujecie dyskusję z analfabetami ??????? było przeczkole -teraz szew ????o co tu chodzi ?co za patologi

 6. oj Jerry 2016-01-16 20:24:42 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55838 0:0 zgłoś

  o czym Jerry piszesz z kim wódke pił co kogo obchodzi ale dlaczego taką ilość kupił i jeszcze na impreze sportową ,etykieta na butelce jaka a dlaczego zamiast tych butelek nie zakupionych zostało np 1000 piłek i rozdanych do klubów , nagroda tak ale taka wysoka , a mówili że prezesi w związku działają społecznie , a garniturów to biedaki nie mieli a wyjazdy na imprezy nie związane z piłką nożną i delegacje , .W każdej organizacji zawsze za wszelkie niedociągnięcia jeżeli są odpowiada szew .Powinien się chłopina do dymisji podać i by było lepiej , jeżeli takie sprawy dzieją się w tym związku sprawą powinna zająć prokuratura . Za wiele spraw odpowiedzialność ponosi cały zarząd nie tylko prezes. Jak na imprezę sportową można było zakupić tak dużą ilość alkoholu przecież oni by cały związek mogli przepić.

 7. jerry 2016-01-16 00:03:12 (agjg***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55829 0:0 zgłoś

  a co, może sam wódka pił?, wynagrodzenie i nagrodę też sam sobie dał?

 8. CIEKAWIE I KLAWO 2016-01-14 18:53:36 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55819 0:0 zgłoś

  Na stronie zwiazku jest zamieszczone pismo skierowane do działaczy podpisane przez 14 członków zarządu więc panowie z Drwęcy i inni ochraniacze prezesa a opłaty zwiazkowe co raz większe i ciągle jakieś wymyślane ,niedługo jak będziesz wchodził do związku będziesz miał opłate,.Prezes chwali jak klubom jest dobrze za jego kadencji co jest totalną bzdura.Na 70 lecie związku zakupił 1100 butelek wódki 0,7 litra za kwote 38.856,44zł z etykietami Prezesa i Bonka dobre co ? zakupione garsonki i garnitury pytam po co, wystawiane delegacje na wyjazdy siatkówka plażowa, wybór mis warmii i mazur ,dni Olsztynka co ma wspolnego z działalnoscią związku? Wynagrodzenie miesięczne prezesa 5 tys zł , nagroda 3,800zł i co zmiany w waszych klubach są widoczne ? Wymieniłem tylko parę przykładów resztę doczytajcie sami . Takich mamy mieć działaczy a na urządzenie biur obsługę brakuje kasy. Jak wam nie wstyd bronic takich działaczy.

 9. CIEKAWIE I KLAWO 2016-01-14 18:50:25 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55817 0:0 zgłoś

  Na stronie zwiazku jest zamieszczone pismo skierowane do działaczy podpisane przez 14 członków zarządu więc panowie z Drwęcy i inni ochraniacze prezesa a opłaty zwiazkowe co raz większe i ciągle jakieś wymyślane ,niedługo jak będziesz wchodził do związku będziesz miał opłate,.Prezes chwali jak klubom jest dobrze za jego kadencji co jest totalną bzdura.Na 70 lecie związku zakupił 1100 butelek wódki 0,7 litra za kwote 38.856,44zł z etykietami Prezesa i Bonka dobre co ? zakupione garsonki i garnitury pytam po co, wystawiane delegacje na wyjazdy siatkówka plażowa, wybór mis warmii i mazur ,dni Olsztynka co ma wspolnego z działalnoscią związku? Wynagrodzenie miesięczne prezesa 5 tys zł , nagroda 3,800zł i co zmiany w waszych klubach są widoczne ? Wymieniłem tylko parę przykładów resztę doczytajcie sami . Takich mamy mieć działaczy a na urządzenie biur obsługę brakuje kasy.

 10. drweca 2016-01-11 12:59:40 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #55725 0:0 zgłoś

  Panie prezesie jestesmy z Panem

 11. Działacze 2016-01-10 16:03:19 (cla***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55717 0:0 zgłoś

  Dokładnie z kim dyskusja jak tylko bzdur potraficie się czepiać. Autopodpowiedzieć różne figle robi gdybyś polonisto.... niewiedział???

 12. polonista 2016-01-10 12:57:29 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #55710 0:0 zgłoś

  sponsor -do której ty klasy chodzisz ?????? co reprezentuje niedouczone dziecko co pisze przeczkole zamiast przedszkole ????? o co tu chodzi ??? jest problem ? proszę o opinie ludzi znających temat a nie analfabetów..... z kim dyskusja ????

