Wyniki III ligi: Zagrali dla Olimpii?

2015-11-21 23:11:09 -

W dzisiejszym meczu jak i całej rundzie jesiennej Michał Miller należał do najlepszych zawodników

Dziś rozegrano 19 serię spotkań III ligi w której to trzy czołowe ekipy straciły punkty. Fakt ten zapewne bardzo ucieszył Olimpię Elbląg, która jutrzejszym meczem derbowym zamknie 2015 rok. Na dnie tabeli zimę spędzi Granica Kętrzyn, która w ostatnich trzech meczach straciła 20 bramek.

• GKS Wikielec – Granica Kętrzyn 7:0 (2:0)

1:0 – Adam Kołakowski (16), 2:0 – Piotr Kacperek (25), 3:0 – Piotr Karłowicz (51), 4:0 – Remigiusz Sobociński (55), 5:0 – Krystian Oleszko (65), 6:0,7:0 – Michał Kwiatkowski (86,90)

* w 26 minucie Aleksandrowicz (Granica) został ukarany czerwoną kartką

• Huragan Morąg - Warmia Grajewo 4:0 (2:0)

1:0 –Radosław Stefanowicz (20), 2:0 – Jakub Lipka (28), 3:0 – Daniel Chiliński (78), 4:0 – Paweł Galik (81)

• KS Wasilków – Olimpia Olsztynek 4:0 (1:0)

1:0 –Piotr Romaniuk (36), 2:0 – Mateusz Cichocki (79), 3:0 – Rafał Kuleszczyk (88), 4:0 – Piotr Romaniuk (92)

* w 56 minucie Alancewicz (Olimpia) został ukarany czerwoną kartką

• Znicz Biała Piska - Start Działdowo 4:0 (2:0)

1:0 –Konrad Radzikowski (6), 2:0,3:0 – Paweł Adamiec (39,55 k), 4:0 –Karol Drągowski (89)

• Rominta Gołdap - MKS Ełk 1:1 (1:0)

1:0 – Daiji Kimura (26), 1:1 – Kamil Jackiewicz (88)

* przy stanie 1:0 dla gospodarzy Ulman (MKS Ełk) obronił rzut karny

• Wissa Szczuczyn – Jagiellonia II Białystok 1:3 (0:2)

0:1 – Radosław Guzowski (14 sam), 0:2 – Alvarinho (18), 0:3 – Paweł Drażba (72 k), 1:3 – Adrian Mleczek (84),

• Sokół Ostróda – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:3 (1:1)

1:0 – Łukasz Kuśnierz (21), 1:1 – Jarosław Wieczorek (40 k),1:2 – Kamil Stankiewicz (48), 1:3 – Michał Miller (73), 2:3 – Kamil Smyt (77), 3:3 – Łukasz Goździejewski (82)

* w 40 minucie Sędrowski (Sokół), w 72 minucie Kowalski, w 85 Szewczyk(obaj Drwęca) zostali ukarani czerwonymi kartkami

MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża  odwołany z powodu złego stanu boiska

Mecze niedzielne:

Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg (13)

Boateng

1. DO SOKOLA 2015-11-25 17:18:26 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #55262 0:0 zgłoś

JESTESCIE NIE NA 5 TYLKO NA 6 MIEJSCU BO LOMZA I TAK WYGRA Z KORSZAMI

2. TV VIDEO 2015-11-25 16:54:12 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #55261 0:0 zgłoś

PROSZE OBRJRZEC SKROT MECZU SOKOLA Z DRWECA NA TV ILAWA. TAM WIDAC JAKI DRAMAT JAKI SKADAL ZAGRALI SEDZIOWIE CIAGNACY OLIMPIE ELBLAG..KARNY NA MILERZE I CZERWONA NA BRAMKARZU.TRAGICZNZ DRUGA ZOLTA I CZERWONA DLA KOWALSKIEGO I TAM KARNY ZNOWU DLA DRWECY.KARTKA DLA SWIATKA DRAMAT.DRUKOWANIE RZUTOW WOLNYCH DLA SOKOLA. SMIESZNE,DRAMATYCZNE,SKANDALICZNE

3. LEON 2015-11-24 19:16:22 (aaym***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55222 0:0 zgłoś

nie są słabi tylko przez znajomych obstawiają mecze w sts-ach

4. gfz 2015-11-24 13:31:50 (public-gprs***.centertel.pl) #55221 0:0 zgłoś

Kendzio myślisz że to celowe? Poprostu sędziowie w tej lidze są słabi...

