News - III liga - IV liga - V liga - Kibice - I liga - Turniej Pasym

Sprawdź rozkład jazdy Gwiazdkowego Pucharu Kalwa!

2015-12-18 13:21:33 Gwiazdkowy Puchar Kalwa, Stomil Olsztyn, Błękitni Pasym, MKS Korsze, Mrągowia Mrągowo, Orlęta Reszel, Olimpia Olsztynek, Banda Świrów, Dariusz Lipka, Cezary Łachmański, R-GOL.com, R-GOL

Rys. Paju

Rys. Paju

To już jutro! Przedświąteczne granie w pozytywnej atmosferze w urokliwym Pasymiu rusza o 10.00. Na Gwiazdkowym Pucharze Kalwa w pasymskim gimnazjum spotkamy się już po raz trzeci.

Oto rozkład jazdy (gramy po 12 minut bez przerwy; finał 2x 15 min.):

10:00 Błękitni Pasym - Mrągowia Mrągowo

10:20 Stomil Olsztyn - Banda Świrów

10:40 MKS Korsze - Orlęta Reszel

 

11:00 Błękitni Pasym - Stomil Olsztyn

11:20 Mrągowia Mrągowo - Orlęta Reszel

11:40 Banda Świrów - MKS Korsze

 

12:00 Stomil Olsztyn - Mrągowia Mrągowo

12:20 Orlęta Reszel - Banda Świrów

12:40 Błękitni Pasym - MKS Korsze

 

13:00 Mrągowia Mrągowo - Banda Świrów

13:20 Błękitni Pasym - Orlęta Reszel

13:40 Stomil Olsztyn - MKS Korsze

 

14:00 Błękitni Pasym - Banda Świrów

14:20 MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo

14:40 Orlęta Reszel - Stomil Olsztyn

 

15:00 Wielki Finał!

PG

Pozyczkaportal.pl - porównywarka pożyczek i kredytów online

Komentarze

  1. Pan Piotr 2015-12-19 00:38:40 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #55499 0:0 zgłoś

    @DO PG: Dopóki takie chwasty chodzą po ziemi, wiem, że nie czas na domek z ogródkiem i kominek. Trzeba zamiatać śmieci do zsypu. Dzięki za motywację! POZDRO. Piotr Gajewski

  2. Ta 2015-12-18 23:46:00 (ip-***-***-***-***.free.aero***.net.pl) #55498 0:0 zgłoś

    Człowieku "DO PG" Zainwestuj swoje pieniążki czas itp i wówczas krytkuj. Po chuj tu wchodzisz skoro jego praca i współpracowników cię nie obchodzi. "Aha i niech WMZPN nie zapomni dać kolejnej statuetki dla Pana Piotra za wyjątkowe krzewienie mody ma piłkę nożną w regionie zupełnie przecież dla wspanialej idei nie korzystając na tym $ nic a nic" jakieś dowody że z tego coś ma ? Bo jak nie to podchodzi pod pomówienie drogi panie ...

  3. Do kolegi z PIS 2015-12-18 21:48:24 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #55494 0:0 zgłoś

    Chłopaku w swoich komentarzach przypominasz mi polityka PIS :D weź wyluzuj i Ty coś zorganizuj :D

  4. Do PG 2015-12-18 21:29:58 (google-proxy-***-***-***-***.google.com) #55493 0:0 zgłoś

    Pan Piotr jest mega słownym redaktorem bo w poprzednim artykule napisał że max w poniedziałek będą szczegóły dziś piątek. Sponsorami pracodawca Pana Piotra oraz Jego firma, a patroni medialni wprost powalają. Byłem dwa razy organizacja ma fatalnym poziomie ale w TVP Olsztyn pewnie usłyszycie jaki to zajebisty turniej zorganizował Pan Piotr. Propaganda ma się dzisiaj równie dobrze a może nawet lepiej jak za komuny. Aha i niech WMZPN nie zapomni dać kolejnej statuetki dla Pana Piotra za wyjątkowe krzewienie mody ma piłkę nożną w regionie zupełnie przecież dla wspanialej idei nie korzystając na tym $ nic a nic.

Dodaj swój komentarz

                
#####  #  ####  
#    # # #    # 
#####  # #      
#    # # #      
#    # # #    # 
#####  #  ####