 13. Sponsor 2016-01-10 12:38:41 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55709 0:0 zgłoś

  No nareszcie ktoś mądrze pisze. Chłopcy w przeczkole się bawią. Raptownie kolega be I zabierają zabawki i idą na swoje podwórko. Przecież to od razu widać że to farsa I jest drugie dno. Ciekawe jak Prezes Boniek zareaguje że awantura jest o to że został przyjęty w Olsztynie na przyzwoitym poziomie. Panowie jedli I pili na kolacje acha. Dobrze się bawili a teraz raptownie wszystko złe. Żenada totalna jak się to czyta.

 14. Elbląg 2016-01-10 08:53:06 (abyt***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55705 0:0 zgłoś

  W Elblągu mówią że jak wygrają wybory to siedzibę Zarządu przeniosą i zlikwidują biuro w Olsztynie tak jak zrobili to z piłką ręczną. Panie Dyrektorze co Pan na to? Przenosi się Pan do Elbląga czy pracy szuka? A Prezes to jest od reprezentacji Firmy na zewnątrz a pracownicy biura do pracy. Do Biura się nie można nigdy dodzwonić nie mówiąc o odpowiedzi na maile I porządku w nim. Tam sprzątaczka to jest zatrudniona?

 15. działacze 2016-01-10 08:50:17 (abyt***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55704 0:0 zgłoś

  O co chodzi z tymi brędniami i kłamstwami. Przecież wszyscy z Zarządu wiedzieli na ile osób była Gala i gdzie? Sami kolacyjki jedli z Prezesem Bonkiem przymierzali garnitury a teraz mówią że budżet przekroczony. Nic za darmo nie jest? To jakaś farsa. ..do tej pory nikt nie zarzucał nic prezesowi a teraz jak się okazało że Polacy jadą do Francji to odwołać raptownie jego chcą. Wiadomo o co chodzi? O te bileciki na meczyki. Dobrze wiedzieli ze do tej pory darmowe bilety idą dla sponsorów i konkursy -nie mieli sprzeciwu. A teraz bileciki dla siebie chcą. Ich pierwszych należy usunąć za kłamstwa . Co to za Zarząd który niby nie wie co się dzieje w Związku i nie uczestniczą w codziennych sprawach bo udają ze niby nie wiedzieli o planowanych kosztach. Bzdury totalne sami się ośmieszają jak czytamy to brednie to się zastanawiamy kogo wybraliśmy do Zarządu. Jaki to poziom ludzi?

 16. Sponsor 2016-01-09 19:10:45 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55699 0:0 zgłoś

  Czy uważacie że dostałby WMZPN pieniądze na Galę od nas gdyby nie byłaby na takim poziomie. Niech się ktoś zastanowi że na byle co nikt pieniędzy by nie wyłożył.

 17. ozpn 2016-01-09 10:59:02 (agig***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55695 0:0 zgłoś

  Won do kościoła wygłaszać kazanie!

 18. FAKTY 2016-01-08 19:12:34 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55691 0:0 zgłoś

  WMZPN nie jest prywatnym folwarkiem więc tak nie może być jak jest..Przedstawienie faktów przez komisje rewizyjną gdzie działają poważni Panowie nie jest publicznym praniem brudów kluby maja prawo wiedzieć na co idą ich pieniądze i kogo wybrali jak działają..Panowie członkowie zarządu nie wiedzieli ? że prezes dzieli darmowymi biletami sponsorów ? jakich sponsorów co sponsorowali a dlaczego choć częsć biletów nie otrzymywali członkowie zarządu, działacze społeczni wydziałów działacze klubów sportowych dlaczego?.Dlaczego członkowie zarządu nie wiedzieli za ile się goszczą z okazji 70 lecia związku ? a może wiedzieli. Dlaczego tak duże pieniądze zostały wydane , dlaczego wydana taka książka bubel z okazji 70 lecia czy przez 70 lat nie było działaczy związku , zarządów , sędziów trenerów , reprezentacji województwa i ich sukcesów kto to wymyślił? Fakty są że niezadowolenie członków zarządu jest uzasadnione myślę że i działaczy klubowych też.Fakty są tylko kto winien czy może nikt nie winien tylko zaczęło się kopanie. kopanie nie na boisku tylko przy stole.

 19. .... 2016-01-08 07:50:56 (hex***.internetdsl.tpnet.pl) #55687 0:0 zgłoś

  POMYLIŁEŚ BARANKU BOŻY PORTALE ,WON Z POLITYKĄ OD SPORTU !