5. Kendzio 2015-11-24 09:19:56 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #55220 0:0 zgłoś

Ja rozumiem że Granica to bezapelacyjnie najsłabszy zespół 3 ligi ale po co jeszcze sędzia próbuję im szkodzić? Przecież oni i bez ingerencji panów z gwizdkiem wszystko przegrywają. Czerwona kartka dla Aleksandrowicza mimo jego pyskatego charakteru niesłusznie podyktowane. Bramka Pana Sobocińskiego to też raczej była nakładka. Może i by to wiele nie zmieniło ale po co robić takie rzeczy

6. Kkk 2015-11-23 10:31:19 (public-gprs***.centertel.pl) #55215 0:0 zgłoś

Pilnuj pajacu swojego Hujaganu....A swoją drogą nawet w Zwierzewie jest lepszy stadion niż w III ligowym Huraganie. Bierzcie sie do roboty w zimę bo bedziecie musieli grać w Miłakowie :-)

7. PSYCHO_FAN 2015-11-23 09:15:25 (***.net-ols.msitelekom.pl) #55214 0:0 zgłoś

Nieraz to mi się wydaje, że kibice Sokoła chcieliby, żeby tabela 3 ligi uwzgledniala kto jaki ma stadion. Niestety ostródziaki, nie jest tak, macie najladniejszy stadion w naszej 3 lidze i jak tak dalej pójdzie będziecie tez mieli najładniejszy stadion w 4 lidze, już jestescie przyzwyczajeni bo już kiedyś graliście na tym stadionie w 4 lidze. A teraz stulcie pyski i bierzcie się do roboty w przerwie zimowej bo bedziecie niedługo grali mecze w zwierzewie

8. Kibol 2015-11-22 20:02:49 (agih***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55213 0:0 zgłoś

Woszczelak się z......ał w Gołdapi.

9. Brawo Pretorianin 2015-11-22 19:47:50 (***.***.***.***.dsl.dynamic.t-mobile.pl) #55212 0:0 zgłoś

W końcu ktoś podszedł do tematu jak człowiek bo większość komentarzy nie da się czytać. Apeluje do wszystkich o takie racjonalne podejście do sprawy. Nawiązując do pytania. Z tego co się orientuje Drwęca będzie zadowolona (podobnie jak Sokół) z gry w zreorganizowanej III lidze.

10. LEON 2015-11-22 18:13:34 (acfa***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55211 0:0 zgłoś

gdzie jest woszczelak ?

11. art 2015-11-22 17:51:06 (bvk***.internetdsl.tpnet.pl) #55210 0:0 zgłoś

A jakie znaczenie ma czy bramka wyrównująca wpadła gdy Drwęca grała w 9 czy 10. Remis jest remis. Co do spikera to podawał strzelców i jedne i drugiej drużyny (bardziej celebrował zawodników Sokola ale tak jest na każdym meczu w Ostródzie). Kwestia kultury Twoja sprawa jak to oceniasz, Nie wspomniałeś tylko o bardzo "kulturalnym" zachowaniu Wieczorka po bramce na 1-1 jak prowokował kibiców.

12. Śmieczny jest ten portal ! 2015-11-22 15:45:11 (***.***.***.***.dsl.dynamic.t-mobile.pl) #55209 0:0 zgłoś

Ten portal jest naprawde smieszny. Bramka na 3:3 dla Sokoła wpadła jak Drwęca grałą w 9. Nawet minute kartki zmienia zeby tylko z korzyścia dla Swoich. Tak samo spiker, jak Drweca strzeila bramke zero info (kto i jaki numer). Żal :). Takie piękne miasto a kultury zero ! * w 40 minucie Sędrowski (Sokół), w 72 minucie Kowalski, w 85 Szewczyk(obaj Drwęca) zostali ukarani czerwonymi kartkami

