forBet promocja

Krótko - Inne

Kursokonferencja w Olecku

2015-11-19 09:42:58 -

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

W Olecku w dniach 5-6 grudnia odbędzie się kursokonferencja metodyczno-szkoleniowa trenerów piłki nożnej.

Do udziału w jursokonferencji są zobligowani trenerzy prowadzący zespoły seniorskie od I ligi do IV ligi włącznie oraz trenerzy drużyn młodzieżowych od szczebla centralnego do I ligi wojewódzkiej (junior, junior młodszy), a także trenerzy pracujący w GOSSM w Olsztynie i Elblągu oraz trenerzy reprezentacji młodzieżowych naszego województwa.

Dodatkowo zainteresowanych trenerów, którzy nie są zobowiązani do uczestnictwa w powyższej Kursokonferencji, a chcieliby wziąć w niej udział, prosimy o zgłaszanie swojej osoby na adres e-mail: [email protected]

Wykład i zajęcia praktyczne poprowadzi Paweł Frelik, założyciel firmy The Winners Mental Training sp. z o.o., która specjalizuję w obszarze treningu mentalnego zawodników. Prelegentem Konferencji będzie również znany z boisk rozgrywek Ekstraklasy trener Dariusz Pasieka – Zastępca Dyrektora Szkoły Trenerów PZPN. Gościem specjalnym konferencji będzie znany trener przygotowania motorycznego Hannover 96, Edward Kowalczuk, który poprowadzi zajęcia teoretyczne oraz praktyczne o tematyce kształtowania szybkości.

rys

źródło: wmzpn.pl

Komentarze

 1. Mr 2015-12-01 18:50:22 (agiw***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #55369 0:0 zgłoś

  Ten pan Kowalczuk w październiku skończył 70 lat a działa jakby miał 20 mniej ,ma obywatelstwo i polskie i niemieckie,od 26 lat jest ceniony w Hanowerze,preferuje wyciskanie sztangi przez piłkarzy.

Dodaj swój komentarz

        
 #### # #### 
#  # # #  # 
#   # #   
# ### # #   
#  # # #  # 
 #### # ####