 20. kibol 2016-01-07 17:11:08 (aghr***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55686 0:0 zgłoś

  Gonić kapucynów z Elbląga.Szykuje się zamach "pisiorów".widocznie chćą opanować wszystko

 21. a 2016-01-02 09:25:21 (***-***-***-***.matcom.com.pl) #55642 0:0 zgłoś

  Pracę związku oceniam bardzo dobrze

 22. jerry 2016-01-01 21:16:58 (acdw***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55640 0:0 zgłoś

  Ciekawe jaką opcję polityczną popiera Mietkiewicz? Bo coś mi się zdaje, że partia rządząca w Polsce robi czystki w każdej dziedzinie. A ksiądz z Elbląga wiadomo kogo popiera. Swoją drogą to zarząd powinien poddać sie do dymisji. Przecież ktoś zatwierdził wydatki, a kto sie bawił na kolacji w restauracji Przystań. Najpierw pobawili sie, medale odebrali to teraz prezes jest niepotrzebny.

 23. kibic 2016-01-01 15:07:33 (***.***.***.***.polineo.pl) #55628 0:0 zgłoś

  Tylko nie ten pasibrzuch z Elbląga. Niech uzdrawia swoje owieczki w Elblągu, były burmistrz z Ostródy niech buduje drugą Ostródę w Elblągu.Pisiory łapy precz od piłki Jeszcz i tu chcą aby w sutannach biegali

 24. foza 2015-12-31 21:30:18 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #55623 0:0 zgłoś

  Ten przybylinski to też dobry przekręt

 25. do OBIEKTYWNY 2015-12-31 19:12:01 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55622 0:0 zgłoś

  och chybaś NIEOBIEKTYWNY !!!!!

 26. obiektywny 2015-12-31 18:14:23 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #55621 0:0 zgłoś

  odpierdolcie się od prezesa, facet na poziomie , Elbląg robi zamach stanu

 27. OKS 2015-12-31 16:08:03 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55620 0:0 zgłoś

  A co ten Miętkiewicz wypowiada się na temat naszego Stomilu. W G.O. 3/4 artykułu o problemach Stomilu, a o swoich problemach to napisał, że grupa emocjonalnych działaczy. Panie Miętki trzeba mieć honor. Stomil sobie poradzi bez Pana. Nic nie załatwiłeś dla nas. Trzeba innego spojrzenia. Może rzeczywiście ktoś z zewnątrz inaczej by spojrzał na olsztyńską piłkę.

 28. Stasiek 2015-12-31 15:17:19 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #55619 0:0 zgłoś

  Nie poruszajmy w tej sprawie kwestii pracy biura i osób tam pracujących. Pan Kurt, Przybyliński i pani Chodor są to osoby które moim zdaniem wykonują ciężka prace (pewnie za marne pieniądze). Brakuje ludzi do ciężkiej roboty. Pozyskiwanie środków zewnętrznych, strona internetowa, jeszcze jedna osoba w wydziale szkolenia, księgowość (dramat). ps. Żeby się do Związku w dni powszednie nie dodzwonić - KPINA!!!

 29. REALISTA JAROTY 2015-12-31 14:09:25 (adfg***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55618 0:0 zgłoś

  O co Wam k...... chodzi. Facet przesadził z kasą, oszukał w biletach nie tylko zarząd ale całe środowisko piłkarskie, a Wy atakujecie tych, którzy mieli odwagę o tym mówić. Czy to ważne skąd są? Zarząd jest z całego województwa. Jeśli nie byłoby dowodów tylu by nie zagłosowało.Lepiej byłoby podmieść pod dywan? Właśnie dlatego, że zaczęło się dobrze dziać w WMZPN nie można tego spier.....!!!! Dziękuję Zarządowi za odwagę, determinację. 14/17 do niesamowity wynik. Kluby Olsztyńskie i okoliczne oraz środowisko normalnych działaczy jest w 100% za Wami. Trzeba wykurzyć tych co niszczą piłkę.

 30. obiektywny 2015-12-31 13:58:35 (aeay***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55617 0:0 zgłoś

  W tym wszystkim jak zwykle widze interes ksiedza z Emblonga...?