13. Pretorianin 2015-11-22 15:45:03 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #55208 0:0 zgłoś

Na chłodno, oceniając mecz Sokół - Drwęca, należy podziękować obydwu drużynom za stworzenie pięknego widowiska sportowego. Wszyscy którzy przybyli tego dnia na stadion, zapewne nie narzekali na nudę (równolegle w TV transmitowano mecz Real-Barcelona). Generalnie, mecz był bardzo wyrównany, mecz walki i wielu poświęceń oraz przemyślanej taktyki trenerskiej. Relacja kolegi "INFO" jest rzetelna i prawdziwa. Z gry, utrzymania się przy piłce, szybkości oraz agresywności, faktycznie Drwęca miała więcej ale jak widać, to nie wszystko, gra się do końca, nawet w osłabieniu jakiego doznał Sokół w 40 minucie. W gwoli przypomnienia, Sokół z obecnym składem i możliwościami nie jest drużyną na II ligę i myślę, że wszyscy o tym wiedzą. Dlatego nie ma się co spinać tylko kibicować i wspierać swoją drużynę a w szczególności zjawisko jakim jest - piłkarska uczta na stadionie. Dzisiaj trzeba budować drużynę na silną III ligę z ŁKS Łódź, Polonią Warszawa i innymi sławnymi nie tylko z nazwy drużynami z którymi to przyjdzie nam zmierzyć się już na jesień 2016 i akurat to Sokół czyni. Drwęca jest nadal bardzo silną i solidną drużyną z którą wszyscy muszą się liczyć łącznie z Olimpią Elbląg. A jak będzie na wiosnę? Zależne to będzie od celów jakie zostaną postawione przez prezesów poszczególnych klubów piłkarskich. Jedno jest pewne, Sokół buduje zespół pod nową silniejszą III ligę. A Drwęca? Może już dzisiaj ktoś zna cel do jakiego dąży ten klub? Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.

14. [email protected] 2015-11-22 14:50:59 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #55207 0:0 zgłoś

DRWĘCA przegrała i straciła 2 punkty? Koniec końcem pozostała na trzecim miejscu w tabeli , za to Sokół pnie się , ale w dół tabeli , teraz mleko się rozlało i nie ma co gdybać , można było ten mecz spokojnie wygrać , dwie setki nie wykorzystane ,mogło już być 5:1 dla Drwęcy, potem się wszystko mści. I tak teraz było , ale fakt faktem Sokół nigdy nie wygrał z Drwęcą i nie wygra.

15. Do @ FINISZ 2015-11-22 14:06:06 (***.***.***.***.dsl.dynamic.t-mobile.pl) #55206 0:0 zgłoś

Żałosne .... Dowiedz się jak sytuacja u nas wygląda i dopiero się wypowiadaj, a nie piszesz farmazony !

16. sok 2015-11-22 13:51:05 (public-gprs***.centertel.pl) #55205 0:0 zgłoś

Concordia - Olimpia, czy jest jakaś relacja live?

17. Kibic 2015-11-22 13:31:00 (***-***-***-***.esnet.pl) #55204 0:0 zgłoś

Drwęca nie przegrała, tylko zremisowała.

18. Obecny na meczu 2015-11-22 13:03:07 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #55203 0:0 zgłoś

Drwęca przegrala z ambicją i brakiem zmian w swoim zespole. Świątek by rozregulowal szyki Sokola, a tak grzał się i grzał i grzał

19. Kibic 2015-11-22 12:32:06 (***-***-***-***.esnet.pl) #55202 0:0 zgłoś

Jeśli po remisie na własnym boisku kibice Sokoła byli w euforii, to rzeczywiście ten Sokół jest słaby.

20. @ Finish 2015-11-22 11:52:51 (***.ostroda.vectranet.pl) #55201 0:0 zgłoś

Brawo? Gwiazdki za 7 tyś miesięcznie i więcej nie potrafiły wygrać grając przez 30 minut w przewadze? Gwiazdki które trenują 2 razy dziennie remisują z drużyną półamatorską??Widać że w Barkasie dalej zachwycają się dziadostwem :-)

21. INFO Facebook III iga 2015-11-22 11:41:59 (***.***.***.***.dsl.dynamic.t-mobile.pl) #55200 0:0 zgłoś

PODSUMOWANIE MECZU !!! Sokół Ostróda 3-3 Drwęca NML Szalony , emocjonujący mecz zasługujący widowiskowo nawet do miana hitu rundy ! Przez pierwsze minuty Drwęca ani na moment nie opuszczała połowy rywali , od piętnastej minuty gdy Ostródzianie wyszli z kontrą wszystko się zmieniło . Od tamtej pory to gospodarze narzucili swój tok gry , a niedługo potem strzelili bramkę dającą wynik 1-0 . Gdy pod koniec pierwszej pierwszej połowy po doskonałym prostopadłym podaniu zawodnik Drwęcy znalazł się w sytuacji sam na sam lecz piłkę miał parę metrów przed sobą , bramkarz gospodarzy machną się , zawodnik z Nowego Miasta miał przed sobą bramkę i obrońcę zaczekał na faul , sędzia nie miał wyjścia czerwona kartka dla zawodnika Sokoła i rzut karny dla gości . Pewnie wykorzystał go zawodnik gości . Do przerwy mieliśmy wynik 1-1 , a gospodarze grali w 10 . Zaraz po wznowieniu gry po stałym fragmencie gry Drwęca objęła prowadzenie . Drwęca przeważała na boisku do 70 minuty , gdy drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał napastnik z Nowego Miasta . Wtedy to Sokół zaczął przeważać , lecz po własnych błędach Sokół wypracował świetną sytuację dla gości , mieliśmy już wynik 1-3 . Można by rzec : 73 minuta , obydwie drużyny w 10 , więc na boisku już nic się nie wydarzy . Gdy w 80 minucie gospodarze dośrodkowanie zamienili na bramkę na stadionie zapanował świetny nastrój , który natkną Ostródzian . W 83 minucie po kolejnej w konsekwencji czerwonej kartce dla gości , Ostródzianie rzucili wszystkie swoje siły do odrabiania strat . Dwie minuty później mieliśmy wyrównanie 3-3 !!! Od tamtej pory na boisku bardzo się zagotowało . Drwęca atakowała już tylko wolnymi kontratakami , a Sokół budował swoje sytuację . Nic już się nie zmieniło , choć piłkę meczową na 18 metrze miał piłkarz z Ostródy , niestety strzelił niecelnie . Po tej sytuacji sędzia zakończył mecz , a na stadionie zapanowała euforia . W tunelu doszło na szczęście do tylko słownej potyczki między kibicami za zawodnikami z Nowego Miasta . Mecz był naprawdę ostry i zacięty . Mieliśmy zwroty akcji , wiele goli , wiele żółtych i czerwonych kartek . Gdy w 47 minucie Drwęca miała już wygrany mecz wynik 2-1 , zawodnika przewagi , a w 73 minucie podwyższyli jeszcze to prowadzenie , nic nie mogło zabrać im 3 punktów . Jednak to jest piłka , sport nieprzewidywalny , zawodnicy Sokoła pokazali ambicję i doprowadzili do remisu , mało tego mogli jeszcze to wygrać . Wnioski po tym meczu są proste : Drwęca straciła dwa punkty , a Sokół wygrał jeden punkt .

22. gaik 2015-11-22 11:30:38 (public***.cdma.centertel.pl) #55199 0:0 zgłoś

Jeszcze jeden analfabeta z ''wielkiej metropolii"".

23. Finish 2015-11-22 11:28:22 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #55198 0:0 zgłoś

DRWĘCA BRAWO.; morliny żal

24. @GAIK 2015-11-22 11:19:09 (***.ostroda.vectranet.pl) #55197 0:0 zgłoś

Tak wogule to wracaj do nory z ktorej wylazles zakomleksiony robalu ze wai Morong.

25. gaik 2015-11-22 11:15:02 (public***.cdma.centertel.pl) #55196 0:0 zgłoś

Tak w ogóle to II liga, bezapelacyjnie.

26. hm 2015-11-22 10:41:30 (***.ostroda.vectranet.pl) #55195 0:0 zgłoś

Gra w równych składach - 3:1 dla Sokola.

27. ... 2015-11-22 10:32:22 (public-gprs***.centertel.pl) #55194 0:0 zgłoś

Fakt,poprawka drweca w przewadze zrobila 1:2..trzecia wpadla juz po czerwonej

28. O.E 2015-11-22 10:28:44 (public-gprs***.centertel.pl) #55193 0:0 zgłoś

Drweca grajac w przewadze z 1:0 dla sokola zrobili 1:3,gdy liczba zawodnikow wyrownala sie po czerwie dla drwecy ,sokol doprowadzil do wyrownania.

29. S28 2015-11-22 10:20:56 (***.ostroda.vectranet.pl) #55192 0:0 zgłoś

Sokół stracił bramkę na 1:3 gdy Drwęcą grala juz w 10..

30. nottingham 2015-11-22 10:13:18 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #55191 0:0 zgłoś

dobrze widzę? Sokół przegrywał 1:3 i grając 9 na 11 doprowadził do 3:3, nie wierzę

31. O.E 2015-11-22 09:25:39 (public-gprs***.centertel.pl) #55190 0:0 zgłoś