forBet promocja

Krótko - IV liga

IV liga: Olimpia 2004 i GKS grają o kolejne punkty

2011-04-12 22:24:33 Olimpia 2004 Elbląg, Błękitni Orneta, Rominta Gołdap, GKS Wikielec

Pierwsze spotkanie GKS Wikielec i Rominty Gołdap w tym sezonie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu Jarosława Płoskiego

Pierwsze spotkanie GKS Wikielec i Rominty Gołdap w tym sezonie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu Jarosława Płoskiego

W Elblągu i Gołdapi w środę IV—ligowcy będą odrabiać zaległości. W przełożonych meczach 16. kolejki Olimpia 2004 podejmie Błękitnym Orneta, a Rominta powalczy o pierwsze wiosenne punkty z GKS Wikielec.

Spotkanie Olimpii 2004 Elbląg z Błękitnymi Orneta odwołano po tragicznym zdarzeniu do jakiego doszło na treningu orneckiego zespołu tuż przed startem rundy wiosennej. Podczas zajęć zasłabł Paweł Grzybowski. Niestety, 32—letni bramkarz zmarł w szpitalu. Gospodarze są faworytami zaległego meczu. Zwycięstwo pozwoli im odskoczyć OKS II Stomilowcom Olsztyn i Startowi Nidzica.

Podróż w drugi zakątek województwa czeka piłkarzy GKS Wikielec, którzy zmierzą się w Gołdapi z tamtejszą Romintą. Podopiecznym Jarosława Płoskiego z 250-kilometowej wyprawy wypada przywieźć punkty, tym bardziej, że gołdapianie przegrali dwa dotychczasowe wiosenne mecze. W marcu boisko w Gołdapi nie nadawało się do gry.

W następną środę odbędzie się trzecie z zaległych spotkań, pomiędzy Płomieniem Ełk i Pisą Barczewo. Teraz ełczan czeka rywalizacja pucharowa.

luc

 

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ####  #### 
#   #  # #  # 
 #### #  # #  # 
   # #  # # # # 
#  # #  # #  # 
 ####  ####  ### #