 31. kibic 2015-12-31 13:07:29 (***.***.***.***) #55616 0:0 zgłoś

  Na prezesa Andrzeja Sikorskiego, on to dopiero potrafi zarządzać. Zanim się ludzie zorientują to związku nie będzie

 32. CO GRANE 2015-12-31 11:09:44 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #55615 0:0 zgłoś

  Działalność związku za czasów prezesa zmieniła się niesamowicie na korzyść ,no może za wyjątkiem wyglądu biura wydziału szkolenia w którym jest ciągły bardak.Jeżeli komisja rewizyjna stwierdziła tak dużo niedociągnięć więc są plusy ale i minusy w zarządzaniu i organizacji,dobrą robotę robi dyrektor biura ,ale jezeli chodzi o sprawy ekonomiczne finanse to sprawa vice prezesa Guminiaka on za tą działkę odpowiedzialny na zarządach powinien odpowiadać i pierwszy powinien polecieć z hukiem z tego zarządu łącznie z prezesem . Jezeli jest tak jak komisja rewizyjna podaje prezes powinien podać się do dymisji i dać dotrwać w pracy do końca kadencji zarządowi .Znaczy że ci dwaj oszukiwali zarząd a jeżeli nie to znaczy że działali za przyzwoleniem zarządu w tym przypadku natychmiast cały zarząd powinien podać się do dymisji.Wydatki na zakup garniturów ? pytam komu jakim prawem co jest grane może jaśniej , organizacja 70 lecia z pompa ale chyba uszkodzona ,wydana książka nie przedstawia całej historii 70 lecia działalnośći związku ,pytam dlaczego , wydatki przedstawione przez prezesa na gali 70 lecia są bardzo duże , i dość ciekawe ,i pewnie zaakceptowane przez zarząd jeżeli nie ,jest przestępstwem .tak na prawdę o co chodzi ,myślę że najpierw z tego zarządu powinien odejść ksiądz. Co jest grane w tym wszystkim szczerość i troska o przekroczenie uprawnień , czy walka o władze.

 33. szklarz 2015-12-30 20:41:57 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #55607 0:0 zgłoś

  drogie dziecko , może i masz trochę racji.... ale kto Cię potraktuje poważnie jak u ciebie chieny zamiast hieny ?????? ile ty dziecko masz lat ???? mały leonku ??????

 34. obojetny 2015-12-30 18:25:08 (agia***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55606 0:0 zgłoś

  Panowie zobaczycie że ekipa z Elbląga i Ostródy rozwali to wszystko co do tej pory obecny Prezes zrobił. Delegaci nie dajcie sie oszukać i omamić temu Księdzu i byłemu burmistrzowi ostródy. Nie wiem jak ksiądz ale były burmistrz ostródy przegrał wybory własnie za to że sie dąsał i wszystkim miał w poważaniu. Ale jak tego chcecie to dajcie im koryto a obecnego Prezesa zmieszajcie z błotem. Bedziecie gorzko tego załować. Zresztą sami ocencie na spokojn ie wypowiedzi księdza i pana Dąbrowskiego. Ile w nich jest nienawiści i żadni sa władzy za wszelką cene. To sa chieny którzy wyssą z was krew i będą sie smiać z was baranów bo inaczej tego nie nazwę . pozdrawiam normalnych

 35. LEON 2015-12-30 15:30:05 (drf***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55601 0:0 zgłoś

  no jednak zostałes prezesem,to teraz leki bedziesz miał za darmo

 36. prezes 2015-12-30 12:29:07 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #55600 0:0 zgłoś

  co na temat prezesow może wiedzieć taki pastuch jak leon ????

 37. LEON 2015-12-30 10:36:26 (vpn.eurocash.pl) #55599 0:0 zgłoś

  woszczelak na prezesa,prezesem jeszcze nie byłes,dawaj

 38. Jurand 2015-12-30 08:00:23 (agjj***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55595 0:0 zgłoś

  A co tam robi Olgierd Dąbrowski.niech weźmie uzdrawia Ostródę gdzie klika którą stworzył rozpieprzyła miasto.Teraz rozpierdziela WMZPN razem z Guminiakiem.

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #### 
 # # #  # #  # 
 ##  #  # #   
 ##  #  # #   
 # # #  # #  # 
#  # ####  #### 
           
 

Zostań fanem!

Więcej z kategorii

Mazurski akcent w Berlinie: Aleksandra Flegel

Mazurski akcent w Berlinie: Aleksandra Flegel

Transferowe TOP 10 rundy jesiennej 2016/2017

Transferowe TOP 10 rundy jesiennej 2016/2017

Legia Warszawa zdobyÅa Puchar Polski na stadionie w Olsztynie

Legia Warszawa zdobyła Puchar Polski na stadionie w Olsztynie

Najpopularniejsze w ostatnim tygodniu

Wyniki III ligi: SokóŠoszukany, ale nadal liderem

Wyniki III ligi: Sokół oszukany, ale nadal liderem

Najczęsciej komentowane w ostatnim tygodniu