forBet promocja

News - Inne

R-GOL.com – wybrany najlepszym sklepem sportowym w Polsce!

2015-09-23 00:00:01 R-GOL, R-GOL.com, Opineo

Fot. R-GOL.com

Fot. R-GOL.com

Messi czy Ronaldo – dyskusja na temat dominacji jednego nad drugim rozpala kibiców od lat. Argumentów i statystyk stojących za Argentyńczykiem i Portugalczykiem są tysiące, a my do dziś nie wiemy, kto rządzi w świecie piłki nożnej. Na szczęście w świecie sklepów sportowych znacznie łatwiej wskazać tego najlepszego. Dzięki Opineo wiemy, że w tej kategorii niepodzielnie rządzi R-GOL.com.

Branżę sklepów sportowych opanowała plaga średniaków. O wybitny eSklep tak samo ciężko, jak o genialnego sportowca. Kiepska obsługa, brak wiedzy fachowej, drogi i słaby jakościowo towar to największe bolączki tej branży. Są jednak tacy, którzy wybijają się ponad przeciętność i nadają ton reszcie. Są Messim i Cristiano Ronaldo w swojej branży. Tych Klienci doceniają najbardziej, jak kibice wybitnych atletów.

Dzięki rankingowi sklepów sportowych Opineo wiemy, że w świecie eSklepów najlepszy jest R-GOL.com. To właśnie ten sklep internetowy zajmujący się sprzedażą sprzętu piłkarskiego dzięki opiniom Klientów został wybrany najlepszym sklepem sportowym w Polsce.

- Nie byłoby piłkarskiego meczu bez kibiców, tak samo nie byłoby R-GOL.com – bez Was. Tak jak najcenniejszą rzeczą dla każdej drużyny piłkarskiej są oklaski fanów po dobrym meczu, tak dla ekipy R-GOL.com najważniejsze jest Wasze zadowolenie i opinie po zakupach w naszym eSklepie. Dlatego tak bardzo cieszymy się, że dzięki Waszym pozytywnym głosom, według Opineo jesteśmy sportowym sklepem nr 1 w Polsce – w ten sposób swój sukces komentuje ekipa R-GOL.com.

Tytuł najlepszego sklepu sportowego w Polsce R-GOL.com zdobył dzięki ponad 8 tysiącom opinii zadowolonych Klientów. Aż 99,9% Klientów poleca R-GOL.com.

Nie ma na świecie lepszego sklepu oraz obsługi. Przesyłka na czas wszystko w 100% . Nigdy się nie zawiodłem. Jakoś produktów jest najlepsza. Polecam wszystkim którzy cenią sobie jakość , wygodę oraz szybkość dostawy. ”

Nie spodziewałem się tak szybkiej realizacji zamówienia. Jestem naprawdę zaskoczony. Swoją przyszłość będę wiązał z tym sklepem. Będę robił kolejne tutaj zakupy. ”

Bardzo szybka dostawa. Artykuły w bardzo korzystnej cenie. Świetny kontakt z klientem. Polecam ten sklep wszystkim zainteresowanym kupnem sprzętu sportowego.”

Ranking Opineo oparty jest na po transakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach, wystawionych przez klientów sklepów internetowych po dokonanych zakupach. Ranking uwzględnia e-sklepy spełniające najwyższe kryteria obsługi klienta. Wystawiając opinię, Klienci oceniali:

● szybkość realizacji zamówienia

● poziom obsługi klienta

● jakość zapakowania przesyłki

● oraz deklarowali, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym

=== === ===

UWAGA KONKURS!

R-GOL.com dzięki Waszym opiniom w serwisie Opineo.pl został wybrany najlepszym sklepem sportowym w Polsce. Chcemy się Wam odwdzięczyć. Każda osoba, która od teraz do końca roku wystawi nam po zakupach komentarz na Opineo, będzie miała szansę zgarnąć buty piłkarskie o maksymalnej wartości 300 PLN całkowicie ZA DARMO! Co miesiąc wybierzemy szczęśliwca, który odbierze od nas nowe koreczki. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, że jesteśmy najlepsi? :)

Jak wystawić komentarz? Po każdych zakupach na R-GOL.com otrzymujecie z Opineo e-mail z podsumowaniem transakcji i prośbą o opinię. Wystarczy kliknąć w odpowiedni link i podzielić się z innymi wrażeniami z zakupów w naszym eSklepie. 

UWAGA! Materiał ma charakter artykułu sponsorowanego

Komentarze

 1. Niezadowolony 2018-09-11 16:56:16 (***.***.***.***) #68905 0:0 zgłoś

  Wybór, sprzedaż bardzo dobrze. Reklamacja dramat i udręka. Klient Twój wróg !!!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  #  # 
#  # # # #  # 
#   #  # #  # 
#   ###### #  # 
#  # #  # #  # 
 #### #  